Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Ja liczyłem na duet Steelers i się nie zawiodłem, do tego trzeci z Pittsburga (Shazier) dorzucił cenne 11 punktów z obrony. Wielki mecz zagrał Anderson, ale nie wiem czy to będzie norma. Potencjał jest, ale mimo wszystko 25 punktów to dużo. Reszta średnio (Jones) lub słabo (Walker, Austin i Carpenter). Na ławce za dużo jakości nie ma, choć występy obu Thomasów zachęcające. Bardzo źle za to wypadł Taylor, co martwi, bo Big Ben może się rozsypać w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza

Ja liczyłem na duet Steelers i się nie zawiodłem, do tego trzeci z Pittsburga (Shazier) dorzucił cenne 11 punktów z obrony. Wielki mecz zagrał Anderson, ale nie wiem czy to będzie norma. Potencjał jest, ale mimo wszystko 25 punktów to dużo. Reszta średnio (Jones) lub słabo (Walker, Austin i Carpenter). Na ławce za dużo jakości nie ma, choć występy obu Thomasów zachęcające. Bardzo źle za to wypadł Taylor, co martwi, bo Big Ben może się rozsypać w każdej chwili.

Jeśli chodzi o Taylora to akurat defensywa Ravens zagrała bardzo dobrze, myślę, że przy gorszych przeciwnikach może dać radę.

 

 

Za co dostaje się 0.5 punkta?

za 1/4 sacka :P

 

Wydaje mi się, że za 0,5 stuff. Czyli jeżeli obrońca razem z innym obrońcą zatrzymają RB przed line of scrimmage. Wtedy tę statystykę dzieli im się na 0,5 i punkty też.

Odnośnik do komentarza

Eh... i chyba będzie pierwsza porażka. Zrobiłem błąd z kickerem i zamiast 11 pkt Hopkinsa mam 2 pkt Crosby'ego :] Rywal miał też farta, bo to co mu Brees i Ingram nie zapunktowali, to odrobił McDonald, kicker i obrońcy.

 

Niby wygrywam, ale tylko 5 pkt i Gabe (chyba z nim gram?) ma jeszcze dwóch zawodników.

Odnośnik do komentarza

Yep, to ja.

 

Tak naprawdę to na kickera liczyłem - Texans mają problemy z kończeniem drive'ów, więc spodziewałem się dużo FGA. Brees i Ingram zawiedli (Vaccaro kontuzjowany po pierwszej połowie) jak i całe NOS. Decker rzeczywiście mała niespodzianka, natomiast TE - McDonald to przypadek - na cały mecz złapał jedną piłkę w czwartej kwarcie, za to z TD z 75yrds, co dało 0->13 pkt. :keke:

 

W poniedziałek grają Bears z Eagles - mam nadzieję, że albo Jeffery, albo Matthews (albo obaj naraz) te 6 pkt nastukają. :>

Odnośnik do komentarza

me_who chyba jakąś kapibarę złożył w ofierze :/ Wszystko układało się elegancko. Blount punktował, Garoppolo punktował. I jebło. Delfiny połamały QB Patriots. 21 punktów w niecałe dwie kwarty (ciekawą co na to ptysie, które podczas Draftu heheszkowały, że wziąłem JG) było i tak wynikiem powyżej prognozy, ale wielka szkoda, że Jimmy nie dograł do końca. Jakby tego mało popis dała ofensywa Seahawks (Graham z Baldwinem w sumie 6 punktów). O jednym punkcie Sanu już nawet nie wspomnę. Równo punktująca Kaliszfornia, nawet pomimo słabego występu Browna okazała się lepsza. Kurwa mać :x

Odnośnik do komentarza

Drugi mecz powyżej 90 punktów, 5 zawodników powyżej 10 punktów także gitara. Udało się wygrać mimo faktu, ze najsłabszym ogniwem Kapibar był Brown, także tym większy sukces. Dobrze, ze w miarę ogarnął się Big Ben i z marnych 5 punktów HT wyszedł na 19. Cieszy, że Anderson wydaje się być w dobrej formie w tym sezonie, Jones w Lions jest WR1 (choć w red zone Stafford gra innych :(), Walker z Mariota nadal maja chemię, Thomas w Jax tez urasta do jednego z ulubionych targetow Boltresa. No i obrońcy - ostatnio Shazier 11, a teraz Miller 12. Nie pamietam bym miał dwucyfrowki u obrońców dwa mecze z rzędu. Niewątpliwie pomogło tez, ze u FYMa dość szybko wypadł Garoppalo, który pewnie wbilby i 40 punktów gdyby nie kontuzja. Z drugiej strony na kontuzji zyskał Blount także ma dwoje babka wróżyła. Otwarcie sezonu 2-0 i byle tak dalej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...