Skocz do zawartości

Walczący z wiatrakami


Th_322

Rekomendowane odpowiedzi

Wylądowałem w chłodnej, deszczowej Anglii. Mimo brzydkiej pogody kraj ten ma swoje uroki. Futbol stoi tutaj na najwyższym poziomie i dla ludzi jest czymś więcej niż sportem. Pytacie kim jestem? Marnym Polakiem, który zamiast harować, jak wół na zmywaku, dostał posadę w marnym klubiku. Miasto, w którym przyszło mi mieszkać i pracować, jest jednym z ładniejszych w Anglii. Znajduję się tu mały, dość nieznany klub piłkarski. Historia? Praktycznie jej nie ma. Drużyna została stworzona w 1933 roku i tyle. Sukcesy? Niby jakieś są. Większość to zwycięstwa w rozgrywkach hrabstwa lub regionu. Największym osiągnięciem jest awans z Southern League do Conference, w 2000 roku. Stadion? Od 1933 roku dumnie nosi nazwę York Street. Na ten obiekt wejdzie niecałe siedem tysięcy ludzi, a z tego pięć tysięcy będzie mogło oglądać mecz siedząc. Moje plany? Kilka świetnych, owocnych w sukcesy sezonów, w tym pięknym, portowym mieście! Przygodę czas zacząć!

 

 

Wersja gry: Championship Manager 2001/2002

Ligi: Anglia — wszystkie

Baza danych: Normalna

Zasady: Normalne

Uaktualnienia: Patch 3.9.62, Spolszczenie pod łatkę 3.9.62

Klub: Boston United FC

Od autora: Zaopatrzyłem się w CM 01/02, trochę pograłem i mam zamiar zagrać długą, owocną w sukcesy karierę. Bez zbędnych komentarzy, proszę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...