Skocz do zawartości

Pamiętniki Kuby Wyndrowicza


z0nk

Rekomendowane odpowiedzi

22 maj 2013

 

Niezwykle trudny mecz. Rywal z K-League, a więc rywal na poziomie Sangju, a nawet lepszym. W chwili gry przeciwko mnie Jeju United zajmuje 6 miejsce w lidze, a w poprzednim sezonie uplasowali się na pozycji 8. Jest to 3 runda Pucharu Korei, zarząd nie oczekuje niczego więcej, ale ja chciałbym awansować. Gram jeden mecz w tygodniu, czyli awans o rundę, albo dwie dalej nie byłby wielkim problemem.

Ten mecz oczywiście zagrałem ustawieniem defensywnym. I byłem w szoku, od początku nie przekroczyliśmy posiadania wyższego niż 40%, ale nasze kontry były niewiarygodnie wręcz skuteczne. Zdecydowanie najlepszy mecz w mojej karierze. Dwóch zawodników z notą ponad 9: Lee Jung-Woon 9.2 i Kim Tae-Jin 9.1!

 

FA Cup 3rd round

Jeju United - Gangneung City 0-4

 

3307 widzów

0-1 Lee Jung-Woon (4')

0-2 Jung Yeon-Woong (8')

0-3 Lee Jung-Woon (25' kar.)

0-4 Kim Tae-Jin (56')

MVP: Lee Jung-Woon (PP, 2 gole, oc. 9.2)

 

 

1 czerwiec 2013

 

Mówiłem coś na temat grania raz na tydzień? No to mam za swoje. Zaczyna się Puchar N-League. Mecze co 2-3 dni... Naprawdę, kto to wymyślił? Poza Sangju i Gangwon FC żaden klub nie ma tak szerokiej kadry żeby to dociągnąć do finału. Na szczęście zarząd oczekuje tylko wyjścia z grupy.

A właśnie przybliżę strukturę rozgrywek:

  • Zaczynamy fazą grupową
  • 4 zespoły w grupie, każdy gra ze sobą tylko raz, na neutralnym terenie
  • 2 najlepsze awansują do ćwierćfinałów
  • całe play-off również jest rozgrywane w trybie pojedynczego meczu na neutralnym stadionie
  • 9 rezerwowych tak jak w N-League, oraz 3 zmiany na mecz

Do tego trafiłem do najsilniejszej grupy, drużyny z miejsc 10, 5, 3 oraz ja z 2 to siła naszej grupy. A zaczynam z najcięższym zespołem czyli Ulsan HMD z trzeciego miejsca. Kolejny mecz z rzędu to pokaz niezwykle wysokiej formy Kim Tae-Jin'a. W tym sezonie praktycznie w 4 na 5 spotkań zdecydowanie króluje on w pomocy.

 

N-League Cup 1. mecz grupowy

Gangneung City - Ulsan HMD 2-0

 

2054 widzów

1-0 Jung Yeon-Woong (29')

2-0 Lee Jung-Woon (43')

MVP: Kim Tae-Jin (PŚ, 2 asysty, oc. 8.6)

 

 

3 maj 2013

 

20 ty mecz bez porażki! Wynik, którego nigdy już nie pobiję jeżeli awansuję do K-League! Warto więc go jeszcze po tym spotkaniu podszlifować. Do tego to jest 7me zwycięstwo z rzędu. No i jeszcze zapewniłem sobie już awans z grupy w tym nędznym turnieju. Szkoda tylko, że to spotkanie już sprawiło, że moi zawodnicy ledwo mogą oddychać.

 

N-League Cup 2. mecz grupowy

Changwon City - Gangneung City 0-2

 

1665 widzów

0-1 Kim Jung-Ho (41')

0-2 Kim Jeong-Joo (55' kar.)

MVP: Ahn Sung-Hoon (DPŚ, 2 asysty, oc. 8.6)

Odnośnik do komentarza

W poprzednim poście dałem ciała i wpisałem maj zamiast czerwiec :P

 

6 czerwiec 2013

 

Wystawiłem na ten mecz dość rezerwowy skład. 9 zmienników. Prawdę mówiąc mimo tego liczyłem na znacznie lepszą grę niż to co moja drużyna pokazała. 13 strzałów brzmi nieźle, ale tylko 1 celny przy 10 strzałach rywali i 5 celnych! Tragiczne przerwanie rekordowej passy.

 

N-League Cup 3. mecz grupowy

Gangneung City - Chungju Hummel 0-2

 

1803 widzów

0-1 Jeon Kyung-Jin (24')

0-2 Kim Dong-Hyo (78')

MVP: Kim Dong-Hyo (N, 1 gol, oc. 7.9)

 

 

8 czerwiec 2013

 

Zaledwie dzień przerwy to przegięcie. Na szczęście swoje minimum spełniłem, ale i tak zagrałem składem podstawowym. W efekcie ćwierćfinał to mecz, w którym padło najwięcej bramek za mojej kadencji. Jung Yeon-Woong zaliczył chyba maksymalną notę (nie wiem czy 10.0 jest możliwe :P). Z kolei Kim Tae-Jin zagrał poprawnie, ale nie zachwycił co martwi. Dodajmy, że nadal kilku graczy to zawodnicy rezerwowi jak na przykład zdobywca bramki numer 4.

 

N-League Cup 1/4 finału

Gangneung City - Gimhae City 6-2

 

2150 widzów

1-0 Jung Yeon-Woong (7')

2-0 Jung Yeon-Woong (11')

3-0 Jung Yeon-Woong (18')

3-1 Cho Jin-Soo (21')

3-2 Cho Jin-Soo (34')

4-2 Jin Chang-Soo (35')

5-2 Cho Jin-Soo (52' sam.)

6-2 Jung Yeon-Woong (81')

MVP: Jung Yeon-Woong (N, 4 gole, 1 asysta, oc. 9.9)

 

 

10 czerwiec 2013

 

Znowu zaledwie dzień przerwy. Postanowiłem, że zagram podstawowym składem. Rywal bardzo mocny, posiada wszak naprawdę dobrych wypożyczonych zawodników na podstawie obowiązkowej służby wojskowej. Drużyna na poziomie Sangju. W razie awansu do finału w nim już zagram znowu okrojonym składem.

Efekt? Awans, po dogrywce co doprowadziło kilku zawodników do skrajnego wyczerpania. Niewiarygodnie mało widzów jak na półfinał...

