Jump to content

FM Genie Scout 2007

Guest Profesor

Recommended Posts

heh ja zaczne ;) bardzo podoba mi si? program FMGenie sczególnie wersja na 7.02 .....kilkaj?c w profil zawodnika mo?na kilkn?? w ''Genie report'' i przeczyta? ?e np ''XX gra teraz jak Dudek,ale mo?e gra? jak Petr Cech '' :D:D ciekawa bardzo opcja :) a tak poza tym.....nie lubie wybiera? talentów z tego porgramu....ale to ju? jak kto woli

Pi?karze swoj? drog?, ale jak dla mnie dzi?ki temu programowi mo?na stworzy? genialny sztab trenerski, dzi?ki czemu mo?na z klubu zrobi? hurtownie talentów, co lepsze zostawi? dla siebie i zbi? kas?, i to jest dla mnie najwi?ksza zalet? tego programu, bo kupi? talenciora to nie sztuka wyszuka? równie? nie, ale prze?o?y? potencja? gracza na faktyczne umiej?tno?ci i owszem.

File-->Language-->Polski

tylko ze w file nie ma czegos takiego jak Language, poprawka mam Language ale tam jest dostepny tylko jezyk angielski. Moglby ktos zarzucic tym plikiem z jezykiem polskim?????

• 2 months later...

Mam problem ze scoutem

Działał mi dobrze, aż jednego razu przy uruchamianiu wyskoczyl mi blad :

'<HEAD><BODY>' is not a valid integer value

Program sie uruchomil ale juz przy ładowaniu save wyskakuje drugi błąd :

Access violation at address 004056F0 in module 'FmGenieScout.exe'. Read of address 00000004

Prosze o pomoc

Ps. Probowalem defragmentacje dyskow i skanowanie antywirusowe ale nic nie dalo... teraz sprobuje przywracanie systemu

• 2 weeks later...