Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Nigel ma z nimi kontakt; jak przeczyta to zapyta. Kazdy by chcial ograniczac koszta bo wszyscy wiemy jak spanie wyglada ;) a potem beda 2 domki i 8 namiotów ;)

to moze od razu jakis wigwam zorganizujmy, hmm? :>

 

Ziutek, nie, nie pilismy z niego - czeka u mnie szafce na okazje zeby go oddac - myslalem, ze juz takiej nie bedzie, a tu prosze jaka niespodzianka ;)

Odnośnik do komentarza

Taka mała uwaga:

 

Pamiętacie jak na poprzednim zlocie jakiś małolat nie wiadomo skąd sapał pod nosem do Qcza? (małolata pogonił Vader) Mam nadzieję, że tym razem nie pojawią się ŻADNE WYNALAZKI tego typu, które przyjeżdżają na gościnę. Na gościnę bez zapowiedzi to może przyjechać wwosik z Danusią, czy ktoś ze starej ekipy, a nie jakiś anonim, I bardzo proszę o nie dawanie do mojego domku kogokolwiek spoza sceny, nadmieniam, że taka sytuacja miała miejsce w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Ano dokładnie. Wpłacam na 4 dni, ale tylko po to żeby zablokować miejsce w domku. Czy przyjadę tego nie wiem, ale nie życzę sobie żeby ktoś do domku mojego, Guliego i Vamiego dorzucał kogoś bez konsultacji z nami jak to zrobiliście w zeszłym roku. Z góry dziękuję i błogosławię.

Odnośnik do komentarza

Niejaki odzik, adzik nie pamiętam ksywki dokładnie.

 

Już nie chodzi o to, że zjadł nasze posiłki bez pytania, chodzi o to, że z nami w pokoju był ktoś kogo nie znam. Vamiego i Icona znam szmat czasu i ufam im jak rodzinie, a skąd mam wiedzieć, czy osoba z zewnątrz nie jest potencjalnym (wstawić dowolne określenie).

 

Więc jeszcze raz apeluję - w domku nie chcę nikogo obcego, zresztą pozwólcie nam (bo podejrzewam, że w domku razem znowu będziemy) zadecydować o obsadzie naszego domku.

Odnośnik do komentarza

Ano dokładnie. Wpłacam na 4 dni, ale tylko po to żeby zablokować miejsce w domku. Czy przyjadę tego nie wiem, ale nie życzę sobie żeby ktoś do domku mojego, Guliego i Vamiego dorzucał kogoś bez konsultacji z nami jak to zrobiliście w zeszłym roku. Z góry dziękuję i błogosławię.

yyy a czy w tymże domku weteranów znalazłoby się miejsce dla czwartego do brydża (lub picia) - czyli mnie ? :D

 

nie wiem czy przyjade bo do tego czasu sporo się może wydarzyć, no ale zgłaszam akces :P (przelew pojdzie soon)

Odnośnik do komentarza

Nigelowi udało się zbić cenę domku ze 130 na 120 za dobę czyli 2.5pln od osoby mnie za nockę :D

Pytanie co teraz: mogę odesłać każdemy po 7.5 lub 10pln czy będzie na poczet ewentualnych strat lub opłaty za boisko. co zostanie pójdzie na serwer minus oczywiście część DeRapha ;)

Odnośnik do komentarza

Na serwer nic nie zostanie jesli boisko będzie płatne...ewentualne groszę.Pytanie czy odsyłać po 7.5 i 10 i składać się będziemy na miejscu - sranie ze zbieraniem po 2pln codziennie drobnymi - czy z tej nadwyzki opłacać boisko i co zostanie idzie na serek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...