Skocz do zawartości

Giallorossi


Debrecen

Rekomendowane odpowiedzi

Kaczmarek - Wawrzyniak, Kotev, Antonio, N'Keoua - Minicleri, Elsner (Forschelet) - Sterstik, Grazzini, Szczepaniak -Iemmello (Campagnacci)

 

W następnej kolejce ligowej także mierzyliśmy się z Noceriną. I tym razem okazaliśmy się wyraźnie lepsi. Znów rywal nie oddał celnego strzału ku naszej bramce, a my bombardowaliśmy ich niemiłosiernie. Z dobrej strony pokazał się powracający Szczepaniak, który zastąpił pauzującego Croce. Kolejny świetny mecz w naszym wykonaniu.

Serie C1/B [17/34]

Giulianova (3) - Nocerina (11) 3:0 (SAM. '31, STRESTIK '60. SZCZEPANIAK '66)

 

| Poz   | Inf   | Zespół          |       | M     | Z     | R     | P     | ZdG   | StG   | R.B.  | Pkt   | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.    |       | Salernitana     |       | 17    | 13    | 2     | 2     | 29    | 11    | +18   | 41    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.    |       | Taranto         |       | 17    | 11    | 5     | 1     | 37    | 15    | +22   | 38    | 
| 3.    |------>| Giulianova      |       | 17    | 10    | 5     | 2     | 48    | 21    | +27   | 35    | 
| 4.    |       | Ternana         |       | 17    | 10    | 4     | 3     | 31    | 17    | +14   | 34    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5.    |       | Atletico Roma   |       | 17    | 8     | 4     | 5     | 27    | 19    | +8    | 28    | 
| 6.    |       | Gela            |       | 17    | 8     | 2     | 7     | 24    | 25    | -1    | 26    | 
| 7.    |       | Cavese          |       | 17    | 5     | 9     | 3     | 14    | 10    | +4    | 24    | 
| 8.    |       | Foggia          |       | 17    | 8     | 0     | 9     | 32    | 26    | +6    | 24    | 
| 9.    |       | Aversa Normanna |       | 17    | 4     | 10    | 3     | 25    | 24    | +1    | 22    | 
| 10.   |       | Virtus Lanciano |       | 17    | 4     | 8     | 5     | 34    | 38    | -4    | 20    | 
| 11.   |       | Cosenza         |       | 17    | 5     | 5     | 7     | 20    | 24    | -4    | 20    | 
| 12.   |       | Nocerina        |       | 17    | 5     | 4     | 8     | 27    | 31    | -4    | 19    | 
| 13.   |       | Latina          |       | 17    | 4     | 7     | 6     | 17    | 25    | -8    | 19    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 14.   |       | Juve Stabia     |       | 17    | 4     | 6     | 7     | 18    | 22    | -4    | 18    | 
| 15.   |       | Lucchese        |       | 17    | 4     | 5     | 8     | 28    | 33    | -5    | 17    | 
| 16.   |       | Pisa            |       | 17    | 4     | 4     | 9     | 22    | 36    | -14   | 16    | 
| 17.   |       | Perugia         |       | 17    | 4     | 2     | 11    | 25    | 44    | -19   | 14    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 18.   |       | Savona          |       | 17    | 0     | 2     | 15    | 14    | 51    | -37   | 2     | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Czyżby Mateusz Szczepaniak specjalnie dla Ciebie porzucił Speedway? :P

A nie wiem :D Nie pytałem go o to :P

Odnośnik do komentarza
Kaczmarek - Wawrzyniak, Kotev, Antonio, N'Keoua - Szczepaniak (Van de Laak), Elsner - Sterstik, Grazzini, Croce -Campagnacci (Meloni)

 

Beniaminek Gela znakomicie radzi sobie w tym sezonie i plasował się na 6 pozycji. Słusznie są tak wysoko, bo zaprezentowali niezłą grę przeciwko nam. Co prawda ograniczali się do kontr, lecz wychodziło, im to skutecznie. Zdominowaliśmy ich w środku pola i w pierwszej połowie strzeliliśmy dwa gole. Do przerwy mogliśmy nie stracić gola, lecz Elsner tak niefortunnie wybijał piłkę, że trafił do własnej bramki. Po zmianie stron grał się nam ciężej i sprawiedliwie gospodarze zdobyli drugiego gola i wywalczyli tym samym 1 punkt w starciu z nami.

