Skocz do zawartości

Odbudowa od Podstaw [FM 2012]


Rekomendowane odpowiedzi

13.lipca.2010

Pewnego dnia po szkole udałem się na mecz swojej drużyny Alit Ożarów , byłem tak co prawda mało ważnym pomocnikiem ale jednak to coś . Mecz był dla mnie bardzo udany w każdym bądz razie tak wyglądał , i tak do 72 minuty meczu... , jakiś koleś weszedł mi w nogę nie mogłem nią ruszyć odrazu pojechałem do szpitala i tam usłyszałem ,,Nigdy już nie będzie pan mógł uprawiać zawodowo piłki " . Byłem wstrząśnięty jestem jeszcze taki młody mam ledwo 17 lat chciałem grać w Koronie Kielce abo nawet w Realu Madrid , niestety tak skończyła się moja piłkarska kariera.

 

Sierpien 2010

Podczas wakacji w Anglii poszliśmy z kolegą na dzień kibica w Chelsea London obejżałem meczyk jak to Chelsea ogrywa zespół rezerw podczas meczu płakałem ponieważ ja też mogłem być tak i grać razem z nimi a równo z tym wspominałem 13 lipca po meczu był dla kibiców konkurs żonglerki , powiedziałem do kolegi że pujdę .

 

-chyba oszalałeś ?!

-dlaczego tak sądzisz ?

-tydzień temu miałeś nogę w gipsie a teraz pajacujesz

-daj mi spokuj przecież nie będę biegał

-OK ale mnie tu niebyło

 

Nagrodą było tygodniowe zarządzanie klubem

 

Niektóży robili po 100 a nawet 200 , ja byłem na końcu 241 tyle musiałem zrobić żeby wygrać

Serce stawało się coraz większe ale dałem radę 264 taki mój wynik , Jest wygrałem byłem wniebowzięty /

 

TAK ZACZEŁA SIĘ MOJA MANAGERSKA PRZYGODA...

 

FM 2012

 

WERSJA :12.0.2

 

Baza Danych : duża

 

Ligi aktywne : Słowenia ,Słowacja ,Polska ,Węgry , Finlandia , Rumunia , Estonia

Odnośnik do komentarza

Po tygodniu spędzonym w Chelsea , wszystko wruciło do prawidłowego porzątku poprawiło się jedynie moje CV . Nagle pewnego dnia zobaczyłem w gazecie swoje zdjęcie i napis Zbawca Kielc , odrazu weszłem na stronę Korony Kielce i wszystko dokładnie sprawdziłem , wziołem numer do pana Niebudka i zadzwoniłem .

 

-Halo , w czym mogę pomóc

-Ja się nazywam Krzysiek i ostatnio przeczytałem że zostane managerem Korony , o co w tym chodzi

-Już panu mówię dzwonił do mnie sam Roman Abramovic i polecał mi pana na stanowisku managera drużyny

-A wię to ja zostanę managerem Korony ?!

-Owszem proszę tylko przyjść do mnie do biura jutro i wszystko obgadamy w spokoju

-No dobrze , do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Pierwszego dnia przygody zapoznałem się ze swoim zespołem ,nie ma rewelacji ,ale także nie jest najgorzej

 

Bramkarze:

 

Krzysztof Pilarz

Zbigniew Małkowski

Wojciech Małecki

 

Tu numerem jeden wydaje się być Zbysiu Małkowski ,co do reszty out.

 

 

Obrona:

 

Hernani

Krzysztof Kiercz

Artur Cebula

Tadas Kijanskas

Piotr Malarczyk

Pavol Stano

Bartłomiej Strzebski

Kamil Kuzera

Tomasz Lisowski

 

 

Bardzo dobre boki obrony Tomek Lisowski i Kamil Kuzera to naprawdę solidni piłkarze z wielkim sercem do gry .Środek też niewygląda najgorzej Hernani i Stano to doświadczona i solidna para stoperów ,Jako uzupełnienie Kijanskas ,Malarczyk ,Kiercz ,Cebula ,młodzi z wielkim sercem .Niestety z Bartkiem Strzebskim będziemy musieli się pożegnać ,wzmocnić trzeba boki bo w razie kontuzji z któregoś z nich to mam tylko Artka Cebule.