 

N-League Cup 1/2 finału

Gangneung City - Police (KOR) 1-1 (4-3k.)

 

872 widzów

0-1 Jung Jo-Gook (14')

1-1 Ahn Sung-Hoo (73')

MVP: Jung Jo-Gook (N, 1 gol, oc. 7.9)

 

 

 


15 czerwiec 2013

 

4 dni na wypoczynek. Nie spodziewałem się tego. Postanowiłem wystawić 7 z 11 podstawowych zawodników, licząc że Sangju potknie się. Z tego co zauważyłem oni zagrali identycznie od początku jak ja, 7 podstawowych. W efekcie standardowo cały mecz to rywal dominował, my kontrowaliśmy jak się da, niestety nieskutecznie. A szkoda. Nie mogę jednak powiedzieć, że jestem niezadowolony z gry mojego klubu. Zagraliśmy naprawdę nieźle.

 

N-League Cup Finał

Sangju Sangmu - Gangneung City 1-0

 

15 074 widzów

1-0 Kang Soo-Il (3')

MVP: Band Dae-Jong (OŚ, oc. 8.0)

 

 

16 czerwiec 2013

 

Ogłoszono nagrody za N-League Cup. Wszystkie nagrody dla piłkarzy poszły do zawodników Sangju Sangmu. Najbliżej wywalczenia czegoś w moim klubie był Jung Yeon-Woong, nagroda króla strzelców. Triumfator miał 6 bramek, Jung 5.

Jednakże wpadła jedna nagroda do mojego klubu. Otrzymałem nagrodę managera turnieju! Co nie dziwi, w końcu nikt nie stawiał na więcej niż ćwierćfinał w wykonaniu Gangneung'u.

Dodatkowo dostaliśmy 5 tysięcy €! A za 3 dni czwarta runda Pucharu Korei.

Odnośnik do komentarza

19 czerwiec 2013

 

Mecz w 4tej rundzie Pucharu Korei miał być meczem, w którym robię wszystkim wielką niespodziankę... No cóż na zamiarach się skończyło. Rywal ma znacznie lepszy skład, jest w czołówce K-League, na tą chwilę są na 5 miejscu. No nic zagraliśmy generalnie całkiem równe spotkanie. Posiadanie 52-48%, strzały 8-6, celne 5-3. I to zaważyło, skuteczność i celność. Mimo tego jestem zadowolony i ten mecz napawa mnie optymizmem. Przynajmniej zarobiliśmy 4 tysiące € za tą rundę.

 

FA Cup 4th round

Seongnam Ilhwa Chunma - Gangneung City 2-0

 

7006 widzów

1-0 Gyun He-Jae (41')

2-0 Lee Chang-Hoon (51')

MVP: Kim Tae-Hwan (PP, Seongnam, 2 asysty, oc. 8.5)

 

 

 

22 czerwiec 2013

 

Wstyd hańba i poniżenie. O ile poprzedni mecz zagraliśmy dobrze o tyle zmęczenie i lekkie roszady w składzie sprawiły, że tutaj doznaliśmy kompromitującej porażki z jedną z słabszych drużyn w lidze. Moje błędy to wystawienie mimo zmęczenia Kim Tae-Jin'a - zagrał bardzo słabo, wystawienie rezerwowego środkowego obrońcy - tu powinien zagrać wykończony podstawowy zawodnik, gdyż rezerwa to dramat

 

N-League 12. kolejka

Ansan H FC - Gangneung City 2-1

 

608 widzów

1-0 Shin Hyuk-Kook (9')

2-0 Yoon Sung-Woo (47')

2-1 Cho Sung-Hyuk (90')

MVP: Shin Hyuk-Kook (N, Ansan, 1 gol, oc. 8.2)

Odnośnik do komentarza

29 czerwiec 2013

 

Ostatnia kolejka wiosennej rundy ligi. Na przeciwko dość równie grający rywal, ale będący dopiero na 8 miejscu. Generalnie panowaliśmy nad wydarzeniami na boisku, jednakże brakowało skuteczności. Na 11 strzałów (2 z dystansu) 3 ledwie były celne. Do tego były to akcje tak żałosne, że trudno myśleć o strzeleniu bramki. Na szczęście rywal nas w tym wyręczył. N-League Cup strasznie dał się we znaki mojej drużynie. Dobrze, że przed nami 3 tygodniowe rozluźnienie. Co ciekawe najwyższą ocenę w meczu dostał pechowy zdobywca samobójczej bramki.

 

[2] Gangneung City - Cheonan City [8] 1-0

N-League 13. kolejka

 

1217 widzów

1-0 Im Taek-Joon (28' sam)

MVP: Im Taek-Joon (OŚ, oc. 8.1)

 

 

W efekcie w lidze jestem drugi z przewagą 1 punktu nad trzecim Ulsan HMD i przewagą 2 punktów nad czwartym Gangwon FC. Strata do Sangju to zaś 9 punktów i nie wierzę już w możliwość odrobienia tego. Za chwilę startuje okno finansowe, liczę że znajdę jakiegoś skrzydłowego, który znacznie wzmocni moją ofensywę

Odnośnik do komentarza

1 lipiec - 31 lipiec 2013

 

Znalezienie taniego, a najlepiej darmowego zawodnika w przerwie między rundami jest diabelnie trudne. Większość graczy ma kontrakty do grudnia, co za tym idzie wolnych zawodników od poprzedniego okna transferowego nie przybyło. Mimo tego udało się znaleźć znaczne wzmocnienie:

 

Kwon Hyuk-Jin (OPL, PL), wolny z Gangwon FC - całkiem dobry pomocnik. Znacznie lepszy od aktualnie używanego w składzie bocznego pomocnika. Zdecydowanie stanie się podstawowym zawodnikiem. Co ciekawe przeszedł do nas z zespołu lokalnego rywala i nie oszukujmy się, nie bez powodu nie dał rady dostać się do ich pierwszej jedenastki. Ale pod wodzą takiego taktyka jak ja, pokona swoich poprzednich pracodawców!

 

Cho Sung-Won (OL), wypożyczenie z Daejeon KHNP - podejrzewam, że widać gołym okiem dlaczego go ściągnąłem. Cho Sung-Hyuk jest znacznie słabszy na tej pozycji, do tego bardzo wysokie rzuty rożne i rzuty wolne dają nadzieję, na poprawienie skuteczności ofensywnych stałych fragmentów. Co ważne opłacam tylko 50% jego pensji! :D A wszystko zostało domknięte ostatniego dnia. Naprawdę fajny element, ten ostatni dzień okna transferowego

 

 

20 lipca zagraliśmy pierwszy mecz jesiennej rundy. Oczywiście wcześniej zagraliśmy kilka sparingów, ale nie ma o czym nawet wspominać. Rywal z strefy barażowej, a więc nie można go ignorować. Mimo wyniku, moja drużyna zdominowała spotkanie. Nowe nabytki zagrały nieźle, ale mam na uwadze, że muszą wstrzelić się w moje taktyki.