 

Serie C1/B [18/34]

Gela (6) - Giulianova (3) 2:2 (GRAZZINI '4, sam. '36, CAMPAGNACCI '45, Cunzi '89)

Odnośnik do komentarza

Kaczmarek - Wawrzyniak, Kotev, Antonio, N'Keoua (Poletti) - Minicleri, Elsner - Sterstik, Petrucci, Croce -Campagnacci (Massieri)

 

Po 3 tygodniowej przerwie wróciliśmy do rozgrywek, lecz nasz powrót okazał się wielką klapą. Przegraliśmy z kretesem 0:3 i nic dobre nie mogę powiedzieć o tym spotkaniu. Polegliśmy i rozegraliśmy najgorszy mecz w tym sezonie.

 

Serie C1/B [19/34]

Cavese (8) - Giulianova (4) 3:0 (Bocalo '18, Bocalo '34, Mento '70)

Odnośnik do komentarza
Kaczmarek - Wawrzyniak, Major, Antonio, Kotev - Minicleri, Elsner - Sterstik, Petrucci (Van de Laak), Croce -Iemmello

 

Kolejna porażka. Tym razem mimo naszej dużej przewagi, daliśmy się dwa razy zaskoczyć i to wystarczyło. Rywal głęboko cofnął się do obrony i tylko raz w 49 minucie dał sobie strzelić bramkę. Nie pomogła szybsza i składniejsza gra w II połowie. Przegraliśmy z zespołem "dołu tabeli" i ponieśliśmy drugą przegraną z rzędu.

 

Serie C1/B [20/34]

Juve Stabia (13) - Guilianova (4) 2:1 (Bonvissuto '11, Fernandez '27, ELSNER '49)

 

Defensywa leży....

Nie potrafię jakoś "ułożyć" tej formacji :/

Odnośnik do komentarza

To pokaż mi Kaczmarka,Antonio i Koteva ino wrzuć na imgur.com ;).

 

Bo defensywa licha a ofensywa zaczyna kuleć, zrób z tym coś panie :eusa_naughty:

Łap: :)

Antonio ; Kaczmarek ; Kotev

 

Za sprawą mojego "kochanego" prezesa straciliśmy Jose Antonio. St. Gallen zapłacił za niego 300 tys. €, co wywołało u prezesa ogromne podniecenie i bez mojej wiedzy sprzedał utalentowanego Hiszpana..... :doh!:

Kaczmarek - Wawrzyniak, Major, Alemida, Kotev - Petrucci (Depetris), Elsner - Strestik, Croce - Iemmello, Massieri

 

Atletico Roma zajmowało miejsce tuż na naszymi plecami. Po serii dwóch porażek z rzędu mogłem się spodziewać ciężkiej gry i niezbyt ciekawego wyniku. Okazało się, inaczej. Męska rozmowa w ciągu tygodnia z piłkarzami poskutkowała i na wielkim luzie ograliśmy gości. Ułatwili nam w 20 minucie wygranie tego meczu. Wtedy to Roma wyleciał z boiska. Iemmello posiedział trochę na ławce i jego słabsza forma sprzed kilku tygodni prysła. Pierwsze trafienie w senioskiej kadrze zaliczył Massieri, czyli moja perełka z zespołu u-18.

 

Serie C1/B [21/34]

Giulianova (4) - Atletico Roma (5) 3:0 (IEMMELLO '1, MASSIERI '33, IEMMELLO '88)

Odnośnik do komentarza

Na miejsce Antonio szybko sprowadziłem Reitera, który był testowany w klubie w letnim okienku transferowym. Nadal nie znalazł zatrudnienia i podpisał z nami kontrakt. Lecz ledwo ledwo starczyło nam budżetu przeznaczonego na pensje aby podpisać z, nim kontrakt.

 

Kaczmarek - Wawrzyniak, Major, Reiter (Bizzarri), Kotev - Petrucci, Elsner - Strestik, Croce - Iemmello, Massieri (Meloni)

 

W XXII kolejce wyjechaliśmy na mecz z ostatnią drużyną w tabeli - Savoną. Rywale nie wygrali do tej pory żadnego spotkania i po starciu z nami także nie mogą dopisać do swojego bilansu zwycięstwa. Oddaliśmy 28 strzałów na bramkę, więc nie było szans abyśmy to przegrali. Pokonaliśmy gospodarzy bardzo wysoko, bo wbiliśmy, im 5 bramek. Hattrickiem popisał się Iemmello, który złapał fanatyczną formę. Udany debiut zaliczył Reiter, ale po 60 minutach gry musiał opuścić plac gry z powodu słabej kondycji.

