Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13.09.2013- Jupiler League 6/34

 

Fortuna Sittard(1) - FC Dordrecht(9) 2:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Konrad Nowak 33

2-0 Thijs Nieuwland 48

 

Zawodnik meczu: Konrad Nowak (Fortuna) 8,3

 

Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Może nie mieliśmy zbyt dużo okazji do zdobycia bramki, ale dwie z nich wykorzystaliśmy. Odnoszę wrażenie, że powoli nasi rywale zaczynają grać bardzo defensywnie przeciw nam i coraz trudniej o czyste sytuacje bramkowe.

 

 

 

17.09.2013- Jupiler League 7/34

 

Volendam(17) - Fortuna Sittard(9) 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Mateusz Kuzmicki 26

 

Zawodnik meczu: Fatih Turan (Fortuna) 7,6

 

 

W tym meczu postawiłem na rezerwowych. Bardzo dobrze się spisali. Jedyne zastrzeżenie jaki mam to skuteczność. Wynik powinien być znacznie wyższy. Cieszy mnie fakt, że to kolejny mecz bez straty bramki.

 

 

20.09.2013- Jupiler League 8/34

 

Fortuna Sittard(1) - FC Oss(2) 2:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Roy de Ruiter 76

1-0 Piotr Azikiewicz 79

2-0 Norbert Misiak 84

 

Zawodnik meczu: Norbert Misiak (Fortuna) 8,9

 

 

Goście nie przypadkowo byli wiceliderami tabeli. Pokazali solidny i skuteczny futbol, ale tylko do 80- tej minuty. Zabrakło im chyba sił, albo byli zbyt pewni zwycięstwa. Sprawy w swoje ręce wzięli Polacy a dokładnie Misiak. Najpierw wypracował bramkę Azikiewicza, a następnie sam pokonał bramkarza gości i odnosimy kolejną wygraną.

Odnośnik do komentarza

26.09.2013- KNVB Beker, Druga runda

 

Fortuna Sittard - Zwolle II 4:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Mateusz Kuzmicki 12

1-1 Mimoun Eloisghiri 27

2-1 Konrad Nowak 50

3-1 Mikołaj Lebedyński 52

3-2 Jasper Dik 55

4-2 Mikołaj Lebedyński 80

 

Zawodnik meczu: Mikołaj Lebedyński (Fortuna) 9,3

 

To spotkania miało posłużyć do kilku eksperymentów. Rywal z niższej ligi nie miał prawa nam zagrozić, choć parę razy nas postraszył. Mimo to i tak odnosimy pewne zwycięstwo. Dałem pograć całej siódemce Polaków i spisali się świetnie.

 

 

29.09.2013- Jupiler League 9/34

 

Excelsior(3) - Fortuna Sittard(1) 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Abdelaziz Khalouta 19

 

Zawodnik meczu: Joeri Schroyen (Fortuna) 7,4

 

 

Kolejne zwycięstwo z mocnym przeciwnikiem. Służy nam gra z kontrataku z dobrym przeciwnikiem. W takiej formie jaka osiągnęliśmy to chyba nikt w tej lidze nam nie zagrozi. Obym nie zapeszył.

 

 

4.10.2013- Jupiler League 10/34

 

SC Veendam(15) - Fortuna Sittard(1) 1:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Danzell Gravenberch 4

1-1 Mikołaj Lebedyński 53

 

Zawodnik meczu: Emmanuel Boekye (Fortuna) 7,3

 

 

Zlekceważenie rywala, czy słabszy dzień. Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Moim zdaniem szybko zdobyta bramka przez gospodarzy pozwoliła im kontrolować przebieg meczu. Ustawili się dobrze w obronie i wyprowadzali groźne kontrataki. Ten mecz sprowadził nas na ziemie. Mam nadzieję, że nie wróży to nic złego. Mamy dwa tygodnie przerwy. Zawodnicy pograją trochę w rezerwach, a ja wybiorę się do Polski na mecze "Biało- Czerwonych" z Anglią i San Marino.

 

 

" Biało- Czerwoni" w Eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014:

 

Polska - Anglia 0:5 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

Polska - San Marino 3:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

Odnośnik do komentarza

Takie są zasady Jupiler League sezon podzielony jest na 3 rundy i w każdej z rund zespół który zgromadzi najwięcej punktów zapewnia sobie miejsce barażowe dające możliwość walki o awans Eredivisie w przypadku nie wywalczenia bezpośredniego awansu z 1 miejsca o ile pamiętam. Drużyny z miejsc 2-8 walczą o awans w 3 rundach barażowych aby ewentualnie zająć miejsce drużyn z miejsc 16 i 17 z wyższej klasy rozgrywkowej.

