Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem zawiódł mnie mój menedżerski nos i postawiłem na niewłaściwe konie. Z drugiej strony, Palmer i Beckham Jr byli dotychczas gwarancją dobrych występów, a Brown właśnie z Palmerem jako QB punktował też raczej dość solidnie. Gdybym jednak miał możliwość wieczorem zmiany składu, to ewentualnie zastanowiłbym się nad roszadą na linii Brown-Hill oraz Gano-Hauschka. Dałoby to w porywach 18 punktów, a więc i tak nie wystarczyłoby do wygranej. Nie wyobrażam sobie bowiem, bym zrezygnował z Palmera na rzecz Tannehilla czy już w ogóle z Beckhama Jr na rzecz Randle'a. Innymi słowy, wyniku konfrontacji na swoją korzyść bym raczej nie zmienił, co najwyżej zmniejszył rozmiary finałowej porażki.

 

Gratulacje dla Melera za obronę tytułu, a ja zaczynam zastanawiać się nad emeryturą. Trzeci finał i trzecia porażka. I'm too old for this shit :)

Odnośnik do komentarza

Cóż, kulturalnie siedziałem do 2 rano i mordeczka cieszyła mi się konkretnie :) Kolejny fantastyczny sezon, pokonane wszelkie przeciwności i obrona tytułu. Mamy pierwszą w lidze dynastię i jestem jej twórcą. Duma mnie rozpiera :)

 

Graty dla Kamtka za walkę, gdyby miał trochę więcej farta - wygrałby zasłużenie. Trzy występy w Jedność Sceny Bowl pod rząd zasługują jednak na najwyższe uznanie i liczę, że Bill Beliczek naszej ligi wróci w kolejnym sezonie. Bill też wdupiał z Coughlinem, ale w końcu wygrał :D

Odnośnik do komentarza

Kamtek, nawet nie myśl o emeryturze :D Kiedyś muszę Cię pokonać w playoffs :)

 

Ja czwarte miejsce, drugi raz w przeciągu trzech lat udziału w lidze. Ale i tak uważam ten sezon za najlepszy z dotychczasowych. Comeback w sezonie regularnym, niesamowite zwycięstwo nad me_who w playoffs :) Najlepiej jednak będę wspominał draft :) Oczywiście zgłaszam swój udział do następnego sezonu :)

Odnośnik do komentarza

Drodzy państwo, sezon 2015 w garstce statów:

 

Największa zdobycz drużynowa: Inquisitors 173 (vs Bears, week 3)

Najmniejsza zdobycz drużynowa: Bears 31 (@ Inquisitors, week 3)

Najwięcej punktów w jednym meczu: Capybaras @ Inquisitors 105-119 [224] (Round 1)

Najmniej punktów w jednym meczu: Capybaras @ Demons 58-40 [98] (week 10)

Najwyższa wygrana: Bears @ Inquisitors 31-173 [142] (week 3)

 

Indywidualne zdobycze punktowe za cały sezon:

 

QB - Cam NEWTON 373 (23,2) - Inquisitors

WR - Antonio BROWN 248 (15,5) - Capybaras

RB - Devonta FREEMAN 230 (14,4) - Amateurs

TE - Rob GRONKOWSKI 176 (11,0) - Scrolls

DB - Marcus PETERS 79 (4,9) - Bears

K - Stephen GOSTKOWSKI 168 (10,5) - Inquisitors

 

Pojedyncze najlepsze zdobycze:

 

QB - Cam NEWTON 41, Inquisitors (vs Capybaras, Round 1)*

RB - David JOHNSON 40, Titans (vs Festung, Round 1)

WR - AJ GREEN 34, Inquisitors (vs Bears, week 3)**

TE - Rob GRONKOWSKI 27, Scrolls (@ Bears, week 1)

DB - Marcus PETERS 18, Bears (@ Toros, Round 1)***

K - Cairo SANTOS 27, Amateurs (@ Inquisitors, week 4)

 

* - więcej miał Drew Brees z Goats (44, week 8) - siedział na ławce

** - więcej miał Travis Benjamin (35, week 2) - bez klubu

*** - więcej miał Josh Norman (20, week 1) - bez klubu

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się komentarze dotyczące Kickerów, myślę że można by ten temat poruszyć przed przyszłym sezonem. Powinniśmy ich usunąć, czy zostawić, jak uważacie?

 

Od siebie chciałbym zaproponować inne punktowanie obrońców. W tej chwili jest 1pkt za 5 tackli. Może by to zmniejszyć do 4 tackli? Obrońcy punktują mało, a na dobrą sprawę ich wyszukiwanie (w moim przypadku) ograniczało się tylko do tych, którzy mieli większe szanse na int (czyli grających przeciwko słabym QB/ofensywom). Większa przychylność wobec tackle może urozmaiciłaby trochę "defensywę" w zespołach? Co o tym myślicie?

 

Może też zmiana w rosterze? 1 TE mniej, a zamiast niego 1 RB więcej?

