Skocz do zawartości

The Tangerines


Gość Pan_przeciętniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Listopad 2012

 

Na początku miesiąca dogadałem dwa transfery. Zawodnicy dołączą do nas na początku stycznia

 

David Clavero Kupiony za 700 tys funtów. Odrzucił ofertę Juventusu. Młodziutki napastnik ale już widać że będzie to znane nazwisko w świecie.

 

Marc Muniesa - tu niestety musiałem sięgnąć głęboko do portfela bo aż 5 milionów funtów wydałem na tego środkowego obrońce. Mniejszych ofert Manchester nie chciał w ogóle widzieć. Myślę że będzie warto tym bardziej że ma dopiero 20 lat i jego talent w każdej chwili może eksplodować.

 

Blackpool FC - Preston North End 1:1

 

Derby hrabstwa więc z założenia jest to ciężki mecz i tak było tym razem. Campbell w pod koniec ratuje sytuacje. Myślę że przy takiej formie to dobry wynik jak na derby.

 

 

auTNx.png

 

 

Norwich City - Blackpool FC 1:3

 

Pierwsza połowa marnie, druga trochę lepiej dopiero w końcówce się obudziliśmy i piłka dwa razy wpadła do siatki. Nie ma co narzekać bo potrzebujemy zwycięstw jak powietrza.

 

 

ukSmn.png

 

 

Blackpool FC - Crystal Palace 4:1

 

Początek zapowiadał totalną katastrofę w tym meczu. Traciliśmy piłki nie potrafiliśmy podejść pod bramkę rywala. Dopiero przebłysk De Pauli który dwa razy w ciągu 10 minut trafił do siatki dał kopa zawodnikom i nie pozostało nic innego jak dobić przeciwnika.

 

 

Bfbxh.png

 

 

Począ

Odnośnik do komentarza

sklad masz, zeby spokojnie walczyc o awans do Premiership; zwlaszcza jesli chodzi o obrone

tacy pilkarze jak Kingson, Zabavnik, Kah, Novaretti spokojnie beda trzymac w ryzach defensywe

z przodu jest gorzej; na pewno musisz wzmocnic atak; pomoc jest przecietna, ale mozesz liczyc na doswiadczenie Lindpere i Reida - w nizszych ligach angielskich doswiadczeni gracze daja bardzo duzo druzynie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

@Jaotinho - teraz tak w Premiership nie da rady.

@Fenomen - niestety Ci doświadczeni właśnie mnie zawodzą szczególnie na bokach obrony.

 

Teraz screeny będą w linkach.

Listopad 2012/Grudzień 2012

 

Prawie bity miesiąc trwały negocjacje i za 6,5 miliona funtów + 1,5 miliona przy debiucie w reprezentacji udało mi się ściągnąć najprawdopodobniej przyszłego bramkarza reprezentacji Anglii. Liam Howe siedemnastolatek który już zaliczył debiut w Premiership. Powiecie że mnie porąbało? Wole teraz dać te 7 milionów niż za rok czy dwa płacić 20 :P

 

 

Derby County - Blackpool FC 1:4

 

Chyba nasz ulubiony wynik. Znów De Paula jest motorem napędowym zespołu. Trzeba utrzymać formę.

 

Nottingham Forest - Blackpool FC 1:4

 

Nie wiem co jest ale naprawdę to jakaś klątwa z tym 1:4 ważne jednak że zdobywamy trzy punkty. Campbell strzela hat-tricka w pierwszej połowie jestem ciekawy jak długo utrzyma taką formę.

 

Blackpool FC - West Bromwich Albion 0:2

 

Mecz z drużyną która walczy o awans. Niestety jest to pokaz naszej bezsilności. Mocni na wyjeździe słabi u siebie? Dziwne ale chyba tak jest. Po tym meczu to chyba pozostaje nam walczyć o braże.

 

Blackpool FC - Brighton & Hove Albion 0:1

 

Śnieżna pogoda ale nie ma co się dziwić jest grudzień. Przegrywamy z przeciętniakiem. Najgorsze jest to że oddajemy 14 strzałów na bramkę i tylko 4 celne. Może to pogoda może to trema przed własną publicznością?

 

Charlton Athletic - Blackpool FC 0:3

 

Wyjazd więc jest nadzieja na osiągnięcie dobrego rezultatu po tych dwóch porażkach. Gramy wyśmienicie. Blackpool król wyjazdów. Pierwszy raz mam coś takiego że na wyjeździe gram lepiej niż w domu. Po 21 kolejkach zajmuję 6 miejsce w lidze więc ostatnie które jest premiowane barażami. Tylko 4 punkty straty do lidera którym jest Bolton. W grudniu czekają nas jeszcze 3 mecze.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

No można zmienić tytuł na The Tangerines :P

 

Grudzien 2012/ 1 stycznia 2013

 

Bristol City - Blackpool FC 5:4

 

Co to był za mecz!Kolejny Hat-trick Campbella szkoda tylko że końcówce siadł zupełnie i nie udało się dogonić wyniku. Nie udało się też dogonić czołówki z taką dyspozycją rywali niestety jestem zmuszony celować w baraże.

 

Wigan Athletic - Blackpool FC 3:3

 

Znów tracimy ważne punkty w meczu w którym teoretycznie powinniśmy wygrać. Szwankuje przede wszystkim środek pomocy który gra tylko poprawnie. Boki obrony też nie pomagają i przepuszczają bardzo groźne dośrodkowania.

 

Millwall FC - Blackpool FC 0:4

 

Nowy rok zaczynamy od zmian w składzie. Szanse w tym meczu od pierwszej minuty dostali wszyscy trzej nowi zawodnicy łącznie z bramkarzem. Niektórzy stukali się w głowę co ja chce osiągnąć wpuszczając siedemnastolatków na bramkę i atak. Jednak po meczu chyba już nikt nie mial wątpliwości. Liam Howe w bramce spisywał się bezbłędnie parę razy broniąc bardzo groźne strzały. Marc Muniesa w obronie dobrze bez żadnych błędów. W ataku David Clavero strzela bramkę w swoim debiucie. Czego chcieć więcej od nowych zawodników? Będzie z nich pociecha na wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Temat do zamknięcia. Liga angielska mnie znudziła i jakoś nie mam chęci żeby to ciągnąć dalej. Drugi powodem jest dość wysoki limit obcokrajowców w pierwszym składzie. A trzecim ogrom meczy które trzeba rozegrać w jednym sezonie. Chce zacząć nową karierę w lidze niemieckiej lub holenderskiej która też chce opisywać na forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...