Skocz do zawartości

Wracam silniejszy!


lks lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, aby zrobić zrzut z gry trzeba podczas rozgrywki wcisnąć alt+ F9. Zapisze Ci się obraz w folderze użytkownika czyli domyślnie jest to "Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager /screenshots. Później ten obraz wrzuć na jakaś stronę z darmowym hostingiem zdjęć. Ja używam strony klik. Tylko sie zarejestruj bo znikną linki po 3 miesiącach. Jak już wrzucisz obrazek na serwer będziesz miał wygenerowany link, który wrzucasz na forum. Np napisz nazwisko piłkarza. zaznacz tekst. Jak masz tutaj edytor tekstu to kliknij w ikonkę drugiej linijce( tam gdzie jest pogrubienie tekstu tylko dziewiąta ikonka od lewej) , wyświetli Ci się okienko. Wklej tam link i zaznacz ok. Gotowe. Więcej szczegółów to ewentualnie jutro.

 

 

A co do kariery to się zbytnio nie przejmuj " czy uje się kreskuje" tylko graj śmiało i rób według swojego uznania. Bez nerwów na głupie zaczepki, które nic z prowadzeniem drużyny wspólnego nie mają :P

Odnośnik do komentarza

Cytując klasyka: "Boże, widzisz i nie grzmisz". Rafik, z twojego postu wynika, że ma ignorować błędy, bo przecież robi jak mu się podoba, tak? Ja rozumiem, że można mieć różne pomysły na karierę, ale jak można nie przejmować się ortografią i stylem? Jeśli to "nie ma nic wspólnego z prowadzeniem drużyny", to sobie graj i nic poza tym, skoro to tak mało ważne. Jeśli piszesz artykuł, tekst, wypracowanie, esej, cokolwiek, to możesz powiedzieć, że jest dobre/dobry, jeśli NIEUMYŚLNIE (futurystów nie wliczając, w końcu oni robili to celowo) popełniasz błędy? Wyobrażasz sobie, jakby Mickiewicz napisał: "Litfo, ojczysno moja..."? Albo tytuł artykułu na Onecie - "Lewandowski opószcza Borussię"? Zaraz uniosłoby się wielkie grono ludzi (słusznie) zarzucając autorowi brak profesjonalizmu i nieznajomość podstaw języka ojczystego. Kariera to też jest tekst - pisany po polsku (chyba, że biegle posługujesz się innym językiem), a nie po "polskiemu", więc warto zadbać o jego jakość. Nie wiem dlaczego ludzie się burzą, gdy ktoś poprawia innego człowieka. W którą stronę idzie ten świat? Jedyne, w czym zgodzę się z tobą to zwrot - "bez nerwów". Łks, nie irytuj się jak ktoś chce ci pomóc (no chyba, że nie chce, wtedy ok :)).

 

Dobra, teraz coś na temat twojej kariery. Zacznę od mojej ulubionej rzeczy (:)) i zaapeluję jeszcze raz - sprawdzaj ogonki, wtedy będzie naprawdę super, bo jest już trochę lepiej niż było na początku. Już widzę, że wystrzegasz się większych błędów, co cieszy. Jeśli chodzi o samą karierę, to mocno przetrzebiłeś ten atak, mam nadzieję, że przełoży się to na gole. Graty również za Xisco i Appiaha, myślę, że liga nie powinna być wielkim problem w tym sezonie. Powodzenia i pozdrawiam.

 

PS. Jeśli miałbym ci doradzać, pisz dłuższe posty, informacje o transferze Bilińskiego mogłeś umieścić w kolejnym odcinku, żeby robić mniej bałaganu. :)

Odnośnik do komentarza

Napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Plik z informacjami o błędzie został utworzony w: C:\Documents and Settings\User\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2012\crash dumps\FM 2012 v12.0.2.233639 (2012.11.06 17.25.18).dmp

 

Klikam OK i pojawia mi się coś takiego:

Instrukcja spod "0x01392913" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x0a080190". Pamięć nie może być "read".

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji

Kliknij przycisk Anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

 

Może mi ktoś pomóc??/ Dodam, żę już raz instalowałem na nowo tego cholernego fm i nic

 

czekam na odpowiedz, bo zaraz laptop wyleci przez okno.

 

jakis inny patch mam wgrać czy co?

Odnośnik do komentarza

Sam kiedyś miałem coś podobnefo , ale na fm 11. Kupiłem orginalnego i problem mi znikł:)

 

A co do tematu to poza nazwiskami zawodnikow to nic mnie tu nie razie bo co do "Lewandowski opószcza Borussię" czy " Lewandowski opuszcza Borussię" znaczy ogólnie to samo, a że ktoś wymyślił u i ó to juz jego problem.

 

A probowaleś jakiś inny seve wgrać?

Odnośnik do komentarza

Rafik, proszę cię, cofnij te słowa, udawajmy, że ich nie było. Nie ma takiego wyrazu jak "opószcza", więc nie może ono oznaczać tego samego co "opuszcza", tak samo jak "świnia" nie oznacza "krowa", a jeśli to cię nie razi... no cóż. Aha, to nie jest problem tego, kto to "wymyślił", tylko twój, że to ignorujesz, ewentualnie kogoś, kto tak pisze.

 

Chcąc uniknąć OT - bodajże Loczek w innym z tematów napisał, żeby zapisywać na 2-3 save'ach i chyba to dobre rozwiązanie, a przynajmniej częściowo ograniczające problem. Przy crash dumpach, z tego co pamiętam, tworzą się backupy, więc spróbuj go wczytać. U mnie to działało.

