Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Demony odnoszą piąte zwycięstwo, w tym trzecie z rzędu. Co poszło nie tak? Zastanawiałem się nad tym kogo wystawić na flexie. Pod uwagę brałem Charlesa i Westa. Chiefs chuchają i dmuchają na swojego RB, a do tego narzekał on w tygodniu na swoje kolano. Wybór padł więc na Westa, który zaliczył genialny występ tydzień wcześniej. Niestety nie powtórzył tego i skończył z zaledwie jednym punktem. Co w sumie i tak jest lepszym wynikiem niż ten osiągnięty przez Charlesa (0). Dokonałem zmiany na pozycji kickera. Boswella zmienił Nugent i nie wypadł najlepiej. Zawodnik Bengals na 3 FG trafił raptem raz i zamiast kilkunastu punktów zdobył pięć. Collins zaliczył najsłabszy występ w sezonie, ale od obrońców nie wymagam wiele. Kolejne dobre spotkanie zaliczył Peters. Fitzgerald poniżej prognozy, ale dzięki pozostałym kolegom nie wpłynęło to zbytnio na końcowy wynik. Czas na gwiazdy. Gronkowski przez długi okres był niewidoczny w meczu ze Steelers, ale on i Brady potrzebują jednej akcji żeby zrobić show. Zabrakło mu kilku jardów do setki, ale zaliczył TD, dzięki któremu w wieku 27 lat jest najlepiej przyjmującym w historii Patriots. Swoją szansę dostał mój niedawny nabytek czyli Julio Jones. WR Atlanty przyłożenia nie zaliczył, ale 174 jardy robi wrażenie. Swój najlepszy występ w sezonie zaliczył Blount, który skończył mecz z 100+ i 2 TD. RB Patriots wyglądał przy Bellu trochę siermiężnie, ale za to był bardzo efektywny. I na koniec Luck, który w meczu z Titans nie popełnił błędu, czwarty raz w tym sezonie zaliczył 300+ i dorzucił 3 TD. 100 punktów przekroczone. Wygrana na Toros z bezpieczną przewagą, ale duże znaczenie ma to, że u schizzma na ławce usiedli Forte i Crabtree.

Odnośnik do komentarza

A ja po dwóch tygodniach pecha, gdzie przegrałem zdobywając 82 i 92 punkty mam dwa tygodnie farta - wygrałem raz mając 63, a teraz 61,5 punktu. :D

 

@smetek, nie patrz na projected. Tzn. to jest tylko taki wskaźnik na kogo zwrócić uwagę. Jeśli już decydujesz kogo wystawić w meczu to czytaj opis w tym boxie, który otwiera się po kliknięciu na zawodnika; zakładkę news no i w środę albo czwartek są publikowane takie rankingi każdej pozycji na espn, tamto też możesz sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, Siemian 14/25. 157 yds i 1TD, do kogo? do DT :) Gorzej ode mnie chyba tylko moj rywal z finalow Kamtek przegrywa.

 

Sprawdź mecz w W6 pomiędzy mną a Erniem i co musiał zrobić Johnson w poniedziałek, abym wygrał.

 

I jest pierwszy trade, Gates+Cobb za Graham+Hurns. Mam nadzieję, że trochę pkt z pozycji TE mi dojdzie w następnych meczach.

 

A u Erniego, hm... wyszło na to, że wytransferował Julio Jonesa za Cobba, tak? :-k

Odnośnik do komentarza

i jest czwarta wygrana z rzedu. z 1-2, zrobilo sie 5-2. kolejny slaby wystep Wentza, pozostaje liczyc ze w tym tygodniu zdobedzie wiecej niz 10 punktow. dlugo zastanawialem sie kogo wstawic zamiast kontuzjowanego Woodsa i oplacilo sie wybrac Goodwina (93 yards i TD). moj backup kicker tez mnie uratowal (17 punktow). mam nadzieje, ze Coleman wroci szybko, a Watkins w ogole wroci w tym sezonie i majac taki sklad bylbym gotowy na playoffy (zakladajac ze sie dostane)

teraz mecz z Kamtkiem, u ktorego OBJ jest na bye i Hopkins gra marnie, choc to pewnie zasluga Osweilera. mam nadzieje, ze uda sie wygrac piaty mecz z rzedu.

Odnośnik do komentarza

Znowu pechowa porażka :| 97 punktów to trzeci wynik w kolejce ale rywal oczywiście musi mieć drugi. Denerwuje mnie to Fantasy i powoli mam dość :roll:

Skład wystawiłem idealnie, o brak Austina nie mam do siebie pretensji bo on gra tak w kratkę, ze tylko jakiś zbieg okoliczności mógł sprawc żebym go wystawił. Cieszy Thomas, który chyba wywalczy sobie u mnie pierwszy plac, bo forma Jonesa to już chyba wspomnienie, a rookie gra lepiej i lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...