Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10.08.2014- Eredivisie 2/34

 

Fortuna Sittard(4) - FC Groningen(3) 3 : 0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Mikołaj Lebedyński 21

2-0 Mikołaj Lebedyński 57

3-0 Ronan Biger 75

 

Zawodnik meczu: Mikołaj Lebedyński (Fortuna) 9.4

 

Jak na beniaminka, któremu w przedsezonowych prognozach wróżono rychły spadek początek sezonu mamy znakomity. W tym meczu obronę gości zdemolował Lebedyński, który wyrasta na napastnika wysokiej klasy. Wynik mimo wszystko nie odzwierciedla przebiegu spotkania, gdyż według statystyk było ono bardzo wyrównane. Byliśmy jednak zdecydowanie skuteczniejsi od przeciwnika.

 

 

17.08.2014- Eredivisie 3/34

 

Willem II (10) - Fortuna Sittard(3) 0 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Ronan Biger 23

 

Zawodnik meczu: Konrad Nowak (Fortuna) 8.6

 

 

Trzecie zwycięstwo w trzecim kolejnym ligowym meczu. Zadziwiamy całą piłkarską Holandię. Świetnie funkcjonuje obrona dzięki czemu Skaba jest póki co nie pokonany. Świetne zawody rozegrał Nowak, którym interesować zaczynają się mocne kluby Hiszpańskie.

 

 

 

22.08.2014- Eredivisie 4/34

 

Fortuna Sittard(3) - Roda JC(17) 1 : 0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Mikołaj Lebedyński 54

 

Zawodnik meczu: Tomislav Mikulic (Roda) 7.5

 

 

Jesteśmy ciągle w gazie. Tym razem wygrywamy skromnie dzięki świetnej akcji Lebedyńskiego. Nie miał litości dla kolegów z byłego klubu i mijając ich jak tyczki slalomowe wraz z bramkarzem zdobył decydującą bramkę.

 

 

Na zasadzie wypożyczenia do Wisły Kraków przeniósł się Karol Linetty. Z wolnego transferu dołączył do nas Tomas Podstawski. Natomiast do Volendam za 55 tys. euro sprzedaliśy Patricka N' Koyi.

Odnośnik do komentarza

@ Tomba Ja sam jestem w szoku :fool:

 

 

13.09.2014- Eredivisie 5/34

 

Fortuna Sittard(3) - Heracles(10) 1 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Daryl van Mieghem 27

1-1 Karol Angielski 66

 

Zawodnik meczu: Ben Rienstra (Heracles) 7,8

 

 

Piąta kolejka przyniosła nam stratę pierwszych punktów i pierwszego gola w tym sezonie. Drużyna gości sprawiała wrażenie bardzo pewnej siebie i naprawdę zagrali dobry mecz, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej części my byliśmy już zdecydowanie lepsi, a gola na wagę remisu zdobył Karol Angielski. To jego pierwsze trafienie w seniorskiej karierze. Mimo remisu udało nam się awansować na drugie miejsce w tabeli.

 

 

Zakończyło się okienko transferowe. Oto skład:

 

Bramkarze:

 

Wojciech Skaba

Farhat Kaya

 

Obrońcy:

 

Josimar Lima

Fatih Turan

Roy Goossens

Rafał Janicki

Roel Janssen

Marciano Bruma

Jonathan Hendrickx

Johnny de Vries

Piotr Azikiewicz

Joeri Schroyen

 

Pomocnicy:

 

Tomas Podstawski

Norbert Misiak

Jordy Briels

Sead Mazreku

Umberto Germano

Ronan Biger

Lars Gulpen

Konrad Nowak

Abdelaziz Khalouta

 

Napastnicy:

 

Mikołaj Lebedyński

Karol Angielski

 

 

 

21.09.2014- Eredivisie 6/34

 

AZ Alkmaar (7) - Fortuna Sittard(2) 0 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Ronan Biger 67

 

Zawodnik meczu: Rafał Janicki (Fortuna) 8,7

 

Zadziwiamy dalej. Byliśmy skazywani na pogrom, a tu ku zaskoczeniu wszystkich zwyciężamy. Jenak nie było tak łatwo. Po pół godzinie gry musiałem dokonać dwóch wymuszonych zmian. Kontuzje złapali Podstawski i Lebedyński. Ten drugi pierwszy raz zagrał na pozycji prawoskrzydłowego. Pół roku uczył się grac tak ustawiony, lecz test jego możliwości nie trwał zbyt długo. Najważniejsze, że jedna z naszych kontr zakończyła się sukcesem. W obronie natomiast kolejny raz brylował Janicki, dzięki czemu wygrywamy skromnie ten mecz i choć na chwilę awansujemy na pozycje lidera. Zobaczcie, gdzie w tabeli jest Ajax Amsterdam.

