Skocz do zawartości

Sprawdzony sposób na zarabianie w internecie !


lukmil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

 

 

Na początku dziękuję bardzo za zainteresowanie moim ogłoszeniem.

Oznacza to, że nie należysz do osób, które tylko siedzą i narzekają

jak jest im źle. Tylko tak samo jak ja biorą swój los w swoje ręce.

 

Ostatnio bardzo długo szukałem sposobu, aby zarobić dodatkowe

pieniądze, które są mi niesamowicie potrzebne. Byłem już całkowicie

zdesperowany i zacząłem szukać jakiegoś dochodowego zajęcia w

Internecie, do których to nigdy nie byłem przekonany:) nie należę do

osób, które łatwo się poddają i w końcu po miesiącach poszukiwań

znalazłem sposób na dodatkowe pieniądze, na którym bardzo dobrze

zarabiam i którym właśnie teraz chcę się z Tobą podzielić!

 

Zarobki są naprawdę dobre, miesięcznie zarabiam około 1000 złotych. A

to wszystko pracując nie więcej niż dwie godziny dziennie, dodatkowo

pieniądze przychodzą bezpośrednio na moje konto bez żadnych bandyckich

prowizji. Jestem naprawdę zadowolony i stać mnie teraz na parę

dodatkowych rzeczy więcej. Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywać,

ponieważ całość działa i wygląda dokładnie tak jak jest to opisane na

stronie, którą znajdziesz w przesłanym przeze mnie

linku: http://megapensja.pl/?user=lukmil

Najlepiej obejrzyj ten filmik administratora zajmie Ci to 10 minut ,ale w nim jest wszystko opowiadane ze szczegółami !

tu tez dokonaj swojej rejestracji i zarabiaj.

 

Serwis jest stosunkowo nowy, ale to czyni go tym bardziej atrakcyjnym,

ponieważ jest jeszcze całkiem dużo ludzi do zaproszenia .

 

Pamiętaj, że to ja Ci powiedziałem o tym systemie i koniecznie podziel

się ze mną ile udało Ci się zarobić i w jaki sposób działasz. Pozwoli

to nam wspólnie udoskonalić nasze narzędzia, aby zarabiać jeszcze

więcej.

 

spróbuj i przekonaj się sam, że to naprawdę działa i nie wciskam Ci

kitu bo sam tak zarabiam :)

Pozdrawiam

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza

Nie jest to piramida finasowa ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legalność

1. Mega Pensja to program w pełni zgodny z polskim prawem. Program polega na przekazywaniu dobrowolnych darowizn pomiędzy uczestnikami programu. Prawo o spadkach i darowiznach, zezwala na przekazanie kwoty do 4902 zł osobie obcej na jej konto bankowe, bez płacenia podatku i wykazania się obrotem gospodarczym. Takie rozwiązania zapewniają Tobie bezpieczeństwo prawno-podatkowe osiąganych korzyści. 2. Mega Pensja nie jest formą piramidy finansowej. Uczestnicy programu Mega Pensja nie wykonują żadnych świadczeń ani wobec siebie, ani organizatora w zamian za możliwość otrzymania korzyści materialnych! Wszystkie darowizny są przekazywane w sposób DOBROWOLNY, a wszelkie wymuszenia darowizn przez użytkowników będą surowo karane. Administrator Mega Pensji nie zarządza pieniędzmi uczestników i nie wypłaca im z tej racji żadnych premii, procentów, itp. Uczestnicy tylko w sposób bezpośredni przekazują sobie dobrowolne DAROWIZNY. 3. Mega Pensja nie jest formą sprzedaży lawinowej. Sprzedaż lawinowa została omówiona w ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993r Dz. U. z 2003r Nr.153 poz. 1503. Art. 17c.

 

Program Darowizn nie podlega pod omawiane kwestie, ponieważ nie jesteśmy firmą i nie organizujemy sprzedaży produktów. Administratorzy za pośrednictwem serwisu udostępniają bezpłatnie narzędzia i wiedzę, które mają mu pomóc w osiągnięciu sukcesu finansowego. 4. Sprawdź sam legalność systemu. Jeśli nie jesteś pewien czy Darowizny są legalne i co stanowią o nich przepisy podatkowe, możesz zadzwonić na Krajową Informację Podatkową na telefon: 22 330 03 30. Po usłyszeniu automatycznej wiadomości wciśnij 1. Zostaniesz połączony z konsultantem od podatków od spadków i darowizn, który pomoże Ci się upewnić co do legalności darowizn.

 

 

Podatki

 

Sposób w jaki jest zorganizowany serwis (przekazywanie dobrowolnych darowizn) sprawia, że uczestnicy programu nie mają wymogu odprowadzania podatku do Urzędu Skarbowego od uzyskanych kwot. Prawo o spadkach i darowiznach, w sposób jasny i jednoznaczny zezwala na otrzymanie drogą darowizny od dowolnie dużej liczby osób (na przestrzeni do 5 lat wstecz) kwot w wysokości do 4902zł każda, bez płacenia podatku i wykazania się obrotem gospodarczym oraz bez konieczności zawierania umowy.