 

 

 

Pomocnicy:

 

Aleksandar Vukovic

Vlastimir Jovanovic

Artur Lenartowski

Paweł Sobolewski

Bartłomiej Michalski

Łukasz Maliszewski

Grzegorz Lech

Jacek Kiełb

Paweł Kaczmarek

 

 

Tu Środek jest znakomity Vuko i Jova to jedna z najlepszych par w T-Mobile Ekstraklasie ,Lenartowski i Lech są na sprzedarz.Boki Jacek Kiełb który ma równego sobie Sobolewskiego i ktoś na lewą flankę do pozyskania ,Maliszewski na listę ,

 

 

Napastnicy:

 

Maciej Korzym

Piotr Gawęcki

Michał Zieliński

Łukasz Cichos

 

Bieda i jeszcze raz bieda ,Maćka bardziej na tą wspomnianą lewą flankę pomocy ,a Gawęcki ,Zieliński ,Cichos to bardziej napastnicy na ławkę ,Trzeba wzmocnić jakimś głośnym transferem.

 

 

Po tym jak zapoznałem się z zawodnikami podszedł do mnie prezes.

 

- Witam pana ,jak się podoba drużyna

- Solidna z wielskim sercem do gry

-Oto pana kontrakt będzie pan zarabiał 3000 zł brutto i oczywiscie premia za mistrzostwo 1500 zł

- Pasuje !!!

- Świetnie ,jakie pan ma plany na nowy sezon

- A no... Mistrzostwo Polski

- Naprawdę ???

- Czy ja wyglądam żebym żartował

- No nie ,ale do takich planów jest potrzebna kasa więdz daję panu 800tys Euro na wzmocnienia

- Świetnie

- Trening tak jak dziś

- Tak Tak godzina 8:00

- Nie ma sprawy ,dowidzenia

- Dozobaczenia

 

za 800 patyków to ja jakieś gwiazdy kupię ,znakomicie .

 

 

POLECIE MI DOBEGO GRAJKA DO 100 tys .

Odnośnik do komentarza

I stało się pierwszy transfer ,To nie tylko hit transferowy w Kielcach ale także w całej lidze ,bo do Kielc zawitał napastnik który 8 razy wystąpił w Premier Laugue ,37 krotny reprezentant Polski Grzegorz Rasiak ,Święto w Kielcach bo jeszcze przed pierwszym meczem z Młodą Koroną ,zdołaliśmy załatak tak dobrze atak.A parę godzin pózniej kolejny tym razem pomocnik Wojciech Łobodziński

Odnośnik do komentarza

Mecz z Młodą Korona tylko pokazał że przed nami wiele pracy ale także to że z tej mąki będzie chleb ,chociaż już w 16 minucie padła bramka bo błędzie Zawłockiego który strzelił ,,swojaka" .Bardzo mnie zawiódł Rasiak ,ale wierze w niego i jego umiejętności.

 

SKŁAD:

Małkowski-Lisowski,Stano,Hernani,Kuzera-Michalski ,Vukovic (Kaczmarek 34) ,Jovanović-Kiełb (Łobodziński 47),Korzym (Sobolewski) -Rasiak

 

W 47 minucie Piotr Gawęcki zmienił Pawła Kaczmarka

 

Arena Kielce 27.06.2011

Korona Kielce - Korona ME

Wynik:(1 : 0)

Bramki:

 

Zawłocki sam [16 min] (1:0)

Odnośnik do komentarza

Po tym meczu do pierwszego składu włączyłem Jakuba Bąka ,Huberta Świdra ,Bartosza Białogońskiego ,Adriana Bednarskiego wszyscy wywarli na mnie pozytywne wrażenie poczas meczu

 

Drugim sprawdzianem dla mojej Korony był mecz z Mjällby AIF ,zespół z ligi duńskiej był wymagającym przeciwnikiem ale i tak po pięknym golu Grzegorza Rasiaka wydarliśmy zwycięstwo.

