Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, sam wziąłem sprawy w swoje ręce. W poniedziałek mam zadzwonić w sprawie dostępności terminu, ale wszystko inne jest po naszej myśli. Ba - dla niektórych byłaby to podróż sentymentalna :keke:

 

Ośrodek "Słoneczna" w... Sierakowie

 

1) nie ma problemu z przyjazdem na 4 dni

2) liczba osób mówiłem ok. 40 - nie ma problemu

3) termin - tu jest póki co znak zapytania, bo pani jest na urlopie i w poniedziałek dopiero będzie miała kalendarz ośrodkowy

4) boisko TKKF za płotem, można korzystać (do piłki nożnej)

5) na miejscu boisko do siatkówki, ping pong, grill

6) kilometr od miasta, 300 m do najbliższego sklepu

7) nad samą plażą

8) w każdym domku lodówka i pełen węzeł sanitarny, brak kuchenek, ale są czajniki

9) parking bezpłatny niestrzeżony

10) cena 35 zł za osobę za nocleg, możliwość wykupienia wyżywienia i dostowania do naszej grupy menu (!!!)

 

Tak więc módlmy się o termin i klepiemy, co? :)

 

http://sloneczna.sierakow.pl/

http://www.tinyurl.pl?WOyWEqqs <= mapka satelitarna

Mnie siępodobie, ale to nie jest jakiś zapełniony ludźmi kramik, prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dobra, sam wziąłem sprawy w swoje ręce. W poniedziałek mam zadzwonić w sprawie dostępności terminu, ale wszystko inne jest po naszej myśli. Ba - dla niektórych byłaby to podróż sentymentalna :keke:

 

Ośrodek "Słoneczna" w... Sierakowie

 

1) nie ma problemu z przyjazdem na 4 dni

2) liczba osób mówiłem ok. 40 - nie ma problemu

3) termin - tu jest póki co znak zapytania, bo pani jest na urlopie i w poniedziałek dopiero będzie miała kalendarz ośrodkowy

4) boisko TKKF za płotem, można korzystać (do piłki nożnej)

5) na miejscu boisko do siatkówki, ping pong, grill

6) kilometr od miasta, 300 m do najbliższego sklepu

7) nad samą plażą

8) w każdym domku lodówka i pełen węzeł sanitarny, brak kuchenek, ale są czajniki

9) parking bezpłatny niestrzeżony

10) cena 35 zł za osobę za nocleg, możliwość wykupienia wyżywienia i dostowania do naszej grupy menu (!!!)

 

Tak więc módlmy się o termin i klepiemy, co? :)

 

http://sloneczna.sierakow.pl/

 

klepiemy!!!! klep Vami!!!!!

 

dzwoniłem tam przed sekundą, mają od 27-30 aż 4 (słownie cztery) domki wolne!!! KLEPIEMYYYYY!!!!!

Odnośnik do komentarza

A co w tym niekonsekwentnego, ze chce sie chlopak jak co roku napic z kolegami? Padalo tu wielokrotnie, ze CMF jest juz bardziej forum towarzyskim, a skoro Reaper zna nas z forum i ze zlotow, to to, ze teraz buduje inna FM-owa spolecznosc w internecie, nie ma dla mnie jakiegos szczegolnego znaczenia. Ja w kazdym razie chetnie sie z nim napije i nawet go na zlot zawioze, jesli bedzie potrzeba.

 

A co za problem, ze ktos udziela sie na dwoch forach? Czy rejestracja na CMF to wspolczesny odpowiednik pasa cnoty? O ile mi wiadomo, regulamin CMF nie zaklada zakazu udzielania sie na innych forach - jest jedynie zakaz promowania ich, a to, co po wyjsciu z CMF robi samodzielna, swobodna jednostka, nie lezy juz w granicach modteamowej jurysdykcji.

 

Mnie bardziej smieszy retoryka honoru, spisku i plucia w twarz w kontekscie pojechania ze znajomymi na zlot, tak samo jak smieszy mnie retoryka potencjalu, rozwoju i biznesu w kontekscie CM Rev.