 

[7] Mokpo City - Gangneung City [2] 1-2

N-League 14.kolejka

 

289 widzów

0-1 Kim Jung-Hyun (18')

0-2 Lee Jung-Woon (32')

1-2 Kim Joo-Bong (50')

MVP: Kim Jung-Ho (OŚ, 1 asy, oc. 8.9)

 

 

A za tydzień rewanż z Sangju na naszym stadionie. Ostatnia szansa na stworzenie choćby promyku nadziei na dogonienie tej ekipy.

Odnośnik do komentarza

Jako ciekawostkę dodam, że sezon 2012/2013 w Polsce wygrała Legia Warszawa

Najdroższe transfery w tymże sezonie w Polsce

sprzedani z Polski:

  1. Patryk Małecki (OPP) z Wisły Kraków do AS Monaco - 2.1 mln €
  2. Paweł Wszołek (OPP/PP/N) z Polonii Warszawa do Celtic Glasgow - 2 mln €
  3. Tomasz Kupisz (OPP/L) z Jagielloni do Celtic Glasgow - 1.8 mln €
  4. Adam Danch (OŚ) z Górnik Zabrzed o PAOK - 1 mln €

kupieni:

  1. Peter Sladek (N/OPL/OPP) z 1.FC Slovacko do Górnik Zabrze - 275 tys €
  2. Pavel Dreksa (OŚ) z Sigma Ołomuniec do Górnik Zabrze - 275 tys €
  3. Jaroslav Divis (OPP) z FK Senica do Jagiellonia - 275 tys €

Najdroższe 2 transfery między polskimi klubami:

  1. Piotr Kieruzel (OŚ) z Floty do Lecha Poznań - 190 tys €
  2. Hachem Abbes (OL/OŚ) z Widzewa do Polonii Wa-wa - 110 tys €

 

Światowych transferów nie da się chyba ustawić na większy okres czasu niż miesiąc także jako ciekawostkę dorzucę najwyższe transfery

Czerwca:

  1. Dede (OŚ) z Vasco (1 brazylia) do Chelsea - 30 mln €
  2. Nicolas Nkoulou (OŚ) z Olympique Marsylia do Man City - 26.5 mln €
  3. Antoine Griezmann (OPL) z R. Sociedad do Arsenal - 24 mln € swoją drogą on ma dziwne zdjęcie w FM :P

Lipca:

  1. Holger Badstuber (OŚ) z Bayern do Barcelony - 35 mln €
  2. Denis Glushakov (PŚ) z Lokomotiv Moskwa do Spartak Moskwa - 13 mln

 

I dla porównania najwyższe transfery w Korei :D

  1. Park Jong-Woo (DP) z Busan I'PARK do As-Sadd (Katar) - 3 mln €
  2. Caique (OPŚ) z Ulsan Hyundai do Las Palmas (adelante) - 2.7 mln €
  3. Oh Jang-Eun (PŚ) z Suwon do Al-Itthiad (Arabia) - 2.1 mln €
  4. Diego Biro-Biro (N) z Nova Iguacu (brazylia) do Seongnam - 45 tys € (oczywiście to nie czwarty transfer, ale to najwyższy zakup dokonany przez koreański zespół, skąpiradła nie? :D)

 

Jeżeli chodzi o sprzedawanie Korea jest na poziomie Polski, niestety ciężko mi porównać zawodników, większość statystyk tych graczy mam ukrytą. W zakupach cóż zauważyłem, że zwykle kupują młodych zawodników. Ot z nudów takie zestawienie sobie zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem dodać, że w oknie transferowym zakontraktowałem dwóch juniorów. Od czegoś trzeba zacząć zbieranie młodzieży i mimo, że to są niewiarygodne drewna bez wielkiego potencjału, chcę z nich zrobić chociaż rezerwowych na miarę N-League

 

Kang Ho-Jin (OL/WOL/OŚ) - generalnie jego statystyki nie są gorsze niż większości zawodników gdy przejąłem Gangneung. Z tym, że on ma 16 lat, co za tym idzie ma szansę rozwinąć się. Nie oczekuję, że będzie kimś na miarę K-League, ale może coś osiągnie

 

Park Do-Wan (PŚ) - podobnie jak kolega wyżej. Na poziomie graczy, których tu zastałem, bez wielkiego talentu, ale może coś tam z niego wyciągniemy

 

 

27 lipiec 2013

 

Nienawidzę grać z Sangju. Ten skład mógłby walczyć o grę w kontynentalnych pucharach, a nie bawić się w rozbijanie biednych klubów z N-League. To miał być mecz, który da nam promyk nadziei na dogonienie lidera tabeli. Cóż w posiadaniu spisaliśmy się na medal 50-50%, w strzałach 5-6, celne 3-3. Niestety o ile nasze strzały wybronił bramkarz-weteran K-League, to ich akcje były zabójcze dla mojego młodego przeciętniaka między słupkami.

 

[2] Gangneung City - Sangju Sangmu [1] 0-3

N-League 15.kolejka

 

1 588 widzów

0-1 Kang Soo-Il (18')

0-2 Lee Seung-Gi (81' kar)

0-3 Lee Jae-Seong (85')

MVP: Lee Jae-Seong (OP, 1 gol, 1 asysta, oc. 9.0) - dodajmy, że to zawodnik, który ciągle ociera się o kadrę

 

 

 

2 sierpień 2013

 

Drużyna, która po batach od Sangju zrównała się ze mną punktami. Tak to cały czas kroczący za mną Ulsan HMD. Cel więc jest prosty skopać im zadki, potem roznieść Gangwon FC w derbach i rozstawienie w finale baraży = awans mamy pewny. Trzeba zapomnieć o Sangju, oni oszukują!

