Skocz do zawartości

Droga Radomiaka do Ekstraklasy


ssman21

Rekomendowane odpowiedzi

Football Manager 2011 v.11.1

baza danych: duża

wybrane ligi: Polska(III liga) oraz Anglia, Włochy, Hiszpania, Holandia, Francja, Niemcy

 

W dniu dzisiejszym postanowiłem rozpocząć nową karierę jako manager mojego ulubionego klubu tj. Radomiaka Radom. Mam zamiar postarać się o wprowadzenie mojego klubu do Ekstraklasy, a później zobaczymy jak dalej potoczą się losy mojej kariery. Teraz czas na przygotowanie zespołu do pierwszego meczu sezonu w którym od razu jesteśmy uważani za jednych z faworytów do awansu. W pierwszych meczach sparingowych trzeba sprawdzić przydatność poszczególnych graczy do gry w pierwszym składzie i ewentualnie poszukać wzmocnień. Niestety ze względu na bardzo małe fundusze transferowe będziemy zmuszeni szukać graczy bez kontraktu lub wypożyczyć zawodników z wyższych lig.

 

Pierwszy mecz to sparing z drużyną rezerw.

Skład Radomiaka(4-4-2): Jakub Studziński - Paweł Boryczka, Maciej Świdzikowski, Maciej Woźniak, Łukasz Szary - Yuriy Fedosenko, Cezary Czpak, Dariusz Rolak, Piotr Kornacki - Daniel Barzyński, Dragan Galić

 

Początek meczu bardzo nerwowy w wykonaniu mojego zespołu już w 3 minucie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła pierwsza bramka dla rezerw. Następnie w 9 minucie po zagraniu z rzutu rożnego kolejna bramka dla rezerw. Mój zespół nie mógł złapać swojego rytmu i dopiero w 21 minucie meczu po ładnej akcji lewą stroną boiska Kornackiego i dośrodkowaniu w pole karne, płaskim uderzeniem w dług róg bramkę strzela Barzyński

 

Na drugą połowę meczu postanowiłem wystawić drugą jedenastkę w bardziej ofensywnym ustawieniu (3-4-3):

Piotr Banasiak - Marcin Sikorski, Dawid Sala, Marcin Grunt - Kacper Wnuk, Krystian Puton, Patryk Zięba, Arkadiusz Oziewicz - Michał Kucharczyk, Krzysztof Wierzba, Paweł Tarnowski.

Niestety już pierwsza akcja rezerw przyniosła podwyższenie wyniku. Po ładnej obronie Banasiaka piłka trafiła wprost pod niepilnowanego zawodnika rezerw, który nie miał problemu i umieszczeniem jej w bramce.

Jednak ustawienie ofensywne zaczęło przynosić skutki w postaci bramek dla mojego zespołu. Najpierw po ładnej kontrze Wierzby bramkę strzelił Tarnowski, następnie po zagraniu Zięby z rzutu rożnego bramkę strzelił Sala. Kolejna kontra i zagranie Kucharczyka z Prawej strony do wbiegającego w pole karne Tarnowskiego i popularny Taran daje mojej drużynie prowadzenie. Gdy już wszyscy czekali na gwizdek sędziego Zięba dośrodkował z rożnego, natomiast obrońca rezerw wybil piłkę wprost pod nogi Wierzby który ustalił wynik spotkania.

