Skocz do zawartości

Ekstraklasa w wersja prawdziwa


Necib

Rekomendowane odpowiedzi

Zadajcie sobie takie pytanie skąd dowiadujemy się o jakiś newsach z życia sportu ???

Odpowiedz jest prosta strony klubowe oraz czasopisma , i tak właśnie wpadłem na pomysł że zrobię karierę w wersji REAL

Teraz konkrety będę prowadził stronę internetową klubu Korony Kielce ,oraz żeby przypominać o sobie na forum 3-4 strony czasopisma z wydarzeniami w mojej karierze (WERSJA PDF)

 

ADRES STRONY : http://korona-kielcefm.futbolowo.pl/

 

 

Moją byłą karierę z Atletico dokończę później. Ta mam nadzieję bardziej przypadnie wam do gustu

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak MaKK nie rozumiem koncepcji takiego przedstawienia kariery. Rozumiem, że chcesz prowadzić stronę internetową klubu z managera. Tylko dziwnie widzę jak datą 5.11.2012 są oznaczone jednocześnie przygotowania, mecz z Cracovią, transfery, jakieś obozy itp. Ja wiem, że czas płynie szybciej w managerze, ale widzę trzy posty, które są w jednym czasie, a opisują trzy różne wydarzenia. :) Jeśli to sprawia tobie frajdę - super, trzymaj tak dalej, ale wydaje mi się, że aktualizowanie strony stanie się w końcu dla ciebie uciążliwe, czego oczywiście ci nie życzę. :) Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Tytuł to celowy zabieg :eusa_sick:

 

Przecinki, dwukropki, myślniki przecież są ,na stronie w każdym bądź razie.

celowy zabieg? tzn jaki? bo ni huhu go nie kumam. taki Kali ma być?

na stronie może i są. nie zaglądałem. tu ich nie ma. ja czytam to co na forum a nie gdzieś tam.

wytrzymasz góra 5 spotkań. więcej nie wróżę. save padnie :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...