Odnośnik do komentarza

@ Enigma Dzięki za przybliżenie tych zasad bo sam nie wiedziałem o co tu chodzi.

 

 

 

20.10.2013- Jupiler League 11/34

 

Haaglandia(17) - Fortuna Sittard(1) 1:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Serano van der Hurk 8

1-1 Abdelaziz Khalouta (kar) 9

1-2 Piotr Azikiewicz 84

 

Zawodnik meczu: Joeri Schroyen (Fortuna) 7,8

 

 

Wymęczone zwycięstwo. Ważne jednak, że zdobywamy komplet punktów. Z drużynami teoretycznie słabszymi gra się nam trochę gorzej. Może temu, że nasi przeciwnicy poznali już nasza silę i nie grają już z nami otwartej piłki.

 

 

 

25.10.2013- Jupiler League 12/34

 

Fortuna Sittard(1) - AGOVV(8) 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Mikołaj Lebedyński 26

 

Zawodnik meczu: Joeri Schroyen (Fortuna) 7,8

 

 

Ostatnio troszkę gramy mniej skutecznie. Zdobywamy jednak o jedną bramkę więcej od przeciwników i pewnie utrzymujemy się na pierwszym miejscu w tabeli. Jeśli o mnie chodzi to może tak już być do końca sezonu.

 

 

28.10.2013- Jupiler League 13/34

 

Fortuna Sittard(1) - FC Eindhoven(11) 1:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Pepijn Veerman 68

1-1 Mikolaj Lebedyński 71

 

Zawodnik meczu: Piotr Azikiewicz (Fortuna) 8,1

 

 

Kolejny mecz, w którym szwankuje zdecydowanie nasza skuteczność. Stwarzamy sobie wiele świetnych okazji, ale ich nie wykorzystujemy. Ten remis trzeba jednak uznać jako sprawiedliwy wynik.

 

 

 

31.10.2013- KNVB Beker, Trzecia runda

 

ADO Den Haag - Fortuna Sittard 3:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Mikołaj Lebedynski 45+1

1-1 Tjaronn Chery 62

2-1 Mike Van Duinen 95

3-1 Mike van Duinen 100

3-2 Prince Rajcomar 102

 

Zawodnik meczu: Danny Holla (ADO) 9,0

Odnośnik do komentarza

@ Bacao Jeśli chodzi o mecz z ADO to wszystko było dobrze dopóki moi zawodnicy nie opadli z sił. Nie wytrzymujemy jeszcze meczy co trzy dni. W Holandii wydaje mi się, że poza takimi zespołami jak Ajax czy PSV to z pozostałymi śmiało możemy walczyć jak równy z równym.

 

 

3.11.2013- Jupiler League 14/34

 

Helmond Sport(2) - Fortuna Sittard(1) 1:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Mikołaj Lebedyński 52

0-2 Mikołaj Lebedyński 65

1-2 Juanito Sequeira 75

 

Zawodnik meczu: Mikołaj Lebedyński (Fortuna) 8,8

 

Pewne zwycięstwo z wiceliderem. Powinno być znacznie wyżej, gdyż Lebedyński mimo strzelonych dwóch bramek zmarnował trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy oraz raz trafił w poprzeczkę. Mimo tego jego forma strzelecka idzie w górę.

 

 

8.11.2013- Jupiler League 15/34

 

Telstar(9) - Fortuna Sittard(1) 1:3 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Mikołaj Lebedyński 49

0-2 Mikołaj Lebedyński 56

1-2 Kevin Vink 58

1-3 Abdelaziz Khalouta 88

 

Zawodnik meczu: Mikołaj Lebedyński (Fortuna) 8,8

 

 

Jesteśmy w znakomitej formie. Pewnie zwyciężamy kolejny mecz. Skutecznością błyszczy Lebedyński. Muszę chyba zastanowić sie nad jego wykupieniem z Rody.

 

 

22.11.2013- Jupiler League 16/34

 

Fortuna Sittard(1) - FC Emmen(1) 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Mikołaj Lebedyński 40

 

Zawodnik meczu: Piotr Azikiewicz (Fortuna) 7,4

 

 

Skromnie, ale zwycięsko i to jest najważniejsze. Nasza przewaga była zdecydowana, choć zabrakło zimnej krwi przy wykończeniu akcji.