 

SKŁAD:

Białogoński-Cebula, Kiercz (Bednarski 67) , Hernani ,Kuzera-Jovanovic ,Michalski-Bąk ,Łobodziński-Gawęcki (Korzym 67) ,Rasiak

Odnośnik do komentarza

Po meczu niestety musiałem zwolnić Marcina Gawrona ,nie dogadywaliśmy się więc za porozumieniem stron rozwiązałem kontrak ,lecz jeszcze tego samego dnia podpisałem kontrakt z Józefem Gladyszem ,także w kadrze trenerskiej się zmieniło ,nowy sztab wygląda następująco:

 

Asystent:Józef Gladysz

 

Treneiro:

Janusz Adamczyk

Włodzimierz Gąsior

Jarosław Brożek

Abdullach Ercan (Turcja)

 

Trener siłowy:

Waldemar Krajczyk

 

Trener Bramkarzy:

Maciej Szczęsny

 

Klub ŁKS Łódz zyskał nowego własciciela którym jest stowarzyszenie kibiców ,to chyba zmiana kierunku walki w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się przez tydzień także pozyskać kilku zawodników dzięki mojemu rozeznaniu

 

z klubu Petrolul przyszedł prawy obrońca Michai Tudor także lewa flanka zyskała zawodnika bo z Legii za 4 tys przyszedł 22 letnii Piotr Wysocki w pomocy też zawiało świeżością bo z Piasta Gliwice ponownie zawitał do nas Marcin Zganiacz za marne 30 tys ,Łukasz Hanzel z Zagłębia Lubin za 100 tys , i wreście atak na który tak nażekałem Grzegorz Kuswik ,Iakob Apkazava ,Radoslav Augustin za tych piłkarzy dałem łącznie 100 tys ale w tym 95 tys za Kuswika i 5 tys za Augustina ,na samum końcu jest obsada bramki tu mamy Oleyia Shrama ,a także Gorbyego Schleingera za 10 tys , moją domeną jest kupowanie tanio z kupuje piłkarzy wyrzuconych .Dalsze transfery to już tylko kosmetyka .A ja jeszcze dzień pózniej sprzedałem Grzegorza Lecha , Łukasza Cichosa , Wojciecha Małeckiego ,Tadasa Kijanskasa . Na wolny transfer poszli Piotrek Gawęcki ,Michał Zieliński ,Pilarz.

 

W innych klubach też buzuje Golan Galesic wzmocnił Krakowską Wisłę ,także Dmytro Parnefon były gracz Spartaka Moskwa 18 krotny reprezentant Ukrainy wzmocnił Białą Gwiazdę ale prawdziwym hitem jest sprowadzenie przez Polonie Warszawa Lucasa Trecarichiego ,o tego 20 latka starał się... Real Madrid ,ale nie pierwszy skład tylko Castilla .Były także straty bo Patryk Małecki trafił do Anglii dokładnie do Leicester

 

Na świecie Ganso trafił za 25,5 mln do Man City a Thiago Alcantara zamienił Barcę na Malagę ,Duma Kataloni za swojego wychowanka zainkasowała aż 18 mln 750 tys Euro !!!

Odnośnik do komentarza

Przez 2 tygodnie rozegraliśmy aż 5 sparingów

 

 

Arena Kielc 2.7.2011

 

Korona Kielce-Pogoń Staszów

Wynik:4:1

Bramki:

(Maciej Kiciński (19) ,Bartosz Malinowski (28,46) ,Maciej Korzym (45) ) - (Tomasz Meler (2) )

 

 

w innych meczach

 

Korona Kielce (3:1) Sandecja Nowy Sącz

Korona Kielce (3:0) Łysica Bodzentyn

Korona Kielce (4:1) Lwów

Korona Kielce (3:0) Sparta Roterdam

 

Najbardziej bramko strzelnym zawodnikiem był Grzegorz Rasiak (3 bramki)

 

Kolejnymi testami mojej drużyny są sparingi z Anderlechtem Bruksela i MKS Myszków oraz na koniec z Koroną ME

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...