Odnośnik do komentarza

25.09.2014- KNVB Baker, Druga runda

 

EVV - Fortuna Sittard 1 : 3 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Sead Mazreku n1

0-2 Ronan Biger 3

0-3 Karol Angielski 13

1-3 Adikalie Kamara 40

 

Zawodnik meczu: Karol Angielski (Fortuna) 8,5

 

 

Na ten mecz wystawiłem w większości rezerwowy skład. Mecz zczęliśmy imponująco i po trzynastu minutach prowadziliśmy już trzema bramkami. Na tym emocje w tym meczu się skończyły. Bynajmniej spokojnie awansowaliśmy do kolejnej rundy.

 

 

28.09.2014- Eredivisie 7/34

 

Feyenoord(5) - Fortuna Sittard(1) 1 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Abdelaziz Khalouta 1

1-1 Harmeet Singh 65

 

Zawodnik meczu: Rafał Janicki (Fortuna) 8,1

 

Ten wynik został uznany za sporą niespodzianke. Prognozowało się nam pewną porażkę, a tymczasem postraszyliśmu utytułowanych rywali. Szkoda, że nie udało się wygrać, ale i tak jestem zadowolony. W ataku brakuje Lebedyńskiego, który kilkanaście dni będzie leczył uraz.

 

 

5.10.2014- Eredivisie 8/34

 

Fortuna Sittard(3) - Ajax Amsterdam(14) 0 : 0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

 

 

Zawodnik meczu: Rafał Janicki (Fortuna) 7,7

 

 

Ajax wyjątkowo słabo rozpoczął sezon. Z każdym meczem jesdak wracają na właściwe dla siebie tory i było to widać w pojedynku z nami. Jestem zadowolony z tego remisu. Utrzymujemy się spokojnie na wysokim miejscu w tabeli. Oby taka forma była przez cały sezon.

 

 

19.10.2014- Eredivisie 9/34

 

Fortuna Sittard(4) - RKC(10) 1 : 0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Ronan Biger 19

 

Zawodnik meczu: Jordi van Gelderen (RKC) 7,9

 

 

 

25.10.2014- Eredivisie 10/34

 

FC Utrecht(9) - Fortuna Sittard(4) 1 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Mikołaj Lebedyński 1

1-1 Kai Heerings 72

 

Zawodnik meczu: Jens Toornstra (Utrecht) 7,9

 

Już w pierwszej minucie wracający po konyuzji Lebedyński dał nam prowadzenie po błędzie bramkarza gospodarzy. Niestety tylko na tyle nas było stać w tym meczu jeśli chodzi o ofensywe. Miejscowi za wszelką cene dążyli do wyrównania. Udało się im to, ale mimo tego kolejny punkty na naszym koncie z którego jesteśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam was po długiej przerwie. Weselisko mi się udało, wszelkie sprawy z tym związane rozliczyłem. Mogę, więc powoli wracać do kariery w FM- ie. Przyznam, że przez te kilka tygodni trochę straciłem koncepcje na grę, ale myślę, że powoli wrócę do formy. To jedziemy z tym koksem. :jupi:

 

Sytuacja prowadzonej przez moją osobę Fortuny Sittard po dziesięciu kolejkach Eredivisie wygląda tak, że zajmujemy obecnie czwarte miejsce w tabeli tracąc do prowadzącego Twente jeden punkt. Warto zaznaczyć, że będące na drugim miejscu PSV ma tyle punktów co my i dwa mecze zaległe do rozegrania.

