Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po 6 okrążeniach mam zużyte 22%, więc o opony nie się nie martwię. Jadę już drugi, bo koleś z PP miał nalane chyba 5 litrów paliwa i tankował na 2 okrążeniu. Coś czuję, że wyścig rozstrzygną pity, strategia i zdażenia losowe - wyprzedzania w czołówce będzie niewiele :)

Odnośnik do komentarza

a ja jade 3 :D Jeszcze nigdy podium nie bylo tak blisko. Opony i paliwo powinny z 1 pitem wystarczyc. Boje sie jednak, ze staff w picie sie nie spisze, co ma zazwyczaj miejsce :/ Poza tym, dalem male ryzykow i moge okazac sie latwym przeciwnikiem do wyprzedzania... No i jedna z czesci mialem w 61% zuzyta - mam nadzieje, ze wytrzyma i obejdzie sie bez problemow technicznych. Ale jak na razie optymizm gora i mysle o top5 :P

 

Edyta mowi, ze chyba by medy na 1 pit wystarczyly nawet...

Odnośnik do komentarza
Cholera, najgorszy czas pitu w całej grupie, a była szansa na pierwsze miejsce.

 

Jechalem nawet chwile pierwszy, ale mialem ten sam problem. Ponad 41 sekund pitstopu :/ Spadlem na 9. Mam nadzieje, ze uda sie wyprzedzi 1-2 i wejsc na punktowana pozycje. Kilku rywali jedzie na 2 pity i w tym widze swoja szanse.

Odnośnik do komentarza

ehh, popełniłem duży błąd... pomyliłem "dry" z "wet" i obecnie jeżdżę na oponach deszczowych xD zgon po prostu -_- tak to jest, jak się nie myśli... no cóż, ale 28 miejsce będzie. Choć nie wiadomo, bo już chyba zaliczyłem 1 pit więcej, pewnie jakieś problemy :/.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...