Mając na uwadze grę na wyjeździe oraz fakt, że rywal będzie bardzo napompowany wybrałem wariant defensywny. Sprawdziło się, posiadanie lekko lepsze dla rywali (53-47), ale poza tym rywal nie robił nic ciekawego. Oczywiście końcówka meczu to nerwówka, bo mój środkowy obrońca zapomniał, że gra się do końca, ale na szczęście nie muszę go pozbawiać pensji, gdyż i tak 3 punkty są nasze. Do tego świetna współpraca Lee Jung-Woon'a i Kim Tae-Jin'a dwóch moich perełek w pomocy bardzo mocno buduje morale!

 

[3] Ulsan HMD - Gangneung City [2] 1-2

N-League 16.kolejka

 

879 widzów

0-1 Lee Jung-Woon (31')

0-2 Lee Jung-Woon (59')

1-2 Park Jin-Sub (89')

MVP: Lee Jung-Woon (PP, 2 gole, oc. 8.8)

Odnośnik do komentarza

Trochę przewinę mecze z ogórkami. Trochę przymaniaczyłem, więc warto przedstawić wam wyniki zwłaszcza, że i liga jest raczej nudna. Aż dziw, że mam tu prawie 900 wyświetleń :D jeżeli czyta to ktokolwiek to jest już sukces :D

 

 

[2] Gangneung City - Gimhae City [9] 4-2

9.08.2013 N-League 17.kolejka

1 299 widzów

Kim Tae-Jin (7'); Lee Jung-Woon (39', 44'); Kwon Hyuk-Jin (52')

MVP: Lee Jung-Woon (PP, 2 gole, oc. 8.1)

 

 

[5] Chungju Hummel - Gangneung City [2] 0-1

16.08.2013 N-League 18.kolejka

752 widzów

Kim Jeong-Joo (66')

MVP: Kim Jung-Ho (OŚ, oc. 7.9)

 

 

[2] Gangneung City - Suwon City [13] 4-1

30.08.2013 N-League 19.kolejka

1 314 widzów

Kim Tae-Jin (11'); Kim Jung-Hyun (37'); Kim Jeong-Joo (60'); Jeong Seung-Hyun (89')

MVP: Kim Jung-Hyun (OPŚ, 1 gol, oc. 8.9)

 

 

[4] Gangwon FC - Gangneung City [2] 0-0

6.09.2013 N-League 20.kolejka

6 008 widzów

MVP: Kim Jung-Ho (OŚ, oc. 8.3)

PODSUMOWANIE: Dobry mecz. Jak na derby dość spokojny, mało fouli, brak kartek. Mieliśmy więcej okazji, niestety brak skuteczności sprawił, że zyskujemy tylko 1 punkt. Na szczęście moja przewaga nad resztą jest znaczna, chociaż nie tak jak strata do Sangju

 

 

[2] Gangneung City - Yongin City [8] 1-1

21.09.2013 N-League 21.kolejka

1 423 widzów

Kim Tae-Eun (4')

MVP: Jung Jung-Yong (PP, Yongin oc. 8.5)

PODSUMOWANIE: Wstyd, to nie jest remis, który mogę zaakceptować, solidny opieprz dla calutkiego składu

 

 

[13] Incheon Korail - Gangneung City [2] 1-3

28.09.2013 N-League 22.kolejka

537 widzów

Kim Tae-Jin (25'); Jung Yeon-Woong (39'); Kim Jung-Hyun (62')

MVP: Kim Tae-Jin (PŚ, 1 gol, 1 asysta, oc. 8.7)

 

 

[2] Gangneung City - Changwon City [11] 3-1

12.10.2013 N-League 23.kolejka

1 239 widzów

Lee Jung-Woon (4'); Kim Jung-Hyun (65'); Jung Yeon-Woong (70')

MVP: Kim Jung-Hyun (OPŚ, 1 gol, oc. 8.5)

 

 

[14] Busan TC - Gangneung City [2] 2-4

18.10.2013 N-League 24.kolejka

1 113 widzów

Lee Jung-Woon (52', 56'); Kwon Soon-Gyu (63'); Kim Jung-Hyun (72')

MVP: Lee Jung-Woon (PP, 2 gole, oc. 9.1)

PODSUMOWANIE: Przegrywaliśmy do przerwy 2-0. Walnięcie agresywnej gadki o ich beznadziejnej grze zdało egzamin, zespół rozniósł przeciwnika tak jak powinien od początku.

 

 

[2] Gangneung City - Ansan H FC [9] 1-0

23.10.2013 N-League 25.kolejka

1 357 widzów

Kwon Hyuk-Jin (34')

MVP: Kwon Oh-Seong (OŚ, Ansan, oc. 7.3)

PODSUMOWANIE: Mamy pewny awans! Została 1 kolejka, ale ja już wiem, że mamy pierwsze miejsce z drużyn grających w barażu, a więc i pewny awans! Oby tylko udało się wygrać finał, w którym zapewne zagram z Gangwon FC. Ale o tym później!

 

 

Zostały mi do rozegrania baraże, ale słowo następny sezon w K-League będzie ciekawszy :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza

26 październik 2013

 

Ostatnia kolejka ligowa. Po tym meczu zostają już do rozegrania tylko baraże. Ja jako pewny awansu tak czy siak wystawiam możliwie najmocniejszy skład. Oczywiście na przeszkodzie stoi fakt, że poprzedni mecz graliśmy 3 dni temu, ale kto ma siły wychodzi na boisko. Między ostatnim meczem ligowym, a pierwszym meczem finałowym w barażach mam 18 dni przerwy, w związku z czym zagram w tym czasie też 2 sparingi, zapewne oba z Sangju. Ale nie to jest ważne.

W efekcie wygraliśmy dość spokojnie kontrolując przebieg spotkania.

 

[10] Cheonan City - Gangneung City [2] 0-1

N-League 26.kolejka

 

493 widzów

0-1 Jung Yeon-Woong (52')

MVP: Kim Jung-Ho (OŚ, oc. 7.9)

 

 

13 listopad 2013

 

Niespodziewanie do finału baraży dociera nie Gangwon FC, a Ulsan HMD. Dodajmy, że jeszcze nigdy w karierze nie przegrałem z tym klubem. Obaj mamy pewny awans, to fakt, ale to sprawa honoru aby ten dwumecz wygrać.

Ze względu na fakt, że pierwszy mecz gramy u rywali zdecydowałem się na defensywne 4-5-1. To był strzał w 'dziesiątkę'. Rywal jak przez 90% czasu zagrał formacją 3-5-2.

Posiadanie piłki rozłożyło się po równo, ale to moja drużyna była agresywniejsza w ataku. Dwa razy więcej strzałów (6-13), trzy razy więcej strzałów celnych (2-6). Tego nie można było przegrać prawda?