 

Serie C1/B [22/34]

Savona (18) - Giulianova (4) 0:5 (IEMMELLO '7, STRESTIK '46, IEMMELLO '52, IEMMELLO '72, MAJOR '76)

Odnośnik do komentarza

Ukochany Pan prezes znów pokazał, że nie liczy się z moim zdaniem. Za 450 tys. € sprzedał do Neuchetel Xamax Petera Majora..... Jeśli dalej tak będzie wyglądać współpraca z panem D'Agostino to złożę chyba rezygnację.... :picard: :sciana: :doh!:

Luciani - Wawrzyniak, Poletti (Almeida), Reiter , Kotev (N'Keoua) - Grazzini, Elsner - Strestik, Croce - Iemmello, Massieri (Bruno)

 

Aversa Normanna balansowała pomiędzy bezpieczną strefą a strefą zagrożoną barażami o utrzymanie. Ciężko było nam z początku rozgryźć rywali, bo przez pierwsze pół godziny grali fantastycznie w obronie. Jednak, gdy zaczęli popełniać błędy pod naszym naporem to worek z bramki rozwiązał się na dobre. Jeszcze w pierwszej połowie próbowali nawiązać z nami walkę, nawet strzelili bramkę na 1:2, lecz już po zmianie stron Iemmello skarcił obronę za wszystkie błędy. Wypożyczony z Fiorentiny napastnik był dziś bohaterem. :respekt:Zagrał doskonały mecz :respekt: i zdobył - uwaga - 5 bramek!!! Coś niesamowitego! Jedno trafienie cudnej urody dołożył doświadczony Bruno i pogrom stał się faktem.

 

Serie C1/B [23/34]

Aversa Normanna (13) - Giulianova (4) 1:6 (IEMMELLO '32, IEMMELLO '40, Di Cosmo '41, IEMMELLO '68, IEMMELLO '68, IEMMELLO '75, BRUNO '87, IEMMELLO '90+2) :_eyes:

Odnośnik do komentarza

[b]Kotev [/b]- 4/5 tygodnie; naciągnięty mięsień uda.

 

Po sprzedaży Majora, dziurę w środku obrony zapełniliśmy świetnym graczem. Polecił mi go jeden z agentów. Był, nimNiklas Hoheneder. Bez problemu podpisał z nami kontrakt. I wiele na to wskazuje, że duet środkowych obrońców będą stanowić Austriacy.

Luciani - Wawrzyniak, Hoheneder, Reiter, N'Keoua - Van de Laak, Elsner - Strestik, Croce - Iemmello, Massieri

 

W półfinale pucharu Serie C, IV ligowe Lecco sprawiło nam mnóstwo problemów. Wyszliśmy chyba zbyt pewni siebie i niżej notowany rywal pokazał, że będzie dla nas godnym rywalem. Mecz był wyrównany, lecz mamy w składzie Iemmello. Mimo, iż ten napastnik niemal przez większość spotkania grał słabo, to w 89 minucie po kapitalnej centrze Massieriego Pietro dał nam upragnione zwycięstwo.

 

Puchar Serie C1; Półfinał [1/2]

Lecco (C2) - Giulianova (C1) 0:1 (IEMMELLO '89)

Odnośnik do komentarza

Era Elsnera w środku pola jako zawodnika, który nie miał prawie żadnej konkurencji zakończona. Didier Digard to nasz nowy zawodnik. Polecony przez jednego z agentów z miejsca podpisał z nami kontrakt. Zdziwiłem się, że były zawodnik PSG, Nice i ostatnio Middlesbrough zechciał u nas grać. Solidne wzmocnienie środka pola.

Luciani - Wawrzyniak, Hoheneder, Reiter, N'Keoua (Bizzarri)- Van de Laak, Digard - Strestik (Campagnacci), Croce - Iemmello, Massieri

 

To co Cosenza zrobiła z nami w I połowie to była istna paranoja. Nie dali nam spokojnie rozegrać piłki i szybko rozbijali nasze ataki. Sami z dużą łatwością dochodzili do naszego pola karnego. Na nasze szczęście tu ich dominacja się kończyła. Nie byli w stanie przejść duetu z Austrii w środku pola i uderzali w większości z dystansu. Obudziliśmy się po zmianie stron. Przejęliśmy inicjatywę i dwa razy zadaliśmy skuteczne ciosy. Iemmello w tym spotkaniu był asystentem, gdyż przy obu trafieniach zaliczył asystę.

