Skocz do zawartości

Anglia i pozwolenie na pracę w klubach


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Gram Luton Town, przebiliśmy się z Conference do Champioship i... nadal mamy problemy z pozyskiwaniem zawodników spoza UE. Rozumiem, że grając w niższych ligach typu League One można odrzucić odwołanie i nie pozwolić zawodnikowi spoza UE grać, musimy wystawiać juniorów i rdzennych anglików. To jestem w stanie sobie jakoś logicznie wytłumaczyć. Ale dlaczego awansując do Championship nie mogę ściągnąć do siebie zawodnika który kisi się np. w rezerwach Man City, wyraża zainteresowanie moim klubem, podpisujemy kontrakt i .... nie dostaje pozwolenia na pracę :-k Logiki w tym zero. Nie jest to przypadkiem jakiś bug? Dodam tylko, że gram na łatce 12.2.2, bez żadnych dodatków typu dodatkowe ligi itd.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jasne. Ale dlaczego w rezerwach Man City dostaje pozwolenie na pracę a do pierwszego składu mojego zespołu z Championschip nie?

Jako manager mam kontynentalną reputację :-k

Odnośnik do komentarza

Wg danych z pliku xml Anglii przy braku pozwolenia brane są pod uwagę występy w reprezentacji, przy posiadaniu wcześniej pozwolenia (co jest istotne w powyższej kwestii) i przy przedłużeniu kontraktu brane są pod uwagę występy w pierwszym składzie, a przy apelacji potencjał. Tyle teorii.

Odnośnik do komentarza

Wg danych z pliku xml Anglii przy braku pozwolenia brane są pod uwagę występy w reprezentacji, przy posiadaniu wcześniej pozwolenia (co jest istotne w powyższej kwestii) i przy przedłużeniu kontraktu brane są pod uwagę występy w pierwszym składzie, a przy apelacji potencjał. Tyle teorii.

czyli fmrte mode on, PA na 200 i odwołanie przejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Sejw się od tego nie posypie?

 

Mam zassaną listę talentów z PA -9 i -10 także zawodnik którego chce zassać na bank się łapie w wytyczne. Występy w reprezentacji u-21 także posiada. Problemem jest reputacja? Mam krajową obecnie...

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

No to miarka się przebrała. Do Conference właśnie poszedł grajek z 0 ilością meczów w reprezentacji :lol: Nie żeby komp sobie ułatwiał grę, gdzież by tam :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

ej jakiego byka walnąłem :keke: uRZyciu :keke:

 

Scorpio no ja nie chcę nic kombinować, jeżeli takie są zasady to oki, mam tylko nadzieję że identycznie jest traktowany komp :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...