 

Radomiak - Radomiak II 5:3

Barzyński, Tarnowski(2), Sala, Wierzba

Odnośnik do komentarza

Kolejnym przeciwnikiem mojej drużyny był klub grający w niższej lidze a mianowicie Orlęta Łuków

 

Orlęta Łuków - Radomiak 1:2

6 Szulc 1:0

21 Barzyński(as. Kornacki)1:1

44 Wierzba (as. Tarnowski) 1:2

 

Niestety ponownie zawiodła gra obrona a może to tylko problemy z koncentracją, ponieważ już na początku meczu tracimy gola po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Postanowiłem więc zgrać bardziej ofensywie i to przyniosło oczekiwane efekty w postaci doprowadzenia do remisu. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kornacki a uderzeniem głową bramkarza gospodarzy pokonał Woźniak. Pod koniec pierwszej połowy ładną akcję przeprowadził Taran i podał do Wierzby któremu nie pozostało nic innego jak tylko umieścić piłkę w siatce. Druga połowa meczu to już walka w środkowej strefie boiska i wynik meczu nie uległ zmianie.

 

 

Następnymi dwoma sparingami będą mecze już z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Kolejno z Niecieczą oraz z Polkowicami oba te zespoły grają w 1 lidze.

 

Radomiak – Nieciecza 4: 2

26 Kucharczyk 1:0

29 A. Baran 1:1

44 Puton 2:1

48 Fedosenko (as. Kornacki) 3:1

65 P. Fijał 3:2

68 Kornacki (as. Tarnowski) 4:2

 

Po bardzo dobrym meczu ogrywamy faworyzowanego przeciwnika. Pierwsza bramka dla nas to wynik błędu obrońcy, który zagrał piłkę wprost pod nogi Kucharczyka a ten strzelił do pustej bramki. Szybka odpowiedź gości i zagraniu z rożnego głową bramkę strzelił doświadczony Baran. Tuż przed przerwą na strzał z dystansu zdecydował się Puton i bramkarz gości nie miał żadnych szans na obronę. Bardzo dobrze zaczęliśmy również drugą połowę Kornacki zdecydował się na rajd lewą stroną boiska i dośrodkował w pole karne a tam w odpowiednim miejscu znalazł się Fedosenko i podwyższył wynik meczu. W 65 minucie meczu wprowadzony na początku drugiej połowy bramkarz Mirosław Kuczera popełnił koszmarny błąd i wypuścił przed siebie piłkę po łatwym strzale i z tego prezentu skorzystał Fijał. Jednak mój zespół nie załamał się po bramce i szybką kontrę wyprowadził Taran, zagrał do Kornackiego a ten wprowadził kibiców w euforię.

 

Radomiak - Polkowice 1:0

79 Galić (as. Oziewicz)

 

Cały mecz stał na słabym poziomie, obie drużyny walczyły w środkowej strefie boiska, jednak to moim piłkarzom udało się strzelić zwycięską bramkę. Po zagraniu z rzutu rożnego gola na wagę zwycięstwa strzelił Galić.

Odnośnik do komentarza

A oto kolejna seria sparingów:

 

Stal Poniatowa – Radomiak 0:2

12 Tarnowski (as. Boryczka) 0:1

48 samobójcza (as Wierzba) 0:2

 

Kolejne zwycięstwo mojego zespołu, jednak początek meczu nie zapowiadał się dobrze. Już w 9 minucie meczu w niegroźnej sytuacji piłkarza gości sfaulował Świdzikowski i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Ryczek. Jednak jego strzał obronił Studziński. Ta obrona dodała skrzydeł moim zawodnikom i trzy minuty później po prostopadłym zagraniu z własnej połowy Boryczki w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Tarnowski i nie zmarnował tej okazji. Na początku drugiej połowy meczu po ładnym dośrodkowaniu Wierzby obrońca gospodarzy pokonał własnego bramkarza ustalając tym samym wynik spotkania. Niestety w 51 minucie meczu kontuzji doznał Grunt i będzie musiał pauzować przez 6 tygodni.

 

Przed kolejnym meczem udało mi się wypożyczyć na dwa sezony gracza warszawskiej Legii Marcina Bochenka. Jest to prawy obrońca .