 

Serie C1/B [24/34]

Giulianova (3) - Cosenza (10) 2:0 (Massieri '56, Croce '79)

 

Luciani - Wawrzyniak, Hoheneder, Reiter, Elsner - Van de Laak (Strestik), Digard (N'Keoua)- Campagnacci, Croce - Iemmello, Massieri

 

W rewanżu półfinału pucharu Serie C Lecco postawiło tak jak w pierwszym meczu na defensywę. Ciężko było przebić się przez taki mur, a w drugiej minucie doliczonego czasu gry I połowy jedyny raz goście oddali strzał na nasza bramkę. Zrobili jednak to tak perfekcyjnie, że wyszli na prowadzenie. Znów przebudziliśmy się po przerwie, a tym, który porwał drużynę do boju był najmłodszy na boisku Massieri. Najpierw świetnie wyskoczył w powietrzu po centrze Campagnacciego, a potem sam wypracował rzut karny i sam również go wykonał. Awansowaliśmy do finału, w którym trafiliśmy na Taranto (C1/B; 2)

 

Puchar Serie C, Półfinał [2/2]

Giulianova (C1) - Lecco (c2) 2:1 (Massieri '65 '80 (k) - Morosini '45+2) :good:

Odnośnik do komentarza

Szukasz klubu ;>?

Oczywiście. W grę wchodzi Polska i Włochy :P

 

Długo nie musiałem czekać na nową posadę. Złożyłem swoją ofertę w dwóch miejscach. Pierwsza powędrowała do Lechii Gdańsk, która była czerwoną latarnią w Ekstraklasie, a druga oferta została złożona w Krakowie. Niestety, nie była to Wisła, lecz Cracovia. "Pasy" prezentowały się fatalnie, gdyż w I lidze znajdowali się tuż nad strefą spadkową.

Po niecałych 3 dniach pierwsza odezwała się Cracovia. Złożyła ciekawą propozycję, a prezes Filipiak od razu zasugerował, że pragnął, by aby Cracovia jak najszybciej znalazła się w Ekstraklasie. W tym sezonie awans będzie chyba niemożliwy. Do drugiego miejsca tracimy 17 punktów. Wszystko zależy od tego jakie poczynimy wzmocnienia a te będą konieczne.

Chciałbym zagrać taktyką 4-3-3, lecz z racji braku napastników na chwilę obecną zagramy systemem 4-2-3-1. Pozycję, na które potrzebujemy poważnych wzmocnień to: prawy obrońca, środkowy pomocnik oraz typowy rozgrywający. Na transfery mam do dyspozycji 155 tys. €, więc trzeba tylko dobrze poszukać i zakupić wspominanych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Długo nie musiałem czekać na nową posadę. Złożyłem swoją ofertę w dwóch miejscach. Pierwsza powędrowała do Lechii Gdańsk, która była czerwoną latarnią w Ekstraklasie, a druga oferta została złożona w Krakowie. Niestety, nie była to Wisła, lecz Cracovia. "Pasy" prezentowały się fatalnie, gdyż w I lidze znajdowali się tuż nad strefą spadkową.

Po niecałych 3 dniach pierwsza odezwała się Cracovia. Złożyła ciekawą propozycję, a prezes Filipiak od razu zasugerował, że pragnął, by aby Cracovia jak najszybciej znalazła się w Ekstraklasie. W tym sezonie awans będzie chyba niemożliwy. Do drugiego miejsca tracimy 17 punktów. Wszystko zależy od tego jakie poczynimy wzmocnienia a te będą konieczne.

Chciałbym zagrać taktyką 4-3-3, lecz z racji braku napastników na chwilę obecną zagramy systemem 4-2-3-1. Pozycję, na które potrzebujemy poważnych wzmocnień to: prawy obrońca, środkowy pomocnik oraz typowy rozgrywający. Na transfery mam do dyspozycji 155 tys. €, więc trzeba tylko dobrze poszukać i zakupić wspominanych zawodników.

 

Po kilku dniach pracy w Krakowie dostałem niespodziewaną ofertę z Ekstraklasy. Zgłosił się po mnie Widzew Łódź. Zachowałem się nie profesjonalnie, gdyż przyjąłem ofertę klubu z Łodzi. Po 4 dniach pracy w Krakowie przeniosłem się do Łódzkiego Widzewa. Jednak do Łodzi przeniosę się dopiero pod koniec maja. Tak ustaliliśmy z prezesem Filipiakiem, a Widzew spokojnie przyjął takie warunki.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...