 

Ulsan HMD - Gangneung City 1-3

N-League Baraż Finał 1. mecz

 

6 206 widzów

0-1 Jung Yeon-Woong (3')

1-1 Joo Sung-Hwan (11')

1-2 Lee Jung-Woon (58')

1-3 Jeon Seung-Hyun (90')

MVP: Lee Jung-Woon (PP, 1 gol, 1 asysta, oc. 8.1)

 

 

16 listopad 2013

 

Granie co 3 dni to dramat. Ale czy ja mam prawo narzekać? Aby dotrzeć do finału Ulsan grało co 3 dni trzy razy. To ich piąty mecz w przeciągu nieco więcej niż dwóch tygodni.

Wybrałem tą samą formację, jednak z nastawieniem ofensywnym. Mimo niskiej wygranej, rywal został dzisiaj zmiażdżony. Strzały 20-7, celne 9-2, posiadanie 59-41%. Dodajmy, że w obu meczach Jung Yeon-Woong bardzo przyjemnie otwierał nam spotkania. Pierwsza akcja zawsze w pełni wykorzystana. Mam nadzieję, że po wypożyczeniu uda mi się go ściągnąć na debiutancki sezon na stałe do klubu. Do tego wprowadzony z ławki w obu meczach Jeon Seung-Hyun odwdzięczał się zdobyciem bramki.

 

Gangneung City - Ulsan HMD 2-1 (5-2)

N-League Baraż Finał 2.mecz

 

6 526 widzów

1-0 Jung Yeon-Woong (4')

1-1 Joo Sung-Hwan (9')

2-1 Jeon Seung-Hyun (78')

MVP: Jeong Dong-Ho (OP, 1 asysta, oc. 7.5)

 

 

Tak więc wygrywam N-League i ruszam do najwyższej klasy rozgrywkowej w Korei! Z ligi o 1* reputacji przechodzę do ligi z reputacją 3*. Niewiele, ale jednak wiele!

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie sezonu 2013

 

Zrobię teraz podsumowanie kadry itd. a jak znajdę wenę siadam do transferów :D w sumie to podsumowanie robię chyba dla siebie, bo pomaga mi zobaczyć kto prawdopodobnie nie da sobie rady w K-League.

 

N-League tabela

 

Większość nagród powędrowała do Sangju. Całe podium Piłkarza Roku było ich.

W najlepszej jedenastce N-League znalazło się dwóch moich graczy: Cho Sung-Hyuk (OL) który w drugiej części sezonu stracił miejsce na swojej nominalnej lewej obronie oraz Kim Jung-Hyun (OPŚ).

Z kolei ja zostałem managerem roku! Nie dziwi, skoro klub, który wg bukmacherów miał być najwyżej 5-6, ostatecznie wygrał ligę.

 

 

Podsumowanie kadry:

Bramkarze (mecze/stracone gole/czyste konto/MVP/śr.oc.):

  • Kang Jae-Wook (36/33/12/0/6.91) - zdecydowanie numer 1 bramce, ale statystyki i tak niezbyt imponujące jak na mistrza ligi
  • Seok Hyun-Gon (2/3/0/0/6.90) - co tu dużo mówić, niepotrzebny zawodnik

PODSUMOWANIE: Konieczne wzmocnienie, Kang ma talent, ale jest dość słaby.

 

Boczni obrońcy (mecze/gole/asysty/MVP/śr.oc.):

  • Cho Sung-Won (13/0/2/0/6.99) - uważam go za dobry transfer. Wypożyczony tylko na pół roku, ale zrobił swoje. Niby mało asyst, ale ja uważam, że bardzo się przydał w klubie
  • Jeong Dong-Ho (25/1/4/1/7.16) - zdecydowanie trafiony transfer. Po słabym początku w klubie zaczął grać naprawdę dobrze
  • Kim Jin-Suk (18/0/0/0/6.85) - kolejny dość przeciętny sezon. Typowy zmiennik. Jedyny plus, że w 5 meczach w N-League Cup miał średnią ocenę 7.16
  • Cho Sung-Hyuk (33/3/2/0/7.09) - po przyjściu Sung-Won'a trafił na ławkę. Jednakże przez miesiąc grał na prawej obronie, co nie jest jego mocną stroną, ale cóż ktoś musiał zastąpić Dong-Ho w czasie kontuzji.

PODSUMOWANIE: Teoretycznie nie musiałbym się przejmować tą pozycją, ale jednak wolę znaleźć kogoś zamiast Sung-Hyuk'a.

 

Środkowi obrońcy (mecze/gole/asysty/MVP/śr.oc.):

  • Kim Jung-Ho (32/2/3/4/7.37) - drugi pod rząd bardzo dobry sezon tego zawodnika. Zdecydowanie najjaśniejszy punkt całej defensywy w klubie.
  • Park Yong-Kyoo (13/0/0/0/7.14) - zmiennik. Widząc jego dobre występy z ławki, dałem mu szansę dwa razy w pierwszym składzie i grał bardzo niepewnie.
  • Kim Tae-Eun (30/1/0/0/6.98) - drugi podstawowy zawodnik, ale nie zachwycił. Popełnił najwięcej błędów w obronie.

PODSUMOWANIE: Pozycja wymaga zdecydowanie wzmocnienia

 

Skrzydłowi (mecze/gole/asysty/MVP/śr.oc.):

  • Lee Jung-Woon (33/14/6/5/7.22) - niesamowity sezon. Najskuteczniejszy zawodnik, zdecydowanie to on jest jednym z głównych autorów mojego awansu. Szkoda, że jego wypożyczenie do mojego klubu kończy się w czerwcu
  • Kwon Hyuk-Jin (14/2/5/0/6.95) - bardzo dobry transfer. Ocena tego nie pokazuje, ale grał naprawdę pozytywnie
  • Jeon Seung-Hyun (30/5/2/6.98) - w drugiej części sezonu wylądował na ławce, z której wchodził jako boczny pomocnik, albo defensywny pomocnik.
  • Na Il-Kyoon (15/0/1/0/6.79) - bohater poprzedniego sezonu, w tym zupełnie nie dał sobie rady. Także zrozumiała decyzja o zakończeniu kariery.

PODSUMOWANIE: Zdecydowanie nie muszę szukać wzmocnień na skrzydła. Obaj podstawowi oraz Jeon jako rezerwowy powinni dać sobie radę w K-League.

