Skocz do zawartości

CMF Squad - Bangier


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna inicjatywa, ale na przyszłość to może niech Seju szlifuje umiejętności, a reszta zrobi podbicia. Rozumiem, że to luźny kawałek, ale bez przesady. Nawijać pod werble nie jest trudno, a wiele osób się nie mieściło, szkoda. Co do tekstów to też nie ma rewelacji. Mało kto pokusił się o jakąś technikę, a takowa jest ważna, wręcz bardzo.

 

Szczerze mówiąc nie rozumiem jak to się może wam podobać, tym bardziej, że mówią to też osoby słuchające rapu...

Odnośnik do komentarza

 

 

Szczerze mówiąc nie rozumiem jak to się może wam podobać, tym bardziej, że mówią to też osoby słuchające rapu...

Bo inaczej oceniasz coś zrobionego na spontanie, a inaczej profesjonalne produkcje. Dodaj jeszcze do tego bliską większości tematykę i masz odpowiedź na swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza

Taa, a gdy Zone nie przyjmowało krytyki odrzucając ją mówiono, że "gówniarze", niedojrzali i całkiem słabi byli przez to. Może, gdybym nie słuchał rapu na co dzień oceniłbym to pozytywniej. Fakt, że nie potraktowałem tego jako projektu totalnie zajawkowego, więc mówię, że fajna inicjatywa, ale jeśli oceniać przez pryzmat muzyki to po cholerę mam kłamać podlizując się? Bo jestem krócej na scenie? Nie, dzięki.

 

Niektórzy mają jakieś tam predyspozycje, więc myślę, iż za rok taki utwór mógłby dać się słuchać.

 

brak techniki...nawet telemarku nie było?

Haha! Świetna riposta, zapamiętam... ;)

Odnośnik do komentarza

Taa, a gdy Zone nie przyjmowało krytyki odrzucając ją mówiono, że "gówniarze", niedojrzali i całkiem słabi byli przez to. Może, gdybym nie słuchał rapu na co dzień oceniłbym to pozytywniej. Fakt, że nie potraktowałem tego jako projektu totalnie zajawkowego, więc mówię, że fajna inicjatywa, ale jeśli oceniać przez pryzmat muzyki to po cholerę mam kłamać podlizując się? Bo jestem krócej na scenie? Nie, dzięki.

 

Niektórzy mają jakieś tam predyspozycje, więc myślę, iż za rok taki utwór mógłby dać się słuchać.

FM Zone jak mniemam chce stawac w szranki z CM Rev czy tez z Centrum FM i nie mowi otwarcie, ze jest strona jednorazowa, zabawowa i robiona w konwencji przesmiewczej, luznej i z jajem.

 

Gdyby tak bylo to nikt by od FM Zone nie wymagal czegokolwiek i nie bylo by powodow do krytyki.

 

Tutaj nikt nie mowi, ze umie spiewac, trafiac w bit, pisac teksty, a do tego jest genialnym producentem. Muzycznie to jest cienkie jak dupa weza, ale nie o to w tym chodzi - chodzi o dobra zabawe...

Odnośnik do komentarza

Karpin: To tylko pierwszy etap 'Jak oni fałszują', liczymy, że jak uda nam się go przejść do następnej rundy to jury nas doszkoli i weźmie pod swoje skrzydła niczym Czesław Mozil Gienka Loskę. To był nasz debiut na majku (wspólny), a większa część grupy nagrywała cokolwiek po raz pierwszy :D

Odnośnik do komentarza

Henkel, okej, ale to nie oznacza, że gdy ktoś wypowie się krytycznie robi źle jak mniemam. Nie wymagam od chłopaków mega zwrotek, bujającego flow, niesamowitych metafor i dwuznaczności w każdym wersie. Faktem jest, że tekstowo nie jest to wielki popis, również brzmieć mogło to wiele lepiej. A, by tak było wystarczyło trochę więcej tej "zajawki"...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...