Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

tylko co na to wschód

 

Wschód jak zwykle pokaże klasę i nie będzie narzekał, ot co!

 

Dokładnie. Nie ma co płakać nad "Wschodem" skoro jakoś nikt nie przejmował się "Zachodem" przy opcji do Skarżyska :P

Zresztą raz na 10 lat możecie się poturlać troszkę dalej na zachód od Poznania :]

Jutro będę dzwonił do jeszcze 2 innych ośrodków, także położonych na piastowskich rubieżach, ;) w razie jakby Mierzyn nie wypalił.

Odnośnik do komentarza

Zaraz ja tam zadzwonie i dostane odp ze jest 50 miejsc, zadzwoni Lukas i go zjebią i nic nie będzie wolnego ;) Pozwolny danym osrodkiem zajmować sie jednej osobie a nie kilku i tyle.

ok bez nerwów, sorry jak Cie uraziłem :* Wiadomo, ze priorytetem jest odległość od boiska, punkty gastronomiczne itd. Choć w Twoim wypadku odległość do boiska nie miała znaczenia, bo się autem bujałeś z Pulkiem w bagażniku :D

A ja na kolanach u pawoja :wub:

 

Żeby nie było OT. Postaram się dostosować do każdej propozycji, wszystkie mi się podobajo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli by faktycznie opcja Nigelowska wypaliła, to nie jest wykluczone, że ruszałbym z Koszalina via Szczecin, bo teoretycznie najprościej byłoby się telepać zapewne przez pojezierze drawskie, ale jeśli nadrabiając pare km mogłbym zabrać ekipę paprykarzy, to wyszłoby taniej, a nadkładam raptem 60km. No, ale póki co - trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Opcja nr 2. Ośrodek Zacisze Brzozowe - ta sama lokalizacja, czyli kompleks ośrodków wypoczynkowych nad jez. Mierzyn k/Międzychodu.

Na terenie ośrodka boisko do siatkówki, stół do ping-ponga i bilard. W najbliższym sąsiedztwie pozostałe obiekty sportowe. Kobieta z tego ośrodka mówiła mi, że ten "orlik" jest do korzystania za opłatą :\

Cena za domek 130 zł (ta na stronie nieaktualna) ale jednocześnie dostałem info, że przy zwartej grupie zorganizowanej możemy ponegocjować na 120 ;)

 

Nasz termin jest w tej chwili wolny.

Odnośnik do komentarza

Kobieta coś mówiła, że generalnie właściciele ośrodków naciskają na MOSTiR by nie robił sobie jaj tylko udostępniał za darmo, więc może do wakacji coś się zmieni.

Ma się dowiedzieć ile teraz wołają za ten luksus.

jest to conajmniej dziwne, w Łodzi i Warszawie wszystkie oriliki MOSiR-owe są ... darmowe codziennie !

Odnośnik do komentarza

O ile wiem, dostęp do Orlika powinien być bezpłatny przez pięć lat od wybudowania (gmina jest do tego zobowiązana w ramach umowy dofinansowania). Regułą jest natomiast pobieranie opłat za prąd (np. za oświetlenie w godzinach wieczornych).

Odnośnik do komentarza

O ile wiem, dostęp do Orlika powinien być bezpłatny przez pięć lat od wybudowania (gmina jest do tego zobowiązana w ramach umowy dofinansowania). Regułą jest natomiast pobieranie opłat za prąd (np. za oświetlenie w godzinach wieczornych).

 

Tylko, że to chyba nie jest typowy rządowy "orlik" a po prostu ogrodzone boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Odnośnik do komentarza

Dobra miejsce miejscem - coś wybierzemy - ważna jest też kwestia długości zlotu. W postach w tym temacie można wyczytać, że dużo osób jest za opcją 3 noclegi- 4 dni, od czwartku do niedzieli. Na pewno będzie grupa chętnych na 4 nocki od środy. Pytanie teraz czy część domków na 3 doby, cześć na 4 doby bierzemy czy jak? Z jednej strony jak już się bujać to lepiej na dłużej, z drugiej nie każdy moze dostać 3 dniowy urlop itd.

Ankieta nie ma sensu chyba, bo zaczną głosować inni, a decyzje i tak trzeba podjąć szybciej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...