 

Rozgrywający (mecze/gole/asysty/MVP/śr.oc.):

  • Kim Tae-Jin (33/8/12/6/7.47) - nie ma co się dziwić, że to mój ulubieniec. Doskonały sezon. Oby tak samo grał w K-League
  • Ahn Sung-Hoon (19/1/4/1/6.99) - rezerwowy, który daje dość solidne zmiany. Z 3-4 razy zagrał w podstawowym składzie, ale jestem z niego i tak zadowolony. Warto mieć takiego zmiennika w składzie
  • Cho Sun-Woo (29/1/2/2/7.01) - wywalczył miejsce w podstawowym składzie jako DPŚ.
  • Yoon Man-Gi (25/0/3/0/6.90) - zaczął sezon jako podstawowy zawodnik, jednak po kilku słabszych meczach wylądował na ławce i już nie zdołał odzyskać miejsca w pierwszej jedenastce
  • Kwoon Soon-Gyu (16/1/2/0/7.04) - z początku siedział na ławie, jednak to on wygryzł Yoon'a ze składu. Znaczenie miały występy w kadrze U21 i U23.
  • Kim Jung-Hyun (29/9/6/2/7.28) - OPŚ. Nie miał rywala już drugi sezon na tej pozycji, ale grał naprawdę wybitnie. Ale też postaram się, żeby za sezon nie było mu tak łatwo.

PODSUMOWANIE: Potrzebuję tylko dodatkowego OPŚ, poza tym linia pomocy jest wystarczająco mocna.

 

Napastnicy (mecze/gole/asysty/MVP/śr.oc.):

  • Kim Jeong-Joo (21/5/6/1/7.25) - potrafił grać świetnie, ale też potrafił grać beznadziejnie. Słaba skuteczność i te wahania formy sprawiają, że nie chcę go zatrzymać w klubie
  • Jung Jeon-Woong (26/14/4/2/7.21) - z początku miał problemy z walką o podstawowe miejsce w składzie, ostatecznie jednak byłem z niego bardziej zadowolony niż z Jeong-Joo. Podobnie jak u rywala, wypożyczenie dobiega końca, ale w tym wypadku powalczę o zatrzymanie go w składzie.

PODSUMOWANIE: Obaj napastnicy odchodzą z klubu ze względu na koniec okresu wypożyczenia. Jeżeli nie uda mi się zatrzymac Jeon-Woong'a będę zmuszony szukać innych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Fenomen, ale prawdziwa zabawa teraz się zaczyna dopiero :D

 

1 styczeń - 26 luty 2014

 

Jako trener profesjonalnego klubu musiałem zatrudnić kilku trenerów, więcej scoutów. I tu pytanie do was warto szukać dyrektora ds. sportowych? Póki co to olewam, ale nie mam pojęcia czy warto czy nie :P Dodam, że zarząd zapowiedział otwarcie szkółki piłkarskiej

 

Transfery do klubu:

  • Lee Wan (OL/WOL), wolny transfer - bardzo dobry lewy obrońca. Ma na koncie około 100 meczy w K-League. Poprzedni sezon w jednej z lepszych drużyn N-League Mokpo. Do tego jednoczłonowe nazwisko!
  • Min Kyung-Il (BR), wolny transfer - niezły bramkarz. Dotychczas grał w dość przeciętnych zespołach. Poprzedni sezon spędził jako podstawowy bramkarz Gimhae (8my w N-League) grając w 18 meczach i tracąc 30 goli. Niby dramatyczna statystyka, ale wiem jak słabych zawodników ogólnie miał ten klub
  • Choi Nag-Min (N), wolny transfer - bardzo sympatyczny napastnik. Poprzedni sezon to jego pierwszy sezon zapisany statystykami w FM, grał w Incheon Korail (12 N-L) i w 20 meczach zdobył 5 bramek i asystę. Ponownie niby niezbyt powalająca statystyka, ale znowu ten klub nie był niczym wybitnym w ofensywie i wierzę, że u mnie się rozszaleje
  • Gao Zhilin (OPŚ/OPL/N), €60tys z Guangzhou (Chiny 1 liga) - młody chińczyk z trzeciej drużyny w Chinach. Mimo niezłego potencjału i niezłych umiejętności nie potrafił przebić się do pierwszego składu. Łącznie w ciągu dwóch sezonów zagrał tam 17 meczy (13 z ławki) i strzelił 3 gole oraz zaliczył 2 asysty. Prawdę mówiąc, jeżeli uda mu się zaaklimatyzować jako jedyny obcokrajowiec, wygryzie Kim Jung-Hyun'a
  • Park Yong-Hwan (N), wolny transfer - cała kariera w N-League z przeciętnymi klubami. W Chungju Hummel był rezerwowym, ale tam trafił w połowie sezonu, gdize i tak królował zawodnik pokroju graczy K-League. U mnie też będzie raczej rezerwowym
  • Kim Jong-Hoon (OŚ), wolny transfer - ponad 100 spotkań w karierze z czego ponad 40 w K-League. W poprzednim sezonie podstawowy zawodnik Busan TC (14 N-L). Mam nadzieję, że zdoła pokazać coś więcej niż moi aktualni centralni obrońcy
  • Shin Jae-Hong (BR), wolny transfer - widnieje w transferach bo podpisałem z nim kontrakt piłkarsko/trenerski tylko dlatego, że kasuje o 200€ tygodniowo mniej niż jako tylko trener. Nie ma szans na pogrzanie chociażby ławy

Młodzi zawodnicy ściągnięci do rezerw:

  • Hwang Tae-Kyung (OŚ/OL), wolny z Cheonan City - podprowadziłem go innemu klubowi. Całkiem fajny potencjał, ale sprowadzony głównie ze względu na zasadę, gdzie w meczowej "18" muszę mieć dwóch graczy U23. Będzie pewnie tylko grzać ławę, aby dopełnić formalności
  • Oh Sung-Ho (WOP/OP), wolny - potężny talent, szkoda że nigdy w żadnym FMie nie korzystałem z wysuniętych obrońców
  • Lee Hwang-Dong (N/OPP/OPL), wolny - fajne warunki fizyczne i psychiczne. Liczę, że najdalej za dwa sezony będę mógł po niego sięgnąć
  • Kang Jong-Duk (N), €12 tys z Pohang - dobre umiejętności dały by mu już szansę gry w pierwszym składzie w N-L, a ma się jeszcze znacznie rozwinąć. Mam nadzieję, że warto było wydać 12 tysięcy
  • Park Jong-In (N/OŚ), wolny - na pytanie dlaczego go zatrudniłem odpowiadam "nie mam pojęcia". 3* potencjału, aktualne umiejętności nędzne. Do tego te dwie pozycje napastnik i obrońca w jednym ciekawe