 

Stąporków - Radomiak 0:2

21 Galić (as. Świdzikowski) 0:1

68 Wierzba 0:2

 

Cały mecz pod dyktando gości, jednak moi zawodnicy bardzo dobrze się bronili i udało im się zdobyć dwie bramki nie tracąc żadnej. Pierwszy gol to błąd bramkarza gospodarzy który po wybiciu piłki przez Świdzikowskiego z pod własnego pola karnego Minął się z piłką i Galić musiał trafić do pustej bramki. Decydujące trafienie było dziełem Wierzby który strzałem obok bramkarza zakończył ładną kontrę w jego wykonaniu.

 

Ponownie udało mi się wypożyczyć na dwa sezony graczy warszawskiej Legii. Tym razem mój wybór padł na Przemysława Wysockiego oraz Wojciecha Trochima

 

 

Bug Wyszków – Radomiak 1:2

0:1 Barzyński 19(as. Galic)

1:1 Adamus 36

1:2 Fedosenko 49(as. Wysocki)

 

Pierwsza bramka dla mojego zespołu to trójkowa akcja Tarnowskiego, Galica oraz Barzyńskiego. Goście odpowiedzieli strzałem głową po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Niestety mój zespół zmuszony był grać przez ponad 50 minut w 10 po tym jak Czpak w ciągu 6 minut złapał dwie żółte kartki. Jednak moi zawodnicy kontrolowali przebieg meczu i na początku drugiej połowy po dośrodkowaniu Wysockiego gola głową strzelił Fedosenko.

 

Skałka Żabnica – Radomiak 0:1

0:1 Kucharczyk 66 (as. Wnuk)

 

Już na samym początku meczu kontuzji doznał Czpak i niestety ale będzie musiał pauzować od 2 do 3 miesięcy. Cały stał na słabym poziomie. Mojej drużynie udało się przeprowadzić jedną dobrą akcję w której po dośrodkowaniu Wnuka gola na wagę zwycięstwa strzelił Kucharczyk.

Odnośnik do komentarza

Po bardzo dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym, w którym udało nam się wygrać wszystkie mecze kontrolne, nadszedł czas na pierwsze oficjalne mecze w nowym sezonie.

 

22.07.2010 15:00 Puchar Polski 1. Runda Kwal.

Górnik Wieliczka – Radomiak 0:1

12 Kornacki (as. Tarnowski) 0:1

 

Skład Radomiaka: Studziński 6.8 – Boryczka 7.0, Woźniak yel.gif7.2, Świdzikowski(red.gif 71) 7.1, Wysocki 7.6, Fedosenko 6.8(57 Wnuk 6.3), Trochim yel.gif6.8, Puton yel.gif7.0, Kornackigoal.gif 7.5, Galic 6.8 (57 Wierzba 6.7), Tarnowskiyel.gif 6,8 ( 57 Barzyńskiyel.gif 6.6)

 

Gracz meczu: Sylwester Sikora (Górnik) 7.7

 

W 12 minucie meczu po ładnym zagraniu Trochima do Tarnowskiego ten drugi zagrał wzdłuż linii bramkowej do wbiegającego Kornackiego, który wślizgiem skierował piłkę w światło bramki. W 32 minucie tym razem zagrywał Kornacki do Tarnowskiego jednak taran nie trafił do bramki. Przez większą cześć spotkanie toczyło się w środkowej strefie boiska. W 71 minucie meczu wychodzącego na czystą pozycję napastnika gospodarzy nieprzepisowo zatrzymywał Świdzikowski i za to zagranie został ukarany czerwoną kartką. W 89 minucie meczu napastnik gospodarzy Dawid Skiba będą w sytuacji sam na sam ze Studzińskim przegrał pojedynek z naszym bramkarzem. Po tej akcji mój zespół przeprowadził szybką kontrę i wychodzącego na czystą pozycję Barzyńskiego faulował Jarosław Magiera i został ukarany czerwoną kartką. Wynik meczu nie uległ już zmianie. Był to bardzo wyrównany mecz w którym nie brakowało ostrych spięć. Sędzia tego meczu pokazał 2 czerwone kartki oraz aż 10 żółtych.