 

 

 

26.11.2013- Jupiler League 17/34

 

Zwolle(13) - Fortuna Sittard(1) 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Mikołaj Lebedyński 41

 

Zawodnik meczu: Joeri Schroyen (Fortuna) 7,4

Odnośnik do komentarza

29.11.2013- Jupiler League 18/34

 

Sparta Rotterdam(17) - Fortuna Sittard(1) 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Jonathan Hendrickx 68

 

Zawodnik meczu: Jonathan Hendrickx (Fortuna) 7,4

 

 

Przed sezonem drużyna Sparty była uważana za pewniaka do awansu. Życie jednak bywa przewrotne i zamiast myśleć o Eredivisie muszą walczyć o utrzymanie. W meczu z nami pokazali swoją siłę, choć i tak to my zwyciężamy. Zagraliśmy spokojnie z kontry szukając swojej szansy by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

 

 

 

 

2.12.2013- Jupiler League 19/34

 

Fortuna Sittard(1) - FC Den Bosch(3) 2:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Karol Linetty 37

2-0 Norbert Misiak 51

 

Zawodnik meczu: Norbert Misiak (Fortuna) 7,9

 

Z zespołami z czołówki idzie nam świetnie. Kolejny rywal w drodze do awansu pokonany i nasza przewaga robi sie już bardzo duża. Ozdobą meczu był gol Linettego z 30- stu metrów. Trzeba tez uczciwie przyznać, że wpływ na przebieg meczu miała też czerwona kartka tuż przed przerwą dla piłkarza gości.

 

 

 

6.12.2013- Jupiler League 20/34

 

Go Ahead(4) - Fortuna Sittard(1) 2:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Sjoerd Overyoor 4

1-1 Mikołaj Lebedyński 12

2-1 Jop van der Linden 82

 

Zawodnik meczu: Jop van der Linden (Go Ahead) 8,0

 

 

Kiedyś to musiało się stać. Pierwsza porażka stała się faktem, choć remis był blisko. Myślę, że to tylko wypadek przy pracy.

 

 

 

13.12.2013- Jupiler League 21/34

 

Almere City(15) - Fortuna Sittard(1) 0:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Mikołaj Lebedynski 52

0-2 Mikołaj Lebedynski 90+2

 

Zawodnik meczu: Mikołaj Lebedynski (Fortuna) 8,8

Odnośnik do komentarza

 

20.12.2013- Jupiler League 22/34

 

Fortuna Sittard(1) - MVV(6) 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Norbert Misiak 62

 

Zawodnik meczu: Norbert Misiak (Fortuna) 7,8

 

To był nasz ostatni mecz w tym roku. Czeka nas teraz miesiąc przerwy. Spokojnie odpoczniemy. Może w zimowym okienku transferowym uda nam się pozyskać jakiegoś ciekawego zawodnika. Nie planuję transferów, ale jakby trafiła się jakaś dobra okazja to skorzystam.

 

 

Zarząd zaproponował zmianę oczekiwań na ten sezon. Zaakceptowałem jedyną możliwa opcje w tym wypadku, czyli nasze zwycięstwo w lidze. Na transfery dostałem 130 tys. euro, a na płace 2, 7 mln euro. Pensje to obecnie 2,1 mln euro, więc mam spory zapas w budżecie.

 

 

Pierwszym pozyskanym graczem jest Rafał Janicki. Za 16 tys euro dołączył do nas z SV Ried. O zakończenie wypożyczenia w naszym klubie poprosił Robert Klassen.

 

 

 

 

2.01.2014- Towarzyski

 

Fortuna Sittard - Standard 3:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Patrick N' Koyi 26

1-1 Imdat Pengel 54

2-1 Konrad Nowak 57

3-1 Prince Rajcomar 70

 

Zawodnik meczu: Konrad Nowak (Fortuna) 7,4

 

 

Z Rody JC wykupiłem za 24 tys. euro Mikołaja Lebedyńskiego. Z ASF Andrezieux za 210 tys. euro zakupiliśmy Ronana Bigera.

 

 

 

 

9.01.2014- Towarzyski

 

Fortuna Sittard - EVV 4:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Mikołaj Lebedyński 4

2-0 Mikołaj Lebedyński 8

3-0 Karol Linetty 26

3-1 Marcus Rychlik 51

4-1 Jordy Briels 71

 

Zawodnik meczu: Mikołaj Lebedyński (Fortuna) 8,7

 

 

Pora wrócić do rozgrywek ligowych. Pierwszy mecz w nowym roku rozegramy u siebie z Volendam. Wypożyczenie zakończył w naszym klubie Stefan Marinkovic.

