Skocz do zawartości

Darmowi piłkarze do wzięcia


Kejter

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzedniej edycji FM-a temat brzmiał Polecam darmowego gracza. Chciałbym was spytać jakich możecie polecić piłkarzy do totalnie amatorskich klubów lub zespołów ze słabszych lig które nie mają totalnie budżetu na kupno kogoś rozsądnego.

 

Szablon z tematu : http://forumcm.net/index.php?/topic/4443-polecam-darmowego-gracza/

 

OM:

Format wpisu. We wpisie należy stosować następujący format:

 

Imię i nazwisko:

Narodowość:

Wiek:

Pozycja:

Wersja gry:

Uzasadnienie: (w tym miejscu zawrzeć informację o tym' date=' na jakie warunki płacowe dany zawodnik się zgadza i do jakiego klubu udało nam się go ściągnąć. Uwaga: wynagrodzenie podajemy w formacie miesięcznym, dopuszczalne euro, funty i złotówki.)[/b']

 

Przykład:

 

Imię i nazwisko: Haris Handzic

Narodowość: Bośnia

Wiek: 20 lat

Pozycja: ML/AML,FC | PL/OPL,N

Wersja gry: 11.0.0 (czysta baza danych) | 11.1.0 + dodatek PLU 2011

Uzasadnienie: Handzic spośród wielu ciekawych ofert wybrał mój Widzew. Na początku gry nie miał agenta, więc negocjacje co do jego zarobków przebiegły pomyślnie. Zażądał 52.500 złotych na miesiąc z premią za występy 5k przy rocznej podwyżce wynagrodzenia wynoszącej 10%. Kontrakt do 2014 roku.

 

:MO

Odnośnik do komentarza

Tej szortlisty nie widziałem ale mogę polecić napastnika za free, który sprawdził się w Śląsku, w TME, PP oraz fazie grupowej LE.

Deniran Ortega, NIG, 25 lat.

Grałem dwoma napastnikami, ustawiony jako prawy, kompletny napastnik.

Nie znam jego CA/PA ale musi mieć ok 115. Tygodniówka tylko 875Ł.

Średnia 7,56 ze wszystkich rozgrywek.

W połowie listopada dostał przepukliny i już do końca, tzn. 18.12 nie grał.

Profil/demo v12.0.4+polska baza:

http://imageshack.us...wolnytrans.jpg/

Odnośnik do komentarza

Victor Simoes wolny od kwietnia 2012...FM 12.0.3...Brazylijczyk(+belg).. 30lat...Napastnik...lewonożny...płace mu 35tys.zł...Gościu w 1 sezonie dla Union Berlin(2liga Niemiecka) zdobył 28bramek i zaliczył 6 asyst w 31 meczach !...średnia 7.45....Tak naprawde to sobie stwarza na mecz mnóstwo sytuacji i zawsze coś tam strzeli...Piscie jak u was się prezentuje ;)

 

 

A i jak ktoś potrzebuje solidnego obrońce prawego czy środkowego to polecam Mihael Kovacevic 23lat...śr.7.48...3 bramki i 4 asysty w 32 spotkaniach ;D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Deniran Ortega ==> "Pikny" lecz pozwolenia na prace w UK nigdy nie otrzyma ;P ja w BS czyli 6 ang mam tak wspaniały duet który tak swietnie sie dogaduje ze ich wyniki mówią same za siebie :

 

 

ASno1

 

 

ASfromPOLno2

 

Odnośnik do komentarza

Ricardo Conceição , Brazylia , 27 lat , środkowy lub defensywny pomocnik

płaca : 83 tysiące PLN miesięcznie (przyszedł w zimowym okienku, lecz zakontraktowany kilka miesięcy wcześniej)

Wersja : 12.0.2 (ogromna baza danych)

 

A jak szukacie doświadczonego odgrywającego napastnika to :

 

Viorel Frunză , Mołdawia , 31 lat

płaca : 83 tysiące PLN miesięcznie

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...