 

04.08.2010 15:00 Puchar Polski 2. Runda Kwal.

Janina Libiąż – Radomiak 1:2

0:1Tarnowski 32 (as. Kornacki)

1:1 sam. Sala 66

1:2 sam. Nahle 68 (as. Kornacki)

 

Radomiak: Studziński 6.6 – Boryczka 7.0, Woźniak 7.2, Szary 6.8 (54 Sala yel.gif 5.4), Wysocki 7.4, Fedosenko 6.8, Trochim 6.8, Puton 6.8 (88 Zięba), Kornacki 7.7, Galic 6.8 (54 Wierzba yel.gif 6.8), Tarnowski goal.gifyel.gif 7.4

 

Gracz meczu: Piotr Kornacki 7.7

 

Dośrodkowanie Kornackiego z lewej strony Tarnowski strzela piłka odbija się od obrońcy i wpada w okienko bramki gospodarzy. Wprowadzony na boisko Sala strzela niestety gola samobójczego. Tym razem gola samobójczego strzela Nahle po asyście Kornackiego.

 

14.08.2010 15:00 1 kol. 3 ligi

Pogoń Siedlce – Radomiak

0:1 Wierzba 90+2 (as Zięba)

 

Radomiak: Studziński 7.0 – Boryczka 7.2, Woźniak yel.gif 7.4, Szary 6.3, Wysocki 7.6, Fedosenko 6.0 (46 Wnuk 6.8), Trochim6.7 yel.gif( 67 Zięba 6.9), Puton 6.8 , Kornacki 6.1 ( 67 Oziewicz 6.8), Galic 6.0 (46 Wierzba goal.gif 7.3), Tarnowski 7.0

 

Gracz meczu: Przemysław Wysocki 7.6

Mecz walki dużo niewykorzystanych sytuacji z jednej i z drugiej strony. Gdy już wydawało się że mecz zakończy się podziałem punktów to fantastycznym podaniem popisał się Zięba i Wierzbie nie pozostało nic innego jak tylko umieścić piłkę w bramce.

 

 

18.08.2010 15:00 Puchar Polski 3. Runda Kwal.

Radomiak - Motor Lubawa 1:0

1:0 Tarnowski 120 (as. Oziewicz)

 

Radomiak: Studziński 7.0 – Boryczka 7.8, Woźniak yel.gif 7.8, Szary 7.4,Wysocki (red.gif 68) 6.8 – Fedosenko yel.gif 6.8, Trochim 6.8( 69 Sala 7.0), Puton 6.8, Kornacki yel.gif 6.1(46 Oziewicz yel.gif 6.9) – Galic 6.0 (46 Wierzba 6.6), Tarnowskiyel.gifgoal.gif 7.5

 

Gracz meczu Mateusz Leśniewski (bramkarz gości)

 

Cały mecz obfitował w wiele błędów z obu stron. Mecz był toczony przeważnie w środkowej strefie boiska. Od 68 minuty moja drużyna grała w osłabieniu po tym jak za złośliwy faul czerwoną kartkę zobaczył Wysocki. W regulaminowym czasie nie udało się zdobyć gola żadnej z drużyn, dlatego do wyznaczenia zwycięscy potrzebna była dogrywka. Gdy mecz już dobiegał końca, a ja myślałem kogo wystawić do konkursu rzutów karnych, Oziewicz zagrał do Tarnowskiego a ten zachwycił kibiców swoim trafieniem.

