Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data kolejnego update'u to srodek nastepnego miesiaca. Bedzie on zawieral druzyny wymienione wyzej. Co do ligi hiszpanskiej czy Anglii to bedzie to kolejna nakladka tyle dluzej czekac nie trzeba bedzie. Ostatnio siedzialem nad swoim projektem na uczelnie, a do tego moj pracodawca tez daje ostatnio w kosc więc jest to nieco ciekawy i dlugi czas :)

 

Mysle ze na nowy rok znajdzie się kilka topowych lig Zaktualizowanych w 100%

Odnośnik do komentarza

wie ktoś z was może jakie ligi trzeba włączyć żeby były pokazane składy z MLS i San Marino? bo w bazie zawodnicy są w tych klubach.....

 

Proszę Cię kolego o nie zaśmiecanie tego wątku. Tego typu pytania powinny znaleźć się albo w kąciku dyskusyjnym albo w osobnym temacie.

Odnośnik do komentarza

dobra widzę że masz już problem bo nie chce z tb robić update... popraw 3 lige w polsce bo zespoły nieaktualne

 

Po pierwsze nie mam żadnego problemu co do tego, że nie chcesz robić wspólnej łatki bo szanuję Twoją decyzję. Dlatego też proszę o szanowanie tego tematu i wypowiadanie się na temat samego update'u w konstruktywny sposób. Wszelkie pytania na temat silnika gry, talentów czy innych dyskusji aniżeli tych na temat CM Club Update powinny znaleźć się w innym miejscu co jest raczej zasadą każdego forum. Jeżeli chodzi Ci o 2 ligę to oczywiście dziękuję, składy powoli będą poprawiane i w większości są aktualne, ale oczywiście będą aktualizowane.

Odnośnik do komentarza

Na początku chciałem bronić Szymka bo wszyscy go minusowali. Teraz wiem że dobrze że tego nie zrobiłem bo teraz bym się tego wstydził i to bardzo. Zgadzam się ze swoim przedmówcą. Wracaj do swojego tematu i tu więcej nie zaglądaj bo tylko śmiecisz. Masz swoją piaskownicę i w niej siedź.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie Panowie.

 

Jak już obiecywałem to także pojawiam się z kilkoma update'ami :)

 

Oto i kilka malutkich screenów:

 

Sergio Aguero

Thibout Courtois

Falcao

Arda Turan

Cristiano Ronaldo

 

Wszystko powoli się zmienia ;) Co najlepsze gra ustawia zaporowe klauzule odejscia jak np za Ronaldo (150mln funtów), Falcao (62) itp.

 

Jedziemy dalej ;)

 

Edit: facepacki widoczne na skrinach robi i przygotowuje Krzysztof_Nowak (procz widocznego starego prywatnego fejsa z Ronaldo).

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie!

 

Dzięki uprzejmości naszego bardzo aktywnego forumowicza Krzysztofa_Nowaka miło mi poinformować, że na wasze dyski i do waszych CMów może spokojnie trafić teraz pierwszy T-Mobile Ekstraklasa Facepack utworzony specjalnie dla pierwszej wersji CM CLUB UPDATE!

 

Plik zawiera zdjęcia zawodników grających w topowych 14 drużynach które występują w updacie, oraz kilka zdjęć członków sztabu szkoleniowego!

 

Samą paczkę zawierającą aż 622(!!!) twarzy można ściągnąć z serwera cm0304.pl oraz rozpakować (same zdjęcia) w folderze (...)Eidos\CM 03-04\data\graphics\pictures\players

 

Jeżeli traficie na jakieś problemy lub któreś ze zdjęć nie zgadza się lub przedstawia kogoś innego to nie bójcie się tego napisać! Na pewno to zmienimy.

 

Miłego grania!

 

Ku chwale Krzyśka!

 

 

Sorry zapomniałem, że z ciebie jest profesjonalny Updater :) Ok spoko będę czekał chociaż juz terz żałuję, że wrzuciłeś te screeny bo coraz bardziej nie mogę się doczekać bo z tego, co obserwuję cały czas to naprawdę się starasz i efekt końcowy może być niesamowity :)

 

Skriny jednak dopiero podrzucę wieczor bo ostatni dni mialem koszmarnie zapracowane.

Odnośnik do komentarza

I jak Panowie podoba się facepack? Krzysztof_Nowak potrzebuje też waszego wsparcia i z tego co wiem działa dalej! Pokażcie w komentarzach, że się wam podoba!

 

SzKoDi mógłbys trochę Falcao poprawic w końcu teraz uwazany jest za najlepszą 9 na świecie :) Miałbym prośbę: wrzucił byś screeny Barcelony I Barcy B??? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda w twoim wykonaniu.

 

Mówisz i masz BlaugranaFan1990. Poprawiony Falcao wygląda tak. Pierwszy zespół Barcelony po odpaleniu drugiej wersji update'a powinien za to przypominać tak, a za to rezerwy to inna bajka.

 

 

 

 

 

Proszę o aktualizację Realu Madryt:)

Będzie aktualizowana tylko pierwsza drużyna? Czy Castilla również dozna aktualizacji?

 

Los Galacticos to zawsze wielka drużyna, która jest faworytem na każdym froncie. Castilla powinna również produkować wiele talentów, ale czy owi zawodnicy przebiją się kiedykolwiek do 1 składu Realu?

 

Jedziemy dalej!

Odnośnik do komentarza

no raczej ;)

co do FCB- moim skromnym zdaniem Messi powinien być bardziej OPŚLP/NŚ, to samo Sanchez. ofensywni pomocnicy na 20 i chyba tak z 18/19 na NŚ.

z tym Alweszem to hmm.... obrońca prawy z nutką prawego pomocnika- chyba tak z 15 max na PP.

z Mascherano zawsze był DPŚ, ale jest przestawiany na OŚ. obrońcą nigdy nie był, dopiero w FCB się tego dorobił chyba tylko z braku laku ;)

 

Benzema to czysty NŚ.

Cheryshev też powinien dostać OPL/NŚ.

 

takie moje wnioski.

Odnośnik do komentarza

Może to dziwnie zabrzmi SzKoDi ale trudno: jesteś moim bohaterem!!! :) Po tych screenach już naprawdę nie mogę czekac ja juz chcę grac :D Oczywiście trochę pozycje się nie zgadzają (MaKK ma rację, popraw wedle jego sugestii) ale cała reszta: miodzio :) Dongou, Deufleu, Espinosa i Araujo... Kurde nie będę mógł spac po nocach myśląc cały czas o tym Updete-cie :D

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktos potrzebowal plakatu z autografem to oczywiscie da się zrobic ;) Podobnie jest ze zdjeciem do ramki umiejscowionej obok lozka ;)

 

A tak serio to oczywiscie bardzo się ciesze, ze się podoba.

 

@MaKK:

 

Dzięki za sugestie i oczywiscie zostanie to poprawione. Alves ma bocznego pomocnika na 14, podobnie jest z ofensywnym pomocnikiem Messiego (definitywnie do zmiany).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...