 

Najwyższe transfery w Korei:

  1. Park Joon-Hyuk (BR) z Jeju United (K-League) do Gwangju FC (N-League) - 70 tys €
  2. Gao Zhilin (OPŚ/N) z Guangzhou do Gangneung City - 60 tys €

 

Najwyższe transfery w Polsce:

  1. Janusz Gol (DP, PŚ) z Legia Warszawa do FC Sion (1. Szwajcaria) - 625 tys €
  2. Marlon Pereira (OP) z Botew Płowdiw (1. Bułgaria) do Śląsk - 575 tys €
  3. Dawid Plizga (OPL/OPŚ) z Jagiellonia do Legia - 140 tys €

Najwyższe transfery na świecie (styczeń/luty):

  1. Andre Ayew (OPL, PL, PŚ) z Ol. Marsylie do Man. Utd. - 29,5 mln €
  2. Mapou Yanga-Mbiwa (OŚ) z Newcastle do Man Utd. - 29,5 mln €
  3. Dani Carvajal (OP/WOP) z Leverkusen do FC Bayern - 21 mln €

 

Jako ciekawostkę dodam podium Złotej Piłki:

Lionel Messi -> Anders Iniesta -> Cristiano Ronaldo

 

Do tego w trakcie tego sezonu rozgrywane są Mistrzostwa Świata, gdzie gra Polska :D

Odnośnik do komentarza

Po sporej liczbie sparingów (9), których zresztą nie ma sensu opisywać czas zacząć mój marsz po mist.... po utrzymanie w K-League

 

1 marzec 2014

 

Na start gram z czołową ekipą w Korei. W poprzednim sezonie zajęli 5 miejsce, a w tym są typowani do walki o mistrza. Wybrałem wariant defensywny, licząc na niski wymiar kary. Zapewne to z mojej winy mecz był niewiarygodnie nudny. 8 strzałów na bramkę (5-3) z czego 3-2 w celnych. Niestety moi zawodnicy nie byli skuteczni i w efekcie przegrywamy.

 

[x] Pohang Steelers - Gangneung City [x] 2-0

K-League 1. kolejka

 

13 564 widzów

1-0 Noh Byung (67')

2-0 Noh Byung (72')

MVP: Noh Bung (N, Pohang, 2 gole, oc. 8.9)

 

 

8 marzec 2014

 

Na mojej drodze staje zespół, który w poprzednim sezonie sensacyjnie wyeliminowałem (i rozgromiłem 4-0) w Pucharze Korei. I tym razem z radością ulegli mojej ekipie. No dobra wygrałem szczęśliwie. W strzałach 7-19 (celne 2-7) i posiadanie 38-62%. Ale 3 punkty są moje!

 

[13] Gangneung City - Jeju United [5] 1-0

K-League 2. kolejka

 

4 368 widzów

1-0 Choi Nag-Min (26')

MVP: Hong Jeong-Ho (OŚ, Jeju, oc. 8.2)

 

 

16 marzec 2014

 

Następny rywal to typowy średniak ze wskazaniem na górną połowę tabeli co sezon. A ja nawet pomyślałem sobie, że jeżeli wygrałem z Jeju to czemu nie z nimi? Ano dlatemu , że jesteśmy słabi... gra idealna wyrównana walka, ale skuteczność dramatyczna. Do tego już trzeci mecz bohater poprzedniego sezonu Kim Tae-Jin gra przeciętnie, nie źle, ale i nie wybitnie. Cóż K-League to nie nędzne N-League. Z plusów mamy fakt, że Choi Nag-Min to trafiony zakup. 2 gole w 3 meczach, na razie się sprawdza

 

[11] Gangneung City - Gyeongnam FC [4] 1-3

K-League 3. kolejka

 

4 248 widzów

0-1 Lee Jae-An (7')

0-2 Lee Jae-An (33')

1-2 Choi Nag-Min (67')

1-3 Kim In-Han (80')

MVP: Jung Dae-Sun (OPL, Gyeongnam, 3 asysty, oc. 9.0)

 

 

Na tą chwilę zajmuję więc 12 miejsce, czyli 3 miejsca nad spadkowiczami. Oczywiście to dopiero 3 kolejka z 46, ale martwi mnie, że moi środkowi pomocnicy w 2 meczach z 3 zostali po prostu zniszczeni. Pewnie będzie trzeba pomyśleć nad innymi graczami w podstawowej jedenastce.

Odnośnik do komentarza

19 marzec 2014

 

Problemem moich drużyn po awansie jest fakt, że nienawidzę przegrywać. A powiedzmy sobie szczerze trudno jest stworzyć zespół debiutujący w najwyższej lidze, który nie będzie za często przegrywać. Do tego pierwsze kolejki to mecze z zespołami, które wg moich założeń są poza moim zasięgiem (czyli drużyny z górnej połowy tabeli w poprzednich sezonach).

No nic do tego meczu podszedłem więc jak zwykle z nadzieją na urwanie punktu. Zaskoczyła mnie naprawdę niezła gra mojej obrony. Jedyny gol padł po niesamowitej wręcz szybkiej wymianie kilku podań przez rywali w stylu, którego i Barca by się nie powstydziła. No i to pierwszy mecz, gdy mój zawodnik zgarnia MVP.

 

[8] Incheon United - Gangneung City [12] 1-0

K-League 4. kolejka

 

7 921 widzów

1-0 Goo Bon-Sang

MVP: Kim Tae-Eun (OŚ, oc. 8.7)

Odnośnik do komentarza

22 marzec 2014

 

Gram mecz z drużyną, która sezon wcześniej awansowała do K-League. Cel jest jeden, zdobyć komplet punktów z tym rywalem. Ktoś musi spaść, żebym mógł się utrzymać.

Przeciwnik niby miał przewagę w posiadaniu, ale nie potrafił za bardzo tego wykorzystać. Z kolei moja linia ofensywna zagrała bardzo dobrze. A Choi Nag-Min strzela trzeciego gola w piątym meczu. Jestem pod wrażeniem jego formy.