Odnośnik do komentarza

22.08.2010 15:00 2 kol. 3 ligi

Mazur Karczew – Radomiak 0:1

0:1 Świdzikowski 77 (as. Fedosenko)

Radomiak: Studziński 6.7 – Boryczka 6.7(27 Sala 6.8), Woźniak 7.4, Świdzikowski goal.gifyel.gif 8.1, Szary yel.gif 6.8 – Fedosenko 7.0, Trochim 6.8, Puton 6.8, Kornacki 6.8 – Galic 6.2( 63 Barzyński 6.8), Tarnowski 6.5( 63 Zięba 6.8)

 

Gracz meczu: Maciej Świdzikowski

 

Moja drużyna odniosła zasłużone, choć wywalczone po ciężkiej walce zwycięstwo. Wynik spotkania rozstrzygnął się w 77 minucie meczu gdy z rzutu wolnego, z prawej strony boiska, dośrodkowywał Fedosenko i nie pilnowany przez nikogo Świdzikowski, który powrócił do składu po lekkiej kontuzji, spokojnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

 

28.08.2010 15:00 3 kol 3 ligi

Radomiak – UKS SMS Łódź 2:1

0:1 Cholewiak 51

1:1 Szary 67

2:1 sam. Gradecki 75 (as. Kucharczyk)

 

Radomiak: Studziński 6.7 – Bochenek yel.gif 6.8, Woźniak 7.0, Świdzikowski 7.0, Szary goal.gif 7.8, Fedosenko yel.gif 6.0 (46 Oziewicz 6.6), Trochim 6.7, Puton yel.gif 6.7, Kornacki 6.6, Galic 6.5 (46 Wierzba 6.5),Tarnowski yel.gif 6.7(46 Kucharczyk yel.gif 7.0)

 

Gracz meczu: Łukasz Szary 7.8

 

Kibice na pewno nie byli zachwyceni tym spotkaniem, ponieważ obfitowało ono w błędy z obu stron. Debiutujący w naszych barwach Bochenek w 38 minucie meczu sfaulował w polu karnym zawodnika gości i sędzia wskazał na rzut karny. Do piłki podszedł Bartosz Szaraniec, lecz piłka po jego strzale uderzyła w słupek i wyszła za linię końcową. W 51 minucie Cholewiak popisał się mocnym strzałem i pokonał naszego bramkarza. Szary doprowadził do wyrównania efektownym szczupakiem z najbliższej odległości, po tom jak piłka odbijała się od obrońców. Ostatnią bramkę tego spotkania zdobył Gradecki pokonując własnego bramkarza po podaniu Kucharczyka

 

Niestety podczas treningu przed kolejnym meczem kontuzji nabawił się Galic i będzie musiał pauzować od 6 do 7 tygodni.

 

04.09.2010 15:00 4 kol. 3 ligi

Radomiak – Włókniarz Zelów 1:1

1:0 Barzyński 36 (as. Puton)

1:1 Gląba 90+3

 

Radomiak: Studziński 6.7 – Boryczka yel.gif 7.0, Woźniak yel.gif 6.6, Świdzikowski 7.4, Szary yel.gif 7.0 – Fedosenko 6.8 (81 Wnuk), Trochim 6.7 (81 Zięba), Puton 6.9, Kornacki yel.gif 6.6 (81 Oziewicz yel.gif) – Barzyński goal.gif 7.2 (46 Kucharczyk 6,7), Wierzba yel.gif 6.8

 

Gracz meczu: Piotr Gląba 8.3

 

Na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Barzyński, który wykończył ładną akcję Putona. Niestety popularny Mały musiał opuścić boisko już po pierwszej połowie, ponieważ doznał kontuzji, która wyklucza go z występu w następnych spotkaniach. Gdy kibice zaczęli świętować zwycięstwo, w doliczonym czasie gry Gląba zdecydował się na strzał z dystansu i ku wielkiemu zdziwieniu naszych fanów pokonał Studzińskiego doprowadzając do remisu.

Odnośnik do komentarza

08.09.2010 15:00 Puchar Polski 4 Runda Kwal.