 

I jeszcze jedno, jakbyśmy robili znowu draft "ręczny", to może tym razem zacznijmy go po zakończeniu preseason games ;)

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się komentarze dotyczące Kickerów, myślę że można by ten temat poruszyć przed przyszłym sezonem. Powinniśmy ich usunąć, czy zostawić, jak uważacie?

Na początku byłem przeciwnikiem, ale teraz wolałbym zostawić.

Od siebie chciałbym zaproponować inne punktowanie obrońców. W tej chwili jest 1pkt za 5 tackli. Może by to zmniejszyć do 4 tackli? Obrońcy punktują mało, a na dobrą sprawę ich wyszukiwanie (w moim przypadku) ograniczało się tylko do tych, którzy mieli większe szanse na int (czyli grających przeciwko słabym QB/ofensywom). Większa przychylność wobec tackle może urozmaiciłaby trochę "defensywę" w zespołach? Co o tym myślicie?

Do wyboru jest tylko 1/3/5. Kiedyś chyba były punkt za 3, ale możemy do tego wrócić.

Może też zmiana w rosterze? 1 TE mniej, a zamiast niego 1 RB więcej?

Jestem na nie. Dobrych RB nie ma aż tak wielu, a nie chciałbym sytuacji, gdzie ktoś ich chomikuje, a kto inny nie ma kogo wystawić.

I jeszcze jedno, jakbyśmy robili znowu draft "ręczny", to może tym razem zacznijmy go po zakończeniu preseason games ;)

Ja chętnie, ale nie wiem czy się wyrobimy. W tym sezonie ledwo zdążyliśmy.
Odnośnik do komentarza

Jestem za zwiększeniem punktowania defensa, dodałbym też pozycję lineman/linebacker jak się da, i punktował konkretnie za sacki i może jakiś punkcik za pass defended (to by się opłacało JJa brać :D). co do kickerów - bardzo losowa pozycja, można wywalić


albo przynajmniej uciąć punkty za field goal. wychodzi że jak team gra zajebiście, to kicker na tym traci bo 6 xp da tyle samo co 1 fg 50+

Odnośnik do komentarza

 

Pojawiły się komentarze dotyczące Kickerów, myślę że można by ten temat poruszyć przed przyszłym sezonem. Powinniśmy ich usunąć, czy zostawić, jak uważacie?

Na początku byłem przeciwnikiem, ale teraz wolałbym zostawić.

Od siebie chciałbym zaproponować inne punktowanie obrońców. W tej chwili jest 1pkt za 5 tackli. Może by to zmniejszyć do 4 tackli? Obrońcy punktują mało, a na dobrą sprawę ich wyszukiwanie (w moim przypadku) ograniczało się tylko do tych, którzy mieli większe szanse na int (czyli grających przeciwko słabym QB/ofensywom). Większa przychylność wobec tackle może urozmaiciłaby trochę "defensywę" w zespołach? Co o tym myślicie?

Do wyboru jest tylko 1/3/5. Kiedyś chyba były punkt za 3, ale możemy do tego wrócić.

Może też zmiana w rosterze? 1 TE mniej, a zamiast niego 1 RB więcej?

Jestem na nie. Dobrych RB nie ma aż tak wielu, a nie chciałbym sytuacji, gdzie ktoś ich chomikuje, a kto inny nie ma kogo wystawić.

I jeszcze jedno, jakbyśmy robili znowu draft "ręczny", to może tym razem zacznijmy go po zakończeniu preseason games ;)

Ja chętnie, ale nie wiem czy się wyrobimy. W tym sezonie ledwo zdążyliśmy.

 

1. Sam nie napisałem o kickerach, a zadałem pytanie ;). Ja też jestem za zostawieniem, ale rzeczywiście może spróbowalibyśmy zmienić punktowanie, chociaż trzeba by zachować ostrożność, żeby zachować jakiś balans.

 

2. Co do defensywy, to na pewno zmniejszyłbym do 3 punktowane tacle. Inne pozycje - do rozważenia.

3. Rzeczywiście nie wziąłem pod uwagę chomikowania RB. Wycofuję ten pomysł ;).

4. Myślę, że jak damy ciaśniejsze widełki czasowe, to deadline i tak powinien zmotywować ludzi do szybszego wyboru (mam taką nadzieję ;)).

Odnośnik do komentarza

Jestem za zwiększeniem punktowania defensa, dodałbym też pozycję lineman/linebacker jak się da, i punktował konkretnie za sacki i może jakiś punkcik za pass defended (to by się opłacało JJa brać :D). co do kickerów - bardzo losowa pozycja, można wywalić

 

albo przynajmniej uciąć punkty za field goal. wychodzi że jak team gra zajebiście, to kicker na tym traci bo 6 xp da tyle samo co 1 fg 50+

Linemeni już byli w pierwszym sezonie afair i punktowali bardzo słabo, linebackerzy też. Co do pass defended to niestety taka opcja jest tylko dla drużtnowych D/ST. :( Z niewłączonych jeszcze są: Assisted Tackles, Solo Tackles, Stuffs

 

A jeśli chodzi o kickerów, to pamiętam, że me_who był ich wielkim zwolennikiem, więc zaczekam aż reszta się wypowie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...