Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Miało być zwycięstwo, jest tylko piąte miejsce. W poprzednim wyścigu pole position, najszybsze okrążenie wyścigu i prowadzenie przez 40 okrążeń aż do momentu urwania koła. W tym pole position, prowadzenie na 7 okrążeń przed metą i w ostateczności piąta lokata z powodu złego rozplanowania paliwa spowodowanego deszczem ... Niedosyt niewiarygodny. W następnym długo padać nie będzie więc licze na zwycięstwo wreszcie. Najpierw trza zdobyć PP ...

Odnośnik do komentarza

W natępnym wyścigu nie ma co specjalnie kalkulować. Trzeba wystartować na rainach, wziąć paliwa na dwa pity i na wszelki wypadek dotankować "podwójnie" tj. na pierwszy stint wziąć trochę więcej paliwa (gdyby długo padało) i na drugi stint wziąć trochę więcej (gdyby szybko przestało). Dzięki temu unikniemy sytuacji braku paliwa zanim przestanie padać, albo dodatkowego pitu na kilka kółek przed metą.

Odnośnik do komentarza

huh . widze potencjalnych kandydatow . jeden z nich ma narazie 0 ofert. oby tak do poniedizalku :) inni maja juz po3 -4 nawet6 / ale to no problem ;P

 

EDIT : w r13 juz 4 na - . a paul weisser k***a ma na 3 poziomie bolid a wczoraj byl 13 o 1s przede mna . no to na ch** mu taki bolid ? ja jeszcze jeden lub dwa wyscigi na 1 poziomie : ) potem do dziela ;d . kasa w pierwszej trojce stoje. 3 polakow najwiecej kasy . widac ze polska to szporują kase ;d ;P

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kiedyś robił trening swojemu staffowi? Kosztuje to nieludzko dużo, a nie wiem czy się opłaca. Muszę jednak coś zrobić, bo statystyki mam już w opłakanym stanie:

motivation - 3

stress handling - 1

Concentration - 0

efficiency - 0

 

Ile daje taki trening? Koszt to 1-1,5 mln i jeśli to podnosi im te statsy o 1-2, to zupełnie się nie opłaca...

 

I drugie pytanie. Jak mogę podnieść im technical skill albo experience? Budując budynki?

 

 

Btw. Po ostatnim wyścigu negocjacje ze sponsorem przesunęły mi się o... 25 procent :)

Odnośnik do komentarza

Ile zarobiliście na koniec poprzedniego sezonu ? Ja aż 27.837.000 $ Sporo :P

End of season bonus for taking part in all races $5.000.000

End of season team points bonus (341 points) $2.387.000

End of season points bonus (109 points) $5.450.000

End of season bonus for finishing in 1st position $15.000.000

 

Zakładka Economy History ( mimo, że gram już prawie 4 sezon, to dopiero teraz zauważyłem tą opcje :D )

Odnośnik do komentarza
Cholernie się nie opłaca, bo podnosi skille o 2 punkty, ale jeśli nie chcesz mieć pitów po 40 sekund, to nie masz wyjścia. Później to powinno zaprocentować

 

 

No tak. Tyle, że skill moich pitmenów już jest beznadziejny, a tymczasem w ostatnim wyścigu miałem 3 równe pity w granicach 26-28 sekund, co przy 40-sekundowych pitach przeciwników było wynikiem niezłym, a biorąc statystyki staffu (1,0,0) wręcz wybitnym.

 

I pytanie nr 2. Co daje wybudowanie budynku:

Windtunnel

 

Przeznaczenie pozostałych da się wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
Cholernie się nie opłaca, bo podnosi skille o 2 punkty, ale jeśli nie chcesz mieć pitów po 40 sekund, to nie masz wyjścia. Później to powinno zaprocentować

 

 

No tak. Tyle, że skill moich pitmenów już jest beznadziejny, a tymczasem w ostatnim wyścigu miałem 3 równe pity w granicach 26-28 sekund, co przy 40-sekundowych pitach przeciwników było wynikiem niezłym, a biorąc statystyki staffu (1,0,0) wręcz wybitnym.

 

I pytanie nr 2. Co daje wybudowanie budynku:

Windtunnel

 

Przeznaczenie pozostałych da się wywnioskować.

 

I w każdym wyścigu masz takie równe pity ?? Nawet lepsze ?? Nie pojmuję tego. Dlaczeo niektórzy, co nie mają ulepszonego zaplecza treningowego, czasy w pitach mają najlepsze. Pitstop training centre mam na pierwszym poziomie, experience 12, motivation 11, technical skill 13, Stress handling: 2, Concentration: 4, Efficiency: 4, a czasy w pitach gorsze niż miałem w rookie. W boksach spędzam bardzo często po 28 s. podczas gdy inni po 21. :|

 

W windtunnelu testuje się aeorodynamikę, ale czy jakieś skille to podnosci, to nie wiem

Odnośnik do komentarza

Testować bolid jest warto. Mi właśnie podskoczyło bodajże po 3 punkty za testy jeszcze z poprzedniego sezonu. Jak ma się ulepszoną bazę i dobrego dyrektora technicznego do testów, to już w ogóle nie ma lepszej rzeczy niż testy :P

Odnośnik do komentarza
wlasnie o to mi chodzi - ile doda do tych osiagow. poprawi sie duzo? malo?

czy to bedzie z lvl1 na lvl2? czy jakos czasy sie poprawia, czy nie da sie tego przewidziec :)

 

I czy warto testowac bolid czy niespecjalnie w takim razie? :)

 

No doda się tyle, ile masz tych punktów. Jak napisałeś masz Engineering points 8.5 / 14.7 / 4.8. Po następnym wyścigu te punktu przechodzą do Car character points. Powiedzmy, że będziesz mał ich 4/10/2. Te punkty (4/10/2) dodają się do osiągów bolidu. Czyli jeli bolid masz taki: Power 20, Handling 20, Acceleration 20, to po następnym wyścigu będziesz miał taki: Power 24, Handling 30, Acceleration 22

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...