Radomiak - Raków Częstochowa 0:2

0:1 Zachara 79

0:2 Kowalczyk

 

Radomiak: Studziński 6.6 – Boryczka 6.6, Świdzikowski 6.6, Sikorski 6.8 (red.gif 55), Wysocki yel.gif 6.2 – Fedosenko 6.3 (46 Oziewicz 5.6), Trochim yel.gif 6.6, Rolak 6.6 (56 Sala yel.gif 6.2), Szary 6.0 (46 Kornacki 6.0) – Wierzba 6.8, Tarnowski yel.gif 6.6

 

Gracz meczu: Łukasz Kowalczyk 7.7

 

Niestety tym meczem zakończyła się nasza przygoda z Pucharem Polski. Przegrywając z wyżej notowanym rywalem odpadamy w 4 rundzie kwalifikacyjnej. Raków zasłużył na wygraną będąc stroną przeważającą przez prawie cały mecz. Dodatkowo od 55 minuty mój zespół musiał grać w osłabieniu po tym jak za faul taktyczny czerwoną kartką ukarany został Sikorski. Grając w przewadze jednego zawodnika goście strzelili nam dwie bramki i to oni awansowali dalej. Po tym meczu nie zostaje nam nic innego jak walczyć o zajęcie jak najlepszego miejsca w lidze a jak dobrze pójdzie to może powalczyć o awans już w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

11.09.2010 5 kol. 3 ligi

Ursus Warszawa – Radomiak 2:2

0:1 Tarnowski 24 (as. Kornacki)

0:2 Fedosenko 28

1:2 sam. Puton 34

2:2 Borowik 44

 

Radomiak: Studziński 6.9 – Boryczka 6.6, Świdzikowski 7.1, Woźniak 6.3, Wysocki 6.0 – Fedosenko goal.gif 7.4, Trochim 6.8, Puton 6.7 (58 Zięba), Kornacki 6.9 (58 Oziewicz 6.2) – Wierzba 5.5 (46 Kucharczyk 6.5), Tarnowski goal.gifyel.gif 7.3

 

Gracz meczu: Yuriy Fedosenko

 

Ursus miał bardzo dużo szczęścia unikając porażki w tym meczu. Moja drużyna przeważała przez większą część meczu. Najpierw Tarnowski po dośrodkowaniu Kornackiego dał nam prowadzenie. Następnie Fedosenko popisał się kapitalnym strzałem, z rzutu wolnego z odległości 35 metrów piłka wpadła w okienko bramki gospodarzy. Jednak moi zawodnicy chyba poczuli się za pewni i zaczęli popełniać błędy które zadecydowały o końcowym wyniku meczu. Najpierw Puton pokonał swojego bramkarza a następnie Wierzba podał piłkę wprost pod nogi Borowika, który spokojnym strzałem ustalił wynik meczu. W drugiej połowie mój zespół starał się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak nie udało nam się pokonać bramkarza gospodarzy. Jak widać we wrześniu mojej drużynie nie idzie już tak dobrze jak w sierpniu i muszę coś tym zrobić.

Odnośnik do komentarza

18.09.2010 15:00 6 kol. 3 ligi

Radomiak – Ceramika Opoczno 1:0

1:0 Wierzba 9 (as Trochim)

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Boryczka yel.gif 7.6, Świdzikowski yel.gif 7.3, Woźniak 6.7 (46 Sala yel.gif 6.3), Wysocki 6.9 – Fedosenko 6.7 (46 Oziewicz yel.gif 6.6), Trochim 7.7, Czpak (red.gif 45) 6.5, Kornacki 6.6 – Wierzba goal.gif 7.3, Tarnowski yel.gif 6.4 (78 Kucharczyk)

 

Gracz meczu Krzysztof Goleń (bramkarz gości) 7.9

 

Już w 9 minucie Wierzba dał nam prowadzenie precyzyjnym strzałem po ładnym podaniu od Trochima. Chwilę później czerwoną kartką ukarany został zawodnik gości i wydawało się, że kolejne bramki będą tylko kwestią czasu. Jednak więcej bramek już nie padło a siły wyrównały się pod koniec pierwszej połowy kiedy to za złośliwy faul z boiska wyleciał Czpak.

