Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ce39f290a322891c

 

Czy silnik, hamulce i elektronika wytrzymają następny wyścig :-k

 

Dobra, elektronika wystarczy jeszcze na dwa wyścigi (przynajmniej powinna). Silnik w sumie też powinien pociągnąć. Do wymiany brakes'y i cooling. Sidepods ?? Hm..., średnie zużycie tej częsci u mnie to 12% na wyścig, czyli też powinno pociągnąć.

 

Jakieś rady ??

 

Tab było u mnie w zeszłym sezonie , beakes zużyły sie tylko o 18, coling 10, spidepods 11, więc teoretycznie nie musisz wymieniac nic, :) ale to był zeszły sezon trochę na innym poziomie autko i mniejsze ryzyko

 

 

Chassis -4- 63% -74%

Engine -6- 66% -87%

Front Wing -5- 0% -14%

Rear Wing -4- 71% -89%

Underbody -5- 43% -58%

Sidepods -4- 66% -77%

Cooling -4- 22% -32%

Gearbox -5- 53% -77%

Brakes -8- 65% -83%

Suspension -6- 0% -20%

Electronics -4- 21% -31%

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem zaraz po wyścigu pogratulować zespołowi CMF Team bardzo udanego GP. Zdobyliśmy 10,50 pkt i wskoczyliśmy na 20 miejsce. Tylko tak dalej, a najwyższa pozycja w historii naszej drużyny stanie się faktem. Dodatkowo już tylko 3,5 pkt brakuje nam do zeszłorocznego triumfatora - Polonez Racing Team :)

Odnośnik do komentarza

chyba sie pomylil jak 0 wpisywal ;)

 

 

Zapomniałem zaraz po wyścigu pogratulować zespołowi CMF Team bardzo udanego GP. Zdobyliśmy 10,50 pkt i wskoczyliśmy na 20 miejsce. Tylko tak dalej, a najwyższa pozycja w historii naszej drużyny stanie się faktem. Dodatkowo już tylko 3,5 pkt brakuje nam do zeszłorocznego triumfatora - Polonez Racing Team

ciesze sie ze moglem dolozyc cale cwierc punktu :P

Odnośnik do komentarza

Startuję z 2 miejsca z taktyką na jeden pit. Chyba nieźle :]

 

Jedyne co mnie martwi, to opony. Będę się modlił, aby temperatury trzymały się dolnych stref prognoz, bo inaczej zapituję na ostatnich okrążeniach. Jeżeli jednak wszystko będzie ok, to liczę na zwycięstwo, a najdalej na 2 miejsce, a wogóle najdalej to na 3 miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...