Odnośnik do komentarza

Napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Plik z informacjami o błędzie został utworzony w: C:\Documents and Settings\User\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2012\crash dumps\FM 2012 v12.0.2.233639 (2012.11.06 17.25.18).dmp

 

jakis inny patch mam wgrać czy co?

Najlepiej dać zainstalować steamowi wersję 12.2.

Odnośnik do komentarza

A więc robię tak. Odinstalowałem Fm oraz absolutnie wszystkie pliki które miałem od fm-usunąłem . Instaluje na nowo fm na inny dysk, w innym miejscu będą save z gry, tak jak ktoś tam napisał będę zapisywał na 2-3 save. Ponadto ostatni raz spróbuje ruszyć jakaś kariera. jak znów coś będzie nie tak to możliwości sa dwie: albo laptopa wypierd***:) przez okno, albo kupuje Fm 13. Oczywiście i tak kupie Fm 13:D, ale chciałbym choć raz zdecydować kiedy skończę grę a nie ten cholerny laptop! Dzięki Smith, The Doctor, tomba,Rafik. I choćbym miał dziś siedzieć do nocy to muszę nową karierę ruszyć!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi mo slowa "opuszczać" i "opószczać" znaczy to samo. Kwestia tylko wyboru literki u. Wystarczyła by jedna wersja i po problemie.

 

lks lodz Moja rada to taka. Ja zapisuje gre po kazdym meczu, po każdym jakimś wydarzeniu w mojej rozgrywce. Przykladowo po meczu np Wisla- Lech robie save " Wisla - Lech po" i spokojnie kontynuje rozgrywke do nastepnego momentu. Wtedy moge wrrocic wrazie problemu do rozgrywki nie tracąc zbyt wielu postepow w grze.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że administracja i Łks, który założył temat, wybaczą mi ten ostatni spam w słusznej sprawie. :) Rafik, nie będę się z tobą kłócił, bo po prostu nie widzę sensu. Skoro dla ciebie "opószczać" znaczy to samo co "opuszczać", w takim razie nic tu po mnie. Ze słownikiem też byś dyskutował albo z nauczycielką od polskiego czy profesorem na uniwersytecie? Ktoś z nich (lub w tym przypadku coś) wytłumaczyłby ci, że nie ma takiego terminu jak "opószczać", a tym bardziej nie jest on synonimem do "opuszczać", no ale co ja mogę? Jestem tylko jednym ze znajdujących się w mniejszości wojowników o poprawność języka wśród bandy ignorantów. :) Tak jak mówiłem, błędy się zdarzają, ale traktować je jak powietrze to nieporozumienie. Pozdrowienia.

 

No ale, żeby nie było całkowitego OT - Łks, usunąłeś też swój obecny save? Masz zamiar zaczynać od nowa?

Odnośnik do komentarza

proponuję zamknąć temat.

na pogaduchy zapraszam do fristajlowego.

 

i wspomogę się "Zasadami działu Kariery":

2. Użytkownik nie może uruchomić więcej niż 2 tematów w ciągu czternastu dni. Prowadzenie więcej niż jednego tematu naraz jest niedozwolone z uwagi na nagminne zjawisko porzucania tematów i zmian klubów - Kariery to dział przeznaczony dla ludzi zdecydowanych grać jednego save'a na poważnie. Sugerujemy staranny dobór ligi i drużyny przed otwarciem tematu.

 

3. Dział Kariery nie jest towarzystwem wzajemnej adoracji. Wszelkie posty nie wnoszące niczego nowego (w stylu "ciekawy opek, co bądzie dalej?") będą kasowane, a ich nagminni autorzy dyscyplinowani.

 

4. W opisywanych karierach należy przestrzegać zasad poprawnej pisowni. Kariery w sposób rażący ignorujące normatywną ortografię (również interpunkcję) języka polskiego będą zamykane. Wszystkich autorów zachęcamy do przepuszczania tekstu przez elektroniczny korektor błędów ortograficznych (n.p. MS (fuj!) Word). Zamykane będą też kariery kaleczące gramatykę języka polskiego, pisane niechlujnie, oraz w nieuzasadniony sposób nadużywające słów powszechnie uważanych za wulgarne i/lub obraźliwe.

Odnośnik do komentarza

@MaKK ależ pięknie to napisałeś. Nic dodać, nic ująć.

 

@ Doctor wszkole też się kłóciłem o to z nauczycielka. Nie umiałą mi tego wytłumaczyć czemu nie może być w naszym języku jjedno u a nie w dwóch wersjach. A koledze seve temu padł, że już nie wytrzymał tej dyskusji i poczuł się odrzucony, że sie zajmujemy pisownia w jezyku polskim, a nie kariera

 

 

@lks lodz pokombinuj a moze coś wymyslisz. Szkoda kariery bo sie fajnie zapowiadala

 

 

Fajnie sie z wami droczy, ale trza co zagrać w swojej karierze i jutro skleić jakiś post. Oby poprawnie ortograficznie. Nrazie

Odnośnik do komentarza

Widzem rze tfoja karjera nie dotrfaóa do konica. Morze nastempnom zaczniesz pisadź bez błenduf ortograficznych.

Stfuż sobie czy zapsy z gry, nasfij karzdy inaczej i co kilka meczuf sejwój : raz na jednym, raz na drógim. A ftedy

 

A co do kariery to się zbytnio nie przejmuj " czy uje się kreskuje" tylko graj śmiało i rób według swojego uznania. Bez nerwów na głupie zaczepki, które nic z prowadzeniem drużyny wspólnego nie mają :P

 

bendzierz mukł sfobodnie pjerdolić paniom z polskjego i innyh chejteruf. :debesciak:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...