Skocz do zawartości

Krucjata błędnego rycerza


Th_322

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej podróży wreszcie dotarłem do tej niezwykłej krainy. Promienie słoneczne coraz mocniej nagrzewały piasek, który parzył w stopy turystów. Cicho szumiące morskie fale odprężały ludzi spragnionych odpoczynku. Wznoszący się wzdłuż brzegu długi szpaler drzew odbijał się w wodzie, a nisko latające mewy dopełniały ten mistyczny pejzaż. Wokoło lasy, kamienne wniesienia, a po horyzont spokojne morze. Ten surowy krajobraz jest monotonny tylko na pierwszy rzut oka, bo dłuższe poznanie odkrywa jego ukryte piękno.

 

Odpoczywałem sobie na plaży, przyjemnie sącząc palącą whiskey, kiedy zadzwonił telefon. Dzwonił Paweł — mój najlepszy przyjaciel, razem pracowaliśmy w kilku klubach. Muszę przyznać, że trochę się na niego wkurzyłem. W końcu przerywał mi spokojny wypoczynek. Mimo tego postanowiłem odebrać:

— Słucham — zacząłem.

— Czołem. Robota jest!

— Wiesz, że przerywasz mi wypoczynek?!

— A wiesz, że zmieniamy lokalizację?!

Nastała chwila ciszy...

— Nawijaj — rzuciłem.

— Skandynawia.

— Dokładniej?

— Dowiesz się w swoim czasie.

— Skala trudności?

— Hmmm... W skali od jednego do dziesięciu? Dziewięć!

„Fascynujące”, pomyślałem.

— To jak? — kontynuował Paweł.

— Wchodzę w to.

— Wiedziałem. Rano masz samolot. Jutro widzę cię w Polsce.

— Dobra, ale prześlij mi szczegóły na maila. Jutro, jak będę już w Polsce, poczytam sobie.

— Okej. Jutro się widzimy. Tym czasem, czołem — Paweł się rozłączył.

W życiu każdego człowieka są momenty zwrotne, decydujące o przyszłości. Zmiana lokalizacji nigdy nie była dla mnie problemem. Zwłaszcza, jeśli chodziło o trenerkę...

Odnośnik do komentarza

Dostałem sygnał z Warszawy, że mają już państwo obraz, więc możemy spokojnie we dwójkę oglądać mecz. Z forum.cm wita państwa Włodzimierz Szaranowicz! Dziś przed nami pojedynek Th_322 vs. Jedna Strona Opka! Pierwszy z zawodników nigdy jeszcze nie wygrał z drugim. Jedna Strona Opka jest na razie zbyt mocna dla Th_322. Czy i tym razem pokona tego opkopisarza? Przekonamy się za kilka dni. :D

 

Th_322, napisz choć raz więcej niż stronę :P

Odnośnik do komentarza

Dariusz Szpakowski:Wita państwa Dariusz Szpakowski , jak skrupulatnie wyliczył tygodnik kibica ten opek ma 1 stronę , co sądzisz o tym Włodku?

Włodek Lubański:Tak , tak Darku . Niejednokrotnie czytałem opki tego autora wraz z moim serdecznym przyjacielem Mortenem Olsenem którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam , i myślę że czas na przełamanie!

 

Powodzonka :P.

Odnośnik do komentarza

Darek: Dokładnie Włodku, lecz Th_322 ma po swojej stronie tzw. dwunastego zawodnika czyli po prostu użytkowników, którzy spamią i spamią by tylko ta niesamowita, nie zwyciężona jedna strona została pokonana. Teraz Mirosław Trzeciak przedstawi nam mocne strony zespołu gospodarzy.

 

Miruś_lubi_budyń: W składzie Th_322 występują takie nazwiska jak: Zdzisław Kręcina, Władimir Putin czy Kamil Durczok. Kapitanem jest bramkarz tej ekipy, Ryszard Kalisz. Drużyna preferuję wolną, ale skuteczną taktykę. Jest to kontrowersyjny zespół, który ma w swoich szeregach niesamowitych graczy, którzy z zamkniętymi oczami potrafią przesądzić o całym meczu.

 

Darek: Przerywamy wypowiedź Mirka najświeższą informacją. Kamil Durczok nie wystąpi w najbliższym meczu z powodu upie*dolonego boiska. Tak więc Th_322 ma ciężki orzech do zgryzienia. Kim zastąpić takiego Playmaykera?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...