Jump to content

Dodatki do FM 2007 - dyskusja, zamówienia, pomoc

Guest Profesor

Recommended Posts

Facepacki Legii i Wisły mojego autorstwa (większość w action style i trochę w zwykłym) - prosiłbym o komentarze :)

czy to jest Banaczek?:

http://www.zaglebie-lubin.pl/www/galeria/z...07/img_8428.jpg

Bardzo dobra robota ;) Widze ze planujesz zrobic cala OE. Jak bede mial czas to postaram sie tez zrobic kilka facepackow.

Co do Banaczka to na spodenkach widac numer zawodnika (chyba 8) wiec sprawdz z jakim numerem gral B. to bedziesz mial odpowiedz czy to on :P

Mam pytanie czy jest mozliwosc w edytorze podmienienia skladow Niemiec i Holandii , zeby byli powolywany zwykli pilkarze , nie szaraki , a jesli tak to jaka opcja , bo za nic kiedy podmieniam fake. nadal nie dziala.

Nie piszcie , ze mam czekac na powolania nowe itd , bo nawet zaczolem nowa gre...

Przeszukałem wiele stron o tematyce FM-a i nie znalazłem. Ma ktoś z Was może loga E2G w rozmiarze Huge austriackiej Bundesligi?

Logo ligi, czy klubów?

witam! :) mam prosbe, moglby ktos zamiescic link do skorki Hellenic07 albo EnergyFM z polska czcionka? bo wszedzie sa ale bez polskiej czcionki :/, a najlepiej by bylo jakby ktos mial skorke z Manchesterem United, tylko nie ze strony sortitousi (czy jak to sie tam pisze ;P) bo tam sie trzeba zarejestrowac na tureckim forum, a ja z tureckiego jestem zielony ;). Pozdro, i z gory dzieki za odpowiedz :)

witam! :) mam prosbe, moglby ktos zamiescic link do skorki Hellenic07 albo EnergyFM z polska czcionka? bo wszedzie sa ale bez polskiej czcionki :/, a najlepiej by bylo jakby ktos mial skorke z Manchesterem United, tylko nie ze strony sortitousi (czy jak to sie tam pisze ;P) bo tam sie trzeba zarejestrowac na tureckim forum, a ja z tureckiego jestem zielony ;). Pozdro, i z gory dzieki za odpowiedz :)

Tak trudno podmienić czcionkę? ;P. Zerknij na pierwszą stronę teamatu, tam masz wszystko opisane.