Odnośnik do komentarza

@ Vanlid Zgadzam się z Tobą. Akurat w poprzednich FM- ach Lebedyński to był w miarę możliwości pierwszy zawodnik, którego kupowałem do aktualnie prowadzonej drużyny i zawsze był gwarancją 20- 30 goli w sezonie.

 

 

 

Troszkę sobie pograłem w weekend, ale nie miałem możliwości na bieżąco prowadzić notatek i opisywać postępów kariery na forum, więc ostatnie mecze opisze tak trochę skrótowo.

 

Jupiler League:

 

[23/34] Fortuna- Volendam 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Zawodnik meczu: J. van Son 7,6

[24/34] Dordrecht- Fortuna 1:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Zawodnik meczu: T. Nieuwland 7,9

[25/34] FC Oss- Fortuna 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Zawodnik meczu: L. Tol 7,4

[26/34] Fortuna- Excelsior 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Zawodnik meczu: D. Smith 7,6

[27/34] Fortuna- Veendam 1:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Zawodnik meczu: N. Misiak 7,5

[28/34] Eindhoven- Fortuna 0:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Zawodnik meczu: M. Lebedyński 8,8

[29/34] Fortuna- Haaglandia 2:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Zawodnik meczu: A. Khalouta 8,8

[30/34] Fortuna- Helmond 0:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Zawodnik meczu: C. Kazlauskas 7,9

[31/34] AGOVV- Fortuna 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela _ _ _ Zawodnik meczu: Rafał Janicki 8,2

 

 

Nasza gra w tych meczach nie była zbyt dobra, ale najważniejszą sprawą jest zapewniony awans do Eredivisie z pierwszego miejsca w tabeli. Pozostałe kolejki możemy już zagrać na pełnym luzie i myśleć już powoli o wcześniejszym urlopie i o przyszłym sezonie. Do wygrania jest jeszcze korona króla strzelców, gdyż Lebedyski ma 17- goli i prowadzi w tej klasyfikacji z trzy bramkowa przewaga nad drugim Brouwersem z Helmond Sport.

Odnośnik do komentarza

@buli1992 Dzięki. Oj zaczyna się. Ereduivisie stoi przed nami otworem. Skład młody, ambitny i perspektywiczny.

 

 

 

 

Tak swoją droga chciałem poinformować, że najbliższych kilka tygodni moje wpisy mogą pojawiać się bardzo rzadko ponieważ już za cztery tygodnie zmieniam stan cywilny i teraz mój czas zajmują przygotowania do tego, więc gdybym długo nie pisał nie proszę o nie zamykanie tematu.

Odnośnik do komentarza

4.04.2014- Jupiler League 32/34

 

Fortuna Sittard(1) - Telstar(16) 4:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Norbert Misiak 12

2-0 Mikołaj Lebedyński 22

3-0 Mikołaj Lebedyński 65

4-0 Konrad Nowak 86

 

Zawodnik meczu: Mikołaj Lebedyński (Fortuna) 9,4

 

Zupełnie bez presji i na luzie przystąpiliśmy do tego meczu. Efekt widać powyżej. Fajnie tak rozgrywa się mecz kiedy nie ciąży na Ciebie presja wyniku. Kolejny raz Lebedyński pokazał, że jest świetnym napastnikiem. Myślę, że już nie długo selekcjoner "Biało- czerwonych" da mu szanse jako alternatywa dla Lewandowskiego.

 

18.04.2014- Jupiler League 33/34

 

FC Emmen(8) - Fortuna Sittard(1) 1:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Mikołaj Lebedyński 32

1-1 Eldridge Rojer 36

 

Zawodnik meczu: Kelvin Maynard (Emmen) 7,8

 

Piłkarze myślami już są chyba na urlopach bo zagrali bardzo słabo. Jedynie Lebedyński zrobił swoje i koron króla strzelców ma na wyciągniecie ręki.

 

 

 

24.04.2014- Jupiler League 34/34

 

Fortuna Sittard(1) - Zwolle(7) 3:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Abdelaziz Khalouta 16

1-1 Rocholi Achenteh 46

2-1 Konrad Nowak 60

3-1 Konrad Nowak 75

 

Zawodnik meczu: Konrad Nowak (Fortuna) 9,1

 

 

Ostatni mecz w sezonie chcieliśmy zakończyć pewnym zwycięstwem, by uświęcić przed naszymi kibicami awans do Eredivisie. Udało się to i teraz można udać się na zasłużony urlop. W lidze będą jeszcze baraże o awans do najwyższej ligi. My możemy spokojnie odpoczywać i śledzić Mistrzostwa Świata w Brazylii.

