Skocz do zawartości

CMF Squad - Bangier


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Beka z karpia. Przeciez taki qcz (bez obrazy) nawet nie slucha rapu. O czym ty w ogole gadasz? Jaka technika? Chlopaku, ogarniaj :)

 

Nie wymagam od chłopaków (tralalala...)

Wiesz, wymagac bedziesz mogl, gdy nam zaplacisz :) Na razie sie zabawilismy w luzny track, dogralo sie nawet sporo osob. Nie podoba Ci sie - ok, zrozumielismy. Proponuje zamknac temat, bo niepotrzebnie podbijamy rap bez techniki, flow i metafor ;)

Odnośnik do komentarza

Sory Seju, ale irytuje mnie wyśmiewanie we wszelaki sposób rapu. Wiele osób to w tych czasach robi. Przeraża mnie fakt, iż dzieci w wieku 10 lat są mega gangsta raperami, ponadto często spotykam się z pejoratywnymi opiniami o tej muzyce ludzi, którzy jej nie znają, którzy usłyszeli kilka kawałków (+ kilka starszych Peji, bądź Verbę i tego podobne twory). Drażni mnie takie zachowanie, a wasz numer jest niejako podobny.

 

Oceniam, bo mam prawo, nikt nie podważył moich słów, w których stwierdził, że jest słaby, a czepiacie się jedynie tego, iż oceniłem to pod względem muzycznym. Przepraszam, ale co w tym złego? Nie potraktowałem w swej opinii Was jako zespół, który sprzedaje albumy i daje takie utwory, ale jakoś ocenić chciałem (nie pisząc - "zajebiste, świetne, hahaha").

 

Nie zapłaciłem, więc nie wymagam, toteż napisałem - "nie wymagam".

Odnośnik do komentarza

Nie wziąłem na poważnie, lecz oceniłem. Myślałem, że ludzie wolą robić wszystko lepiej, nawet jeśli robią to zajawkowo. Tym bardziej, że po coś konkurs "Jak oni fałszują" jest tworzony. No, ale skoro wszystko muszę ocenić na tak, bo jest zrobione "dla jaj" to ok. Kajam się, już nigdy nie powiem nic negatywnego o "śmiesznych" rzeczach...

Odnośnik do komentarza

[...]Tym bardziej, że po coś konkurs "Jak oni fałszują" jest tworzony.[...]

ale o czym Ty gadasz? Czy to temat "jak oni fałszują"? konkurs się zaczął? To kompletnie oddzielna inicjatywa nie związana z JOF. Na 99% utwór ten nawet nie będzie zgłaszany do JOF. Ogarnij się Karpin :-)

Odnośnik do komentarza

Teksty są beznadziejne. Mnie w ogóle nie śmieszą te częstochowskie rymy, a co gorsze te wszystkie przytyki są co najwyżej w 50% trafne.

 

A poza tym skoro to miał być kawałek do zabawy 'Jak oni fałszują' to domyślam się, że wrzuciliście go po to, żeby wysłuchać krytyki, tak? Czy liczyliście na same posty typu 'ale beka xDDDDDDDDDDDDD'?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...