Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję szybko rozstrzygnąć kwestię długości pobytu i rozpocząć wpłaty i casting do poszczególnych domków. Bo jak mamy rezerwować to oczywiście potrzebna jest zaliczka.

Z tego co pamiętam w domkach jest możliwość dostawki, a to daje pole manewru dla opcji 4 i 3 noclegów - jak trzeba to dopytam się.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam w domkach jest możliwość dostawki, a to daje pole manewru dla opcji 4 i 3 noclegów - jak trzeba to dopytam się.

No chyba średnio ;) Jeśli bierzemy wszystko na 3 noclegi to co nam po dostawce? Nie przedłuzy ona do 4 dób ;)

W drugą stronę by szło - wszyscy jadą na 4 noclegi i dostawka dla osoby dojezdzającej np na 2-3 ;)

 

Dobra widzę, że większość jest za 3 dobami - bukuj Nigel.

Odnośnik do komentarza

Dobra. To ile domków rezerwować ? 8? 9?

Zbierze się ekipa na domek/domki od środy? Ja tam mogę w środę przyjechać ;) Pytam serio bo chciałbym temat pchnąć na właściwe tory.

No i od razu trzeba zbiórkę organizować bo tam rezerwacja liczy się tylko razem z zadatkiem 30%

Cena na dziś to 130 zeta za dobę na domek czyli 97,5 na łebka za 3 noclegi. Oczywiście postaram się zbić to do 120 za domek.

Odnośnik do komentarza

Zdajecie sobie sprawę, że to raczej nie wyjdzie. Póki nie ma listy uczestników nie wiadomo kto będzie chciał być od środy, a kto od czwartku. Jak nie wiadomo od kiedy, to nie wiadomo jaka rezerwacja. Póki nie będzie rezerwacji nie będzie listy. I takie mamy błędne koło.

Odnośnik do komentarza

Zdajecie sobie sprawę, że to raczej nie wyjdzie. Póki nie ma listy uczestników nie wiadomo kto będzie chciał być od środy, a kto od czwartku. Jak nie wiadomo od kiedy, to nie wiadomo jaka rezerwacja. Póki nie będzie rezerwacji nie będzie listy. I takie mamy błędne koło.

no to założyłem temat, myśle, że w tydzień sie ogarniemy i wpłaci więszkość. Za 2-3 dni pójdzie wpłacic im zaliczkę by zabukować ośrodek na 100%.

Odnośnik do komentarza

Siema dziewczyny, pamiętacie jeszcze Ziutka? :) Smętuś mi właśnie cynk dał i tak myślę, że może bym się pojawił na zlocie jak nie macie nic przeciwko :) Nigel, Qcz - nie orientujecie się może czy jest opcja, aby spać w namiocie? Średnio mi się widzi to 130zł przy obecnym stanie konta.

 

Piękny termin i lokalizacja, po zjeździe od razu bym sobie podjechał do Kostrzyna na Woodstock, ktoś może też się wybiera?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...