 

[12] Gangneung City - Goyang Kookmin Bank [13] 3-1

K-League 5. kolejka

 

4 258 widzów

1-0 Kim Jung-Hyun (39')

2-0 Kwon Hyuk-Jin (68')

3-0 Choi Nag-Min (72')

3-1 Kim Young-Nam (79')

MVP: Choi Nag-Min (N, 1 gol, 1 asysta, oc. 8.1)

Odnośnik do komentarza

26 marzec 2014

 

Drugi z rzędu mecz z rywalem, walczącym ze mną o utrzymanie. Ulsan HMD to drużyna, która jeszcze nigdy ze mną nie wygrała. Tak było i tym razem. W końcu też zdobywamy przewagę w posiadaniu (49-51%!). Ale na akcje ofensywne to się nie przełożyło już (7-2 w strzałach i 3-1 w celnych). Do tego dodajmy, że nie zagrał morderczo skuteczny Choi Nag-Min (nawet on musi niestety odpocząć czasami), a jego zastępca, pan Park Yong-Hwan, zagrał bardzo słabe zawody.

 

[16] Ulsan HMD - Gangneung City [11] 0-1

K-League 6. kolejka

 

3 569 widzów

0-1 Yoon Man-Gi (13')

MVP: Kim Jong-Soo (OŚ, Ulsan, oc. 7.6)

Odnośnik do komentarza

29 marzec 2014

 

Mecz z bardzo dobrą piłkarsko drużyną (jak na azjatyckie warunki), ale póki co grającą znacznie poniżej oczekiwań. Do tego jestem bardzo zadowolony z tego meczu... Przewaga w posiadaniu (55-45%), strzały 15-7 (celne 7-6). Boli fakt, że mogliśmy to wygrać, niestety Kim Tae-Eun (OŚ) dał d... ciała i oddał wręcz piłkę rywalowi.

 

[11] Gangneung City - FC Seoul [9] 2-2

K-League 10. kolejka

 

5 551 widzów

1-0 Lee Jung-Woon (1')

1-1 Kim Hyun-Seong (62')

2-1 Jeong Dong-Ho (64')

2-2 Kim Chi-Woo (80')

MVP: Jeong Dong-Ho (OP, 1 gol, oc. 7.9)

 


9 kwiecień 2014

 

Czasami zdarza mi się zapomnieć, że mój klub to beniaminek i idę na całość w meczu, w którym lepiej by zadziałała gra np. kontrą. Tak było i tym razem. Busan prezentuje się póki co niesamowicie dobrze (mój klub też zaskakuje wysoką pozycją) będąc w czołówce tabeli, a ja bezmyślnie wybrałem wariant ofensywny. O dziwo mecz był wyrównany i gdyby nie piękne prostopadłe zagranie Kim Tae-Eun'a (OŚ) do napastnika rywali miałbym remis. Martwi mnie to, bo już drugi mecz z rzędu ten sam centralny obrońca daje cielska.

 

[3] Busan I'PARK - Gangneung City [10] 2-1

K-League 11. kolejka

 

7 237 widzów

1-0 Lee Jong-Won (42')

1-1 Lee Jung-Woon (48')

2-1 Yang Dong-Hyun (51')

MVP: Kim Ik-Hyun (PŚ, Busan, 2 asysty, oc. 8.7)

Odnośnik do komentarza

12 kwiecień 2014

 

Po ostatnich meczach zmieniłem moje cele. Wygrywać z każdym w okolicy pozycji 10 i niżej. Jeżeli chcę się utrzymać muszę takich rywali bić, nie ma to tamto. Ponownie wariant ofensywny zdał egzamin. Rywal starał się ułatwić zadanie i w 39 minucie czerwoną kartkę dostał ich czołowy napastnik. No, ale trzeci mecz z rzędu błyszczy Kim Tae-Eun, tym razem zgarnął czerwoną kartkę w 2 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, cobyśmy nie mieli przewagi liczebnej... Dobrze, że nie zabrało mi to wygranej!

 

[10] Gangneung City - Daejeon Citizen [12] 1-0

K-League 12. kolejka

 

4 406 widzów

1-0 Kwon Soon-Gyu (58')

MVP: Kwon Soon-Gyu (PŚ, 1 gol, oc. 7.4)

 

TABELA

różnica w ilości spotkań spowodowana głównie Ligą Mistrzów Azji

Odnośnik do komentarza

18 kwiecień 2014

 

Mecz z drużyną, na którą stawiałem w walce o mistrza. Tymczasem bronią się oni przed spadkiem! Mimo tego wywalczony remis uznaję za ogromny sukces. Zmiennik na środku obrony nie pokazał klasy - to on oddał jedną bramkę przeciwnikowi. Naprawdę współczuję moim bramkarzom. Niestety na tą chwilę nie było nas stać na lepszych graczy.

 

[14] Seongnam Ilhwa - Gangneung City [8] 2-2

K-League 13. kolejka

 

5 697 widzów

1-0 Kim Hyun-Woo (3')

2-0 Kim Tae-Hwan (33')

2-1 Gao Zhilin (57')

2-2 Choi Nag-Min (79')

MVP: Gao Zhilin (OPŚ, 1 gol, oc. 8.2)

Odnośnik do komentarza

23 kwiecień 2014

 

Nie powiem, utrzymanie 8 pozycji byłoby niesamowitym sukcesem. To jest pozycja, która po 30 kolejkach stawia nas w grupie walczącej o mistrza - czyli w grupie, która ma pewne utrzymanie. Ale żeby to osiągnąć muszę być w stanie skopać kilka silnych ekip. Dzisiejszy rywal to póki co chyba największa rewelacja sezonu. Zazwyczaj plasujący się w okolicy 10 miejsca, teraz gra jak z nut. Dziś nie było inaczej, grali efektownie, ale mój zespół wcale nie zagrał gorzej. Generalnie brak trzech punktów zawdzięczam obu środkowym obrońcom. Najpierw Kim Jung-Ho i idiotyczny faul w polu karnym, później jakże świetna interwencja Kim Tae-Eun'a czyli podanie piłki pod nogi napastnika rywali... Z pozytywów to niesamowita gra Choi Nag-Min'a.

 

[8] Gangneung City - Daegu FC [4] 3-3

K-League 14.kolejka

 

4 331 widzów

1-0 Choi Nag-Min (7')

1-1 Fábio Santos (13' kar)

2-1 Choi Nag-Min (14')

2-2 Hwang Il-Soo (33')

3-2 Kwon Soon-Gyu (69')

3-3 Kim Dae-Yeol (72')

MVP: Choi Nag-Min (N, 2 gole, oc. 9.2)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...