Skocz do zawartości

Pamiętniki Kuby Wyndrowicza


z0nk

Rekomendowane odpowiedzi

10 sierpień 2014

 

Szósty mecz bez porażki z rzędu! Co prawda tylko remis, co nie ustawia mnie w wielce komfortowej sytuacji, ale lepsze to niż porażka. Odbija się na nas kontuzja Choi Nag-Min'a. Rezerwowy napastnik nie strzelił bramki już od 9 godzin... Oby w końcu się przełamał...

 

[12] Ulsan Hyundai - Gangneung City [4] 0-0

K-League 28. kolejka

 

13 629 widzów

MVP: Jeong Dong-Ho (OP, oc. 7.9)

Odnośnik do komentarza

16 sierpień 2014

 

Dzisiejszy pojedynek strasznie mnie wk...ł. Mój zespół miał przewagę w każdym aspekcie, ale zawodnik Kim Jung-Ho nie byłby sobą gdyby nie podał piłki skrzydłowemu rywali, a ten już zrobił swoje... do tego wg FMa bramkarz za obronienie rzutu karnego zasługuje na notę 6.9 (poza tym nie miał wiele roboty). Zmiennik Choi Nag-Min'a pokazał klasę marnując 2 sytuacje sam na sam, dobrą okazję na 10 metrze pola karnego...

 

[4] Gangneung City - Chunnam Dragons [13] 1-1

K-League 29. kolejka

 

4 535 widzów

0-1 Matt Simon (26')

1-1 Jeon Seung-Hyun (77')

MVP: Park Sang-Hyun (PP, 1 asysta, oc. 7.7)

Odnośnik do komentarza

23 sierpień 2014

 

Mecz z liderem kończy pierwszą część sezonu. Ja byłem jeszcze przed meczem pewien pozostania w grupie mistrzowskiej. W efekcie nie martwił mnie fakt. Martwi mnie informacja, ze po tym meczu Choi Nag-Min, który dopiero wrócił do składu i zagrał słabiutki mecz znowu ma kontuzję na 3 tygodnie... Kolejne minuty dla Park Yong-Hwan'a na przełamanie już 10 godzin bez gola...

 

[1] Jeonbuk Hyundai Motors - Gangneung City [5] 3-0

K-League 30. kolejka

 

17 683 widzów

1-0 Kim Hyun (18')

2-0 Lee Dong-Gook (45')

3-0 Enio (86' kar)

MVP: Enio (Jeonbuk, PŚ, 1 gol, 1 asysta, oc. 8.8)

 

TABELA LIGOWA

 

Niby jestem na 6 miejscu, ale utrzymanie go będzie niewiarygodnie trudne. Prawdę mówiąc mogę i spaść na 8 miejsce niewiele mnie to już interesuje, bo plan na ten sezon został spełniony - utrzymanie. Dlatego myślę, że ostatnie 14 spotkań postaram się zmieścić w 5-7 postach ;)

Odnośnik do komentarza

14 wrzesień 2014

 

Pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej to delikatne przypomnienie gdzie jest nasze miejsce. A jest ono na końcu tabeli. Walczący o mistrza Pohang strzelił tylko 1 gola, ale nie zostawił nam złudzeń, grali w każdym aspekcie lepiej. W pełni zasłużona porażka

 

[7] Gangneung City - Pohang Steelers [2] 0-1

K-League 31. kolejka

 

4 492 widzów

0-1 Park Sung-Ho (22')

MVP: Park Sung-Ho (N, 1 gol, oc. 7.6)

 

 

17 wrzesień 2014

 

Kolejny rywal walczący o mistrza. Tym razem jest to drużyna, której obecność w czołówce jest wielkim zaskoczeniem. I tego chyba dowodzi moja wygrana. Bardzo nieskuteczna gra rywali i błysk świetności Kim Tae-Jin'a sprawiły, że to ja zdobywam 3 punkty. Co ważne do składu po kontuzji wraca ponownie Choi Nag-Min i od razu zdobywa bramkę.

 

[3] Gyeongnam FC - Gangneung City [7] 1-2

K-League 32. kolejka

 

2 470 widzów

0-1 Choi Nag-Min (23')

1-1 Kim In-Han (29')

1-2 Kim Tae-Jin (76')

MVP: Kim Tae-Jin (PŚ, 1 gol, oc. 7.7)

 

 

21 wrzesień 2014

 

Jeżeli nie chcę być chłopcem do bicia, pojedynki z bezpośrednimi rywalami w tabeli powinienem wygrywać. Cóż trudno o tym myśleć, kiedy to rywal gra piłką, a wszystkie akcje zespołu to strzały zza pola karnego i to bardzo niecelne. Przynajmniej widzowie mieli dobrą zabawę, bo oglądanie meczu gdzie pada 5 bramek i do ostatniej minuty nie wiadomo czy goście wygrają czy tylko zremisują to na pewno powód dla którego każdy ogląda takie ligowe spotkania.

 

[7] Gangneung City - Incheon United [6] 2-3

K-League 33. kolejka

 

4 251 widzów

0-1 Jin Seoun-Uk (3')

1-1 Kim Jung-Ho (40')

1-2 Han Kyo-Won (60')

2-2 Park Sang-Hyun (67')

2-3 Moon Sang-Yun (70')

MVP: Han Kyo-Won (Incheon, N, 1 gol, 1 asysta, oc. 8.1)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...