Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

bula : jak ty ustawiasz setup ? suspension zmniejszasz czy zwiekszasz na suchy ?
Suspension zwiększam.

To jedna odpowiedz ci nie starczy ? :kekeke: Tak z mokrego na suchy suspension zwiększam.

 

Z mokrego na suchy

Wingi -

Engine +

Breaks -

Gear +

Susp +

Odnośnik do komentarza

bula nie denerwuj sie:) chcialem tylkko byc pewny : ) pytaj a sie nie zgubisz :D a na razie 3/25. jest okey: ) w tym wyscigu jak bedzie dobrze z taktyka to pkt lelo :D a czy 259 litrow paliwa mi starczy :D ?

 

jak tak dalej pojdzie to ja k***a nie bede mial znow kasy na amatorow ;d motyla noga ., 7mln na glupim odszkodowaniach i teraz jeszcze testy se jeblem ,ale to raz na caly rookie, wymienilem polowe wozu, i tak na 4 next wysicgi mi styknie , obliczylem ze po 4 next wyscigach bede mial ok.40mln . a potem to sie wszystko zobaczy. wazne zeby na koniec miec tak 50 mln ;d i auto na 4-5 poziomie : ) a czy to jest realne , well see : )

Odnośnik do komentarza

Już tyle było tych wyścigów deszczowych, więc powinniście sami wyciągnąć jakieś wnioski :keke: Ja miej więcej w każdym wyścigu deszczowym testuje inny setup, mam nadzieję, że kiedyś przyniesie to efekt i uda mi się znaleźć ten optymalny :P

Odnośnik do komentarza
NO w koncu zmienilem kierowcę i efekty o wiele lepsze: 5 miejsce po qualach. A paliwa biore 50 - 95-95 i 40 na wszelki wyadek, bo moze byc ciekawie ;]

No to strasznie ryzykowna strategia, stawiasz wszystko na jedna karte?

No chyba, ze jedziesz na hardach to masz jeszcze jako taka szanse dojechac :P Ale w przeciwnym wypadku na pewno czekaja Cie co najmniej trzy pity...A jesli deszcz przestanie padac po pieciu kolkach ? :D

Odnośnik do komentarza

Ja jade podobnie tyle, ze asekuracyjnie wzialem na start 70l (jakby dluzej padalo). A potem 97l i 95l. Troche duzo tego paliwa, ale mam nadzieje, ze dzieki temu bede mogl pojechac na 2 pity. Awaryjnie mam jeszcze 25l na koncowke. Startuje 6/17-w kazdym wyscigu jak na razie bardzo podobna pozycja startowa. Mam nadzieje, ze tym razem wpadna jakies pkt. Boje sie troche o bolid bo 1 czesc mam w 61% zuzyta (tylnie wingi). Dalem jednak tylko 1 ryzyka, wiec licze, ze wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Rabandzia mam te same założenie :kekeke: tez wlasnie chche z taka kasa awansowac do amtaorów :) ej a kiedy masz zamiar rozbudowywać bolid ?? na poczatku sezonu w amatorach czy jeszcze w rookie ?

hmm no juz w rookie postaram sie go tak ulepszyc zeby bylo ok : ) :D a potem w amatorach to juz dodatkowo : ) a co do wypowiedzi leona : ) tez mam nawet dobre rookie ale wiem na co stac mojego kierowce i mnie ;P zmienilem drivera i wiem ze bedzie dobrze :D musi byc;p

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...