Odnośnik do komentarza

Może w miastach nie uczyli, że do chłodzenia piwa nie potrzeba lodówki. Starczy wiadro zimnej wody. Jak nie wiecie jak się to obsługuje to z chęcią każdemu udzielę instruktażu. Nie róbmy jaj. Opcja Mitnika jest dobra.

 

Nie Feno, to nie ten Sieraków.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

noooo w tym maślaku nikt nie odbiera a w tym drugim linku chcą 200zł od domku (4 osoby), niby pełen aneks kuchenny (LODUFFFKI na wódzię), parking, termin też im pasuje 27-30lipiec ale mówię od razu że z gadki wywnioskowałem, że wylecimy szybciej niż ostatnio bo pani się pyta "to rodzinny wyjazd czy osób niezależnych?" :kekeke: no i cena 50zł za dobę to ciut za dużo imho ale ch** tam, KLEPIEMYYYY!!!!! aha! parking 5zł za dobę od auta :)

Odnośnik do komentarza

Icon mam nadziej, że sobie trolujesz tylko a nie tak na serio. To, że ktoś udzieli się na innym forum nie może jechać i my mamy bojkotować zlot?

Bez przesadyzmu. Na zlocie bez problemu razem spędzali czas kibice Lecha, Legii, Widzewa czy Pogoni i nie było animozji i podziałów a mają być przez jakieś inne drugie forum?

 

Dobra, sam wziąłem sprawy w swoje ręce. W poniedziałek mam zadzwonić w sprawie dostępności terminu, ale wszystko inne jest po naszej myśli.

 

klepiemy!!!! klep Vami!!!!!

 

dzwoniłem tam przed sekundą, mają od 27-30 aż 4 (słownie cztery) domki wolne!!! KLEPIEMYYYYY!!!!!

chwila chwila. Vami mówi, że w poniedziałek ma dzwonić o Tobie już powiedzieli, że miejsc więcej nie ma?

 

Troszkę ogólnie sapiesz Mike :P

Odnośnik do komentarza

DO QRWY NĘDZY, SPOKÓJ MA BYĆ!!!

 

Słuchać się was nie da. Wiem, że niektórym zrobił się kisiel w głowie po akcji jaką zrobiło CM Revolution, ale to nie jest powód żeby odwalać takie cyrki. Zloty nigdy nie były organizowane pod egidą LCM, CM Rev czy CMF. To są zloty SCENY, która wciąż istnieje, czy to się komuś podoba czy nie. I wszyscy jesteśmy częścią tej sceny, wszyscy jak jeden, Icon, Speed, Reaper, etc. Macie powód żeby się nie lubić? Trudno, ale nie wpierdalajcie swoich animozji tam, gdzie to nie jest potrzebne.

 

Icon cytowałeś mój post więc muszę spytać, kogo ja takiego w tamtym roku naściągałem? Przestańcie się licytować za co nas wyjebali. Stało się i koniec. Ważne, żeby wyciągnięta została nauka, że nie zawsze wszystko ujdzie nam na sucho.

 

Na temat propozycji Vamiego wypowiem się wkrótce. Nie jest fanem powrotów w miejsca, które byliśmy, ale że w tym roku stuka akurat dekada od Sierakowa 2002, to może jest to i zacna idea.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

tzn? bo nie rozumiem?

 

wziąłem telefon w rękę i zadzwoniłem po prostu...

ul. Poznańska 28 Sieraków wielkopolskie 64-410 Polska

emailButton.pngsloneczko@sierakow.pl con_tel.png +48 61 29 52 671 con_fax.png +48 61 29 52 671 con_mobile.png

+48 600 303 440

 

 

Qcz jeżeli sugerujesz, że łżę to serio mnie wkurwiłeś :]

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

FYM ewidentnie nie czaisz bazy. Mówię przecież k***a, że dzwoniłem i babka ma raptem 4 domki więc nie ma czym sobie głowy zawracać i czekać do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza

Na temat propozycji Vamiego wypowiem się wkrótce. Nie jest fanem powrotów w miejsca, które byliśmy, ale że w tym roku stuka akurat dekada od Sierakowa 2002, to może jest to i zacna idea.

To nie ten sam podobno :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...