Odnośnik do komentarza

26.09.2010 7 kol. 3 ligi

Narew Ostrołęka - Radomiak 5:1

1:0 Lelujka 1

2:0 Strzezysz 22

3:0 Lelujka

3:1 Wierzba 57 (as. Szary)

4:1 Strzezysz

5:1 Roman

 

Radomiak: Studziński 5.7 – Boryczka yel.gif 5.5, Woźniak 5.8( 65 Sikorski 6.1), Świdzikowski 6.4, Wysocki 6.4 – Fedosenko yel.gif 6.7, Trochim 6.7, Zięba yel.gif 5.8 (65 Oziewicz 6.2), Kornacki 6.7 (46 Szary 6.8) – Wierzba goal.gifyel.gif 7.1, Tarnowski 6.6 (65 Kucharczyk 6.3)

 

Gracz meczu: Przemysław Olesiński 9.3

 

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Moja drużyna została rozgromiona w meczu z niżej notowanym rywalem. Już w 22 sekundzie meczu gola dla gospodarzy strzelił Lelujka. Następnie kolejne gole strzelali Strzezysz i ponownie Lelujka. Jedyne na co było stać mój zespół w dniu dzisiejszym to gol Wierzby po dośrodkowaniu Szarego. Drużyna Narwii nie poprzestała na trzech golach i dołożyła kolejne dwa. Strzezysz strzałem z dystansu pokonał bezradnego Studzińskiego a wynik meczu ustalił Roman strzałem z głębi pola karnego.

Odnośnik do komentarza

02.10.2010 8 kol. 3 ligi

Radomiak – Legionovia Legionowo 1:0

1:0 Oziewicz 59 (as. Kucharczyk)

 

Radomiak: Studziński 6.9 – Boryczka 7.5, Woźniak 7.2, Świdzikowski 7.1, Wysocki 7.2 – Fedosenko 6.6 ( 46 Oziewicz goal.gifyel.gif 7.4), Trochim yel.gif 6.9, Zięba yel.gif 6.7, Kornacki 6.2 (46 Szary 6.6) – Wierzba 6.5 (46 Kucharczyk 6.7), Tarnowski 6,5

 

Gracz meczu: Paweł Boryczka

 

Radomiak odniósł zasłużone zwycięstwo na własnym stadionie. Decydującą o zwycięstwie bramkę strzelił Oziewicz, który wykorzystał dokładne podanie Kucharczyka. Drużyna gości kończyła mecz w 10 gdy Ariel Poterała dostał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Odnośnik do komentarza

09.10.2010 15:00 9 kol. 3 ligi

KP Piaseczno – Radomiak 1:3

0:1 Wierzba 11(as. Boryczka)

0:2 Boryczka 24

1:2 Kasztankiewicz 43

1:3 Wierzba 51(as. Zięba)

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Boryczka goal.gif 8.5, Woźniak 6.8, Świdzikowski yel.gif 7.2, Wysocki 7.0 – Fedosenko yel.gif 6.8 (59 Wnuk 6.5), Rolak 7.6, Zięba 7.4, Kornacki 7,0 (59 Szary 6.8) – Wierzba goal.gifgoal.gif8.7 (59 Stencelewicz 6.8), Tarnowski 7.0 (59 Kucharczyk 6.8)

 

Gracz meczu: Krzysztof Wierzba

 

W 11 minucie meczu Boryczka popisał się fantastycznym podaniem z własnej połowy i będący w sytuacji sam na sam Wierzba strzela pierwszą bramkę. W 24 minucie Boryczka uderzył z rzutu wolnego obok bezradnego bramkarza podwyższając wynik meczu. Gospodarze odpowiedzieli kontaktowym golem. Wynik meczu ustalił Wierzba po prostopadłym podaniu od Zięby. Po tej wygranej awansowaliśmy na pierwsze miejsce w tabeli.

