Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

Nie no bo sie zdziwilem ostatnio, tamten lolek nie gral praktycznie nic kiedy druzyna kierowal komputer a teraz przez dwa ostatnie mecze gralem praktycznie tylko 8 minut. Hmm..to co jeszcze powinienem trenowac jako SG ? (tylko nie odsylajcie mnie do tego tutoriala na forum :P ). Rzuty za 3 ? Zarzucilem ostatnio (3 dni temu) +5 szybkosci, ukoncze go za 10 godzin :-k

Odnośnik do komentarza
Nie no bo sie zdziwilem ostatnio, tamten lolek nie gral praktycznie nic kiedy druzyna kierowal komputer a teraz przez dwa ostatnie mecze gralem praktycznie tylko 8 minut. Hmm..to co jeszcze powinienem trenowac jako SG ? (tylko nie odsylajcie mnie do tego tutoriala na forum :P ). Rzuty za 3 ? Zarzucilem ostatnio (3 dni temu) +5 szybkosci, ukoncze go za 10 godzin :-k

Sorry Majk, ale skąd my mamy wiedzieć jakiego typu SG potrzebuje Twój manago? ;P

Odnośnik do komentarza

Radujmy się!! 1200 CDP na moim koncie tak więc czas brać się za klub! :D Do jutra do 12 powiedzmy czekam na propozycje jaką drużyne objąć, wtedy podejme decyzje. W grę wchodzą tylko kluby z Polskiej 1 i 2 ligi. I proszę abyście mi tu nie wypisali wszystkich możliwych drużyn do objęcia tylko jakieś ciekawe propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Radujmy się!! 1200 CDP na moim koncie tak więc czas brać się za klub! :D Do jutra do 12 powiedzmy czekam na propozycje jaką drużyne objąć, wtedy podejme decyzje. W grę wchodzą tylko kluby z Polskiej 1 i 2 ligi. I proszę abyście mi tu nie wypisali wszystkich możliwych drużyn do objęcia tylko jakieś ciekawe propozycje ;)

 

Jakbyś potrzebował rozgrywającego to ja się zgłaszam, bo ostatnio mój menago zatrudnił nowego rozgrywacza i gram tylko 24 minuty na mecz, a oto moje staty:

 

Tadeusz Rydzyk :)

 

Height: 1.97 m (6 feet 4 in)

Weight: 94 kg (207 lbs)

 

Floor Shooting: 21 (+5)

Inside Shooting: 19 (+5)

3PT Shooting: 27 (+5)

Dribbling: 30 - jutro 32

Passing: 34 (+5) - jutro 36

Stealing: 21

Rebounding: 14

Blocking: 15

Strength: 19

Speed: 23

Jumping: 24 (+5)

-----------------

Confidence: 21 (+5)

Stamina: 19

Odnośnik do komentarza

Jak byś potrzebował kogoś na pozycję PF to jestem ja.

 

Lukasz Fogel

Floor Shooting: 25

Inside Shooting: 21

3PT Shooting: 14

Dribbling: 17

Passing: 19

Stealing: 14

Rebounding: 31 (+5)

Blocking: 26 (+5)

Strength: 29 (+3)

Speed: 19

Jumping: 21

-----------------

Confidence: 20 (+5)

Stamina: 28 (+5)

 

A i klub to Grudziądz Turtles - http://www.cyberdunk.com/team.php?m=team&id=945 też do przejęcia ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, rozejrzałem się po klubach i chyba lepszego od tego co zaproponował jakubkwa nie znajdę. Drużyna przejęta, na razie tylko rozejrzałem się po opcjach, wysłałem dwie oferty (sobie i cezarowi ;) a resztą zajme się jutro. Od razu proponuje konkurs na nazwe. Od razu mówie że CMF Team odpada bo jest zbyt krotka i nie przejdzie ;).

 

PS: Pierwsze zaskoczenie to fakt iż nigdzie nie moge znaleźć opcji przejrzenia skilów moich graczy :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...