Ustawa z dnia 28 lipca 1983r. o podatku od spadków i darowizn (t. jedn. Dz. U. z 2004r., Nr 142, poz.1514 z późn. zm.)

Jeżeli otrzymasz 10 000 darowizn czyli 150 000 zł, to w tym wypadku także nie musisz płacić podatku, ponieważ darowizna od jednej osoby wynosi tylko 15 zł (nie przekracza 4902 zł). Podatek musiałbyś zapłacić dopiero wtedy, gdy jedna osoba przekazałaby Ci darowiznę w wysokości np. 5 000zł.

Podsumowując fakt, że darowizny w ustalonej w programie wysokości przekazuje tej samej osobie dowolnie duża grupa ludzi, z punktu widzenia przepisów nie ma znaczenia. Darowizny z różnych źródeł nie kumulują się i nie łączą z dochodami.

Każdy ma prawo do obdarowywania drugiej osoby i każdy ma prawo taki dar lub sumę pieniędzy przyjąć od wielu darczyńców. Choćby od wszystkich mieszkańców Europy.

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z art. 7 pkt 14 ustawyz dnia 23 sierpnia 2007 r. ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym Nieuczciwymi praktykami rynkowymi w każdych okolicznościach są (…)

zakładanie, prowadzenie lub propagowanie systemów promocyjnych typu piramida, w ramach których konsument wykonuje świadczenie w zamian za możliwość otrzymania korzyści materialnych, które są uzależnione przede wszystkim od wprowadzenia innych konsumentów do systemu, a nie od sprzedaży lub konsumpcji produktów.

Odnośnik do komentarza

Witam byłem już zainteresowany tą ofertą, ale jedna rzecz wzbudziła moje wątpliwości...

Witam !Zarobki są naprawdę dobre, miesięcznie zarabiam około 1000 złotych.

...bo widzę pewną sprzeczność. 1000 złotych miesięcznie to ja wydaję na same najbardziej podstawowe kosmetyki, także ciężko to nazwać dobrą pensją :/

Odnośnik do komentarza

Odpowiem Ci gnoju bardzo prosto. Mam w dupie Twoje oceny, gdyż mój dochód miesięczny jest większy od Twojego rocznego. I powiem szczerze pieprze co piszesz, gdyż na obiad wydaję więcej niż Ty zarobisz w miesiąc. Dziś wydałem na kolację 1 tysiąc i nie zrobiło to na mnie jakiegoś wrażenia I nie muszę się napinać gdyż nie interesuje mnie to co Ty o mnie myślisz.I powiem szczerze znudziła mi się zabawa w CM forum więc pa. Może kiedyś się pojawię a może nie.Na razie mnie to wali.

Odnośnik do komentarza

Witam byłem już zainteresowany tą ofertą, ale jedna rzecz wzbudziła moje wątpliwości...

Witam !Zarobki są naprawdę dobre, miesięcznie zarabiam około 1000 złotych.

...bo widzę pewną sprzeczność. 1000 złotych miesięcznie to ja wydaję na same najbardziej podstawowe kosmetyki, także ciężko to nazwać dobrą pensją :/

 

To i tak cienki jesteś, bo niektórzy tutaj to za tyle obiad jedzą.

Odnośnik do komentarza

Jestem zainteresowany tą ofertą. Tylko mam jedną prośbę: najpierw proszę o przelanie na moje konto 1000 zł. Jestem uczciwym człowiekiem, wię na pewno zapracuję na te pieniądze i wciągnę do systemu wiele osób. Niestety, żeby to zrobić muszę mieć odpowiednie fundusze. Tak więc, najpierw pieniążki, a później praca.

 

Temat roku się nam szykuje :D.

Odnośnik do komentarza

Witaj wujekprzecinak,

gratulacje, jesteś możliwym zwycięzcą!

 

Z radością oznajmiamy, że masz szansę wygrać bon zakupowy na kwotę 4000 złotych. (IKEA, Carrefour lub RTV Euro AGD)

 

Nagroda zostanie ostatecznie rozlosowana spośród trzech osób:

  • Łukasz Król
  • wujekprzecinak
  • Julia Maciejczyk

 

:jupi:

Odnośnik do komentarza

Witaj wujekprzecinak,

gratulacje, jesteś możliwym zwycięzcą!

 

Z radością oznajmiamy, że masz szansę wygrać bon zakupowy na kwotę 4000 złotych. (IKEA, Carrefour lub RTV Euro AGD)

 

Nagroda zostanie ostatecznie rozlosowana spośród trzech osób:

  • Łukasz Król
  • wujekprzecinak
  • Julia Maciejczyk

 

:jupi:

A co z ochroną danych osobowych?!??!?!?!!
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...