 

 

 

Mikołaj Lebedyński z 20- stoma bramkami został królem strzelców, a ja zostałem wybrany najlepszym menadżerem Jupiler League.

 

Król Strzelców

Menadżer Jupiler League

 

 

Europejskie Puchary:

 

Liga Mistrzów

Liga Europy

Superpuchar Europy

 

 

 

Tabele innych lig:

 

Anglia

Francja

Hiszpania

Holandia

Niemcy

Polska

Portugalia

Włochy

Odnośnik do komentarza

Pora rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Eredivisie to już większe wyzwanie. Nie zamierzam zbytnio zmieniać kadry zespołu. Dojdzie na początek czterech nowych graczy, a dwóch odejdzie. Myślę, że dość młoda i perspektywiczna kadra zespołu powinna bardzo dobrze się rozwijać i odnosić sukcesy. Zarząd ustalił wyjściowe budżety:

 

Place: 3,5 mln euro

Transfery: 4 tys euro

 

Aktualnie na płace wydajemy 2, 2 mln euro, więc ostaje mi spora suma. Budżet może ulec zmianie po ustaleniu celów na nadchodzący sezon.

 

Pierwszymi graczami, którzy odeszli są:

 

Emmanuel Boakye- za 35 tys. euro do Dordrecht

Thijs Nieuwland- za 50 tys. euro do Haaglandia

 

 

Do zespołu dołączyli gracze zakontraktowani ju wcześniej:

 

Marciano Bruma- za 44 tys euro z Zwolle

Sead Mazreku- wolny transfer

Umberto Germano- wolny transfer

Wojciech Skaba- wolny transfer

 

 

Raczej już nie przeprowadzę w tym okienku transferów. Z kadry zespołu jestem zadowolony. Moze tylko wypożyczę jakiegoś gracza, ale większych zakupów nie planuję.

 

Tymczasem trenerem siłowym został Elseline Lefeber.

 

 

 

Ustaliliśmy z zarządem, że w tym sezonie naszym celem będzie bezpieczny środek tabeli. Na ten cel otrzymałem budżet płacowy 3,7 mln euro oraz 4, 5 tys euro na transfery. Aktualna suma wydawana na wynagrodzenia to 2,7 mln zł.

 

 

8.07.2014- Towarzyski

 

Fortuna Sittard - Standard Liege 2 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Mikołaj Lebedyński 35

2-0 Karol Angielski 75

2-1 Wason Penteria 80

 

Zawodnik meczu: Mikołaj Lebedyński (Fortuna) 7.3

Odnośnik do komentarza

14.07.2014- Towarzyski

 

Fortuna Sittard - Genk 1 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Alessio Alessandro 19

1-1 Patrick N' Koyi 20

 

Zawodnik meczu: Kara (Genk) 7.9

 

Tym razem sparing zagraliśmy z naszym klubem patronackim. Podobnie jak w poprzednim meczu pokazaliśmy się z dobrej strony. Troszkę zabrakło skuteczności. Forma jednak idzie w dobrym kierunku.

 

 

20.07.2014- Towarzyski

 

Duisburg - Fortuna Sittard 0 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Konrad Nowak 88

 

Zawodnik meczu: Rafał Janicki (Fortuna) 8.7

 

 

Kolejny sparing bardzo dobrze taktycznie przez mój zespół rozegrany. Założyłem grę z kontrataku i przyniosła ona zamierzony efekt tuż przed końcem meczu.

 

 

26.07.2014- Towarzyski

 

Fortuna Sittard - Auxerre 0 : 0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

 

 

Zawodnik meczu: Josimar Lima (Fortuna) 7.7

 

 

Auxerre to bardzo mocna drużyna i na jej tle wypadliśmy bardzo dobrze. Nawet byliśmy lepszym zespołem. Pora na rozpoczęcie sezonu ligowego. Pierwszy mecz zagramy na wyjeździe z NEC.

 

 

2.08.2014- Eredivisie 1/34

 

NEC Nijmegen - Fortuna Sittard 0 : 2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Mark Otten (sam) 23

0-2 Konrad Nowak 27

 

Zawodnik meczu: Rafał Janicki (Fortuna) 9.0

 

Bardzo udane rozpoczęcie sezonu. Sam jestem zaskoczony tak dobra postawą drużyny. Świetnie obroną dygował Janicki, a popłoch w defensywie rywali siali Lebedyński z Nowakiem. Mam nadzieje, że tak udany początek rozgrywek będzie zwiastunem udanego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...