Skocz do zawartości

Los murciélagos


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Po nowej łatce postanowiłem zagrać jakąś poważną karierę, długo się zastanawiałem jaki klub wybrać wachałem się między ligą Angielską a Hiszpańską. Ostatecznie to rozsądek wziął górę , nad sercem i postanowiłem swych sił w pewnym hiszpańskim klubie....

FM11.3.1

Baza Danych: Duża

Patche: Najnowszy update transferów+ plik koszulek i herbów

Odnośnik do komentarza

Za cel na ten sezon założyłem sobie walkę o tytuł , z wielkim klubami Realem i Barceloną. Muszę się odpowiednio wzmocnić przed tą walką, więc od prezesa Manuel Llorente przekazał mi budżet w euro, w wysokości 34.5 mln. Postanowiłem część tego budżetu przeznaczyć na napastnika światowej klasy, oraz na jakiegoś dobrego lewego pomocnika na zastępstwo dla Maty. Postanowiłem też trochę odmłodzić kadrę, dlatego graczom po 30 podziękuję a chcę dać szansę młodym, chcę zostać w hiszpańskim futbolu kimś takim jak Barcelona na długie lata!

W następnym poście przedstawienie kadry i pierwsze transfery. Klub który wybrałem zwie się Valencia

Odnośnik do komentarza

Ciepły lipiec w Hiszpanii 30 stopni a my musimy grać mecze.... Zamiast opalać się na Majorce :(

 

Lipiec 2011

Sparingi:

22.07 Valencia- Valencia Mestalla 4-0 ( Dealbert, Maduro, Vicente, Ziada

25.07 Valencia- Schalke 3-1 ( Aduriz 2 , Navarro)

30.07 Valencia- HSV 3-0 ( Mata, Soldado, Alcater)

 

Transfery:

Do klubu: Tissone- 12.25 mln, Sow- 6.75 mln, Vidal- 18.75 mln

 

Z klubu: Montoro, Gonzalez wyp- Racing, Cesar- Malaga 900 tys, Bruno- Bordeaux 3.2 mln

 

 

W Lipcu rozegraliśmy 3 sparingi wszystkie wygrane łatwo i przyjemnie, też w marcu dokonałem 3 zakupów jednego hitu transferowego! A reszta to uzupełnienie składu mam nadzieję że Vidal będzie grał na miarę swoich umiejętności. Dobra jeszcze tylko napastnik i koniec transferów w tym okienku!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...