 

 

17.10.2010.15:00 10 kol. 3 ligi

Concordia Piotrków Tryb. – Radomiak 1:3

0:1 Galic 29(as. Czpak)

0:2 Kornacki 61(as. Czpak)

1:2 Broniarek 74

1:3 Czpak 83(as. Wysocki)

 

Radomiak: Studziński 7.2 – Boryczka yel.gif (red.gif 42), Woźniak yel.gif 7.4, Świdzikowski 8.1, Wysocki 7.5 – Czpak goal.gif9.2 (89 Wnuk), Trochim 6.8, Rolak 6.8 (81 Zięba), Kornacki goal.gifyel.gif 7.6 (84 Oziewicz) – Barzyński 6.8 (42 Szary 6.8), Galic goal.gifyel.gif 7.4

 

Gracz meczu: Cezary Czpak

 

Pierwsza bramka dla nas padła po zagraniu Czpaka z prawej strony boiska pod nogi wbiegającego Galicia, który strzela swoją pierwszą bramkę w klubie. Kolejna asysta Czpaka tym razem do Kornackiego i Radomiak podwyższa powadzenie w tym meczu. Kontaktowy gol to czysty przypadek zawodnik gospodarzy chciał wrzucić a piłka wpadła do naszej bramki obok bezradnego Studzińskiego. Wynik meczu ustalił najlepszy na boisku Czpak, który strzałem głową zakończył akcję Wysockiego.

 

23.10.2010 15:00 11 kol. 3 ligi

Radomiak – MKS Kutno 2:0

1:0 Fedosenko 21(as. Kornacki)

2:0 Fedosenko 44 (as. Barzyński)

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Bochenek 7.3, Woźniak 7.5, Świdzikowski 7.5, Wysocki 7.2 – Fedosenko goal.gifgoal.gifyel.gif 8.8, Czpak 6.8 (90 Grunt), Trochim 6.6, Kornacki yel.gif 7.0 (73 Szary 6.7) – Barzyński 6.9, Galic yel.gif 6.8 (73 Tarnowski 6.7)

 

Gracz meczu: Yuriy Fedosenko

 

Najlepszy na boisku Fedosenko dwa razy pokonał bramkarza gości. Najpierw po dośrodkowaniu Kornackiego z lewego skrzydła a następnie ustalił wynik meczu po zagraniu Barzyńskiego.

Odnośnik do komentarza

30.10.2010.15:00 12 kol. 3 ligi

Radomiak – Broń Radom 6:1

1:0 Barzyński 10 (as. Czpak)

1:1 Chudziński 49

2:1 sam. Kośmicki 62(as. Oziewicz)

3:1 Barzyński 67 (as. Galic)

4:1 Sikorski 78 (as. Fedosenko)

5:1 Galic 84 (as. Woźniak)

6:1 Barzyński 90 (as. Fedosenko)

 

Radomiak: Studziński 7.0 – Boryczka 7.6, Świdzikowski 8.1, Woźniak 8.4, Wysocki 7.6 – Fedosenko yel.gif 8.6 (90 Grunt), Czpak 6.9 (67 Sikorski goal.gif 7.5), Rolak 6.7 (59 Szary 6.9 ), Oziewicz 6.9 (72 Zięba 6.9) – Barzyński goal.gifgoal.gifgoal.gif 9.6, Galic goal.gif 9.1

 

Gracz meczu: Daniel Barzyński

 

Mecz ten wzbudzał wielkie poruszenie w środowisku piłkarskim w Radomiu. Na trybunach zasiadło prawie 4500 widzów spragnionych wielkiego widowiska. imo iż było to spotkanie derbowe nie było w nim aż tak dużo emocji. Moja drużyna panowała niepