Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już stworzymy drużynę, to może ustalimy jakieś zasady?

np. pensje zróbmy sobie małe, bo przecież zarabiać będziemy na zakładach

system rotacyjny w składzie, ilu zawodników na każdą pozycję (ja proponuję max 3, ew. 4, gdy np. na innej pozycji będziemy mieli mniej - np. 2 centrów i 4 PF)

ustalone premie za zwycięstwo i dodatkowe dla MoMów, najlepszych asystentów (nie punktujących!)

taktykę indywidualną na każdy mecz pod każdą z drużyn - np. gdy drużyna przeciwna ma słabego Centra, to gra na naszego itd.

Odnośnik do komentarza
Jak już stworzymy drużynę, to może ustalimy jakieś zasady?

np. pensje zróbmy sobie małe, bo przecież zarabiać będziemy na zakładach

system rotacyjny w składzie, ilu zawodników na każdą pozycję (ja proponuję max 3, ew. 4, gdy np. na innej pozycji będziemy mieli mniej - np. 2 centrów i 4 PF)

ustalone premie za zwycięstwo i dodatkowe dla MoMów, najlepszych asystentów (nie punktujących!)

taktykę indywidualną na każdy mecz pod każdą z drużyn - np. gdy drużyna przeciwna ma słabego Centra, to gra na naszego itd.

 

Zgadzam się, zasady jak najbardziej ustalimy. Ja dam swoją propozycje jakąś konkretną i potem będziemy to odpowiednio modyfikować aż dojdziemy do najlepszej opcji. Zgadzam się w 100 procentach że pensje w drużynie powinny być najniższe z możliwych. Tysiąc w jedną czy drugą strone nikogo z nas nie zbawi zważywszy że codziennie na zakładach zarabiamy lekką ręką po 100k. W związku z tym uważam że na każdą pozycje możemy mieć spokojnie po trzech graczy, czwórka to już byt wiele. Docelowo chciałbym aby drużyna składała się jedynie z graczy z CMF. Na początku będzie to niemożliwe ale z biegiem czasu czemu nie. I nie chodzi mi tu nawet o werbowanie nowych forumowiczów. Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy że każdy byle gdzie założy sobie darmowego bloga, potem 3 króciutkie notki odpowiednio o Cyberdunk.com, Talkdep.com i Focusdep.com. Można tam dowolne brednie pisać bo i tak sprawdzający nie znają polskiego. Wystarczy aby był link do odpowiedniej strony i tyle. Trzy takie notki dają 300 CDP co można już wymienić na nowego gracza. Tak więc problemu w tej kwestii być nie powinno. Dodatkowo chciałbym ustalić minimalną wartość value od której będzie można dołączyć do drużyny. Uważam że 19-19,5 byłoby w sam raz. Nie chodzi mi tu o stawianie jakichś wygórowanych wymagań tylko o to aby gracze najpierw zdobyli odpowiednie doświadczenie i oswoili się z grą w klubach prowadzonych przez komputer co jest najlepszym przetarciem. Dodatkowo eliminowałoby to osoby o "słomianym zapale" które pograłyby dwa dni a potem dawały sobie spokój i logowały się raz na tydzień. Co myślicie? To oczywiście tylko takie wstępne, ogólne założenia.

Odnośnik do komentarza
Popieram każde słowo :)

 

A jak się zakłada swojego bloga :>

 

Hymmm, nie rozumiem zbytnio pytania ale chyba domyślam się o co ci chodzi. Pewnie zastanawiasz się jak założyć bloga w Cyberdunk'u, gdzie znaleźć taką opcję. Jeśli się myle to wyprowadź mnie z błędu a jeśli nie to nie tedy droga. Bloga zakładasz gdzie tylko chcesz. Serwisów zajmujących się tym są setki, ja swój mam na gazeta.pl. W Cyberunk'u podajesz jedynie link do swojego bloga a potem każdorazowo po napisaniu nowej notki musisz ją zgłosić. Robi się to banalnie prosto, podajesz bezpośredni link do notki, krótko okreslasz jej tematyke zaznaczając odpowiednie opcje na dwóch krótkich listach, wpisujesz tagi (nie jest to konieczne) i tyle. Po jakimś czasie 100 CDP wpływa na twoje konto.

Odnośnik do komentarza
Robi się to banalnie prosto, podajesz bezpośredni link do notki, krótko okreslasz jej tematyke zaznaczając odpowiednie opcje na dwóch krótkich listach, wpisujesz tagi (nie jest to konieczne) i tyle. Po jakimś czasie 100 CDP wpływa na twoje konto.

 

Bo i ich niewiele obchodzi, co jest w notce - brutalnie mówiąc, zależy im jedynie, aby boty searchengines zarejestrowały kolejną stronę w sieci z odnośnikami do ich stron ;P :]

Odnośnik do komentarza
Popieram każde słowo :)

 

A jak się zakłada swojego bloga :>

 

Hymmm, nie rozumiem zbytnio pytania ale chyba domyślam się o co ci chodzi. Pewnie zastanawiasz się jak założyć bloga w Cyberdunk'u, gdzie znaleźć taką opcję. Jeśli się myle to wyprowadź mnie z błędu a jeśli nie to nie tedy droga. Bloga zakładasz gdzie tylko chcesz. Serwisów zajmujących się tym są setki, ja swój mam na gazeta.pl. W Cyberunk'u podajesz jedynie link do swojego bloga a potem każdorazowo po napisaniu nowej notki musisz ją zgłosić. Robi się to banalnie prosto, podajesz bezpośredni link do notki, krótko okreslasz jej tematyke zaznaczając odpowiednie opcje na dwóch krótkich listach, wpisujesz tagi (nie jest to konieczne) i tyle. Po jakimś czasie 100 CDP wpływa na twoje konto.

Tak szukałem w Cyberdunk'u takiej opcji lecz jej nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...