 

 

30.10.2014- KNVB Baker, Trzecia runda

 

MVV - Fortuna Sittard 1 : 1_ _ _ Po dogrywce: 1-3 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Mikołaj Lebedyński 9

1-1 Mark Veldmate 37

1-2 Norbet Misiak 91

1-3 Ronan Biger 102

 

Zawodnik meczu: Ronan Biger (Fortuna) 8,8

 

 

To gospodarze byli uważani za faworytów meczu. Spotkanie jednak ułożyło się lepiej dla nas i po dziesięciu minutach objęliśmy prowadzenie. Ta bramka obudziła miejscowych, którzy osiągnęli zdecydowaną przewagę. Ich desperackie ataki przyniosły oczekiwany skutek kilka minut przed końcem pierwszej połowy. Wyrównujący gol spowodował, MVV poczuło się pewnie i jeszcze śmielej raz po raz atakowali nasza bramkę. Jednak regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. na dogrywkę przygotowałem mała niespodziankę rywalom zalecając moim graczom grę z kontry. Efekt? szybkie dwie bramki dla nas i zwyciężamy to spotkanie pewnie awansując do kolejnej rundy.

 

 

2.11.2014- Eredivisie 11/34

 

sc Heerenven (3) - Fortuna Sittard(1) 1 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Karol Angielski 27

1-1 Nenad Milijas 69

 

Zawodnik meczu: Izunna Uzochukwu (Heerenven) 7,6

 

 

Bukmacherzy przepowiadali nam wysoką porażkę. My jednak postanowiliśmy sprawić rywalowi nie miłą niespodziankę. Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla nas i do przerwy prowadziliśmy jednym golem. Druga część gry to już zdecydowana przewaga miejscowych, ale pozwoliliśmy im tylko na wyrównanie. Zdobywamy cenny punkt i dalej utrzymujemy czwarte miejsce w tabeli. Jednak niebezpiecznie, bona trzy punkty zbliżył się do nas Feyenoord, który ma jeszcze mecz zaległy.

Odnośnik do komentarza

8.11.2014- Eredivisie 12/34

 

Fortuna Sittard(4) - ADO Den Haag(16) 2 : 0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Jonathan Hendrickx 11

2-0 Konrad Nowak 33

 

Zawodnik meczu: Joeri Schroyen (Fortuna) 8,3

 

Drużyna z Hagi wyjątkowo słabo zaczęła sezon. Widać to było ba boisku, iż ich forma jest daleka od doskonałości. My od początku nadawaliśmy ton wydarzeniom na boisku i do przerwy pewnie prowadziliśmy dwoma bramkami. Wydawało się, że odniesiemy wysokie zwycięstwo, ale w drugiej połowie zdecydowanie zagraliśmy słabiej dostosowując się do poziomu przeciwnika. Najważniejsze są kolejne trzy punkty i pewne drugie miejsce w tabeli.

 

 

12.11.2014- Eredivisie 13/34

 

FC Twente(4) - Fortuna Sittard(2) 0 : 1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Andreas Bjelland (sam) 16

 

Zawodnik meczu: Andreas Bjelland (Twente) 8,3

 

 

Mówią, że szczęście sprzyja lepszym. Po tym meczu mam wątpliwości co do słuszności tego powiedzenia. Gospodarze byli od nas o klasę lepsi. Ich strzały jednak fantastycznie bronił Skaba, a jak już próbowali strzelać obok niego to ratował nas słupek lub piłka minimalnie mijała nasza bramkę. Nam wyszła jedna kontra po której to niefortunnie piłkę do swojej bramki skierował Bjelland i w nagrodę za ten wyczyn został uznany piłkarzem meczu. Takie rzeczy tylko w FM- ie :ściana:

 

 

16.11.2014- Eredivisie 14/34

 

Fortuna Sittard(2) - Vitesse(6) 0 : 0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

 

Zawodnik meczu: Tomas Podstawski (Fortuna) 7,2

 

 

W tym sezonie jesteśmy jak do tej pory nie pokonani co czyni nas rewelacją ligi. Mecz z Vitesse jednak był bardzo słaby w naszym wykonaniu. Ostatnio zacięli się moi napastnicy co mnie trochę martwi. Dodatkowo w pierwszej połowie tego spotkania Janicki zmarnował rzut karny. Teraz przed nami mecz z będącym poza zasięgiem wszystkich PSV. będzie niesamowicie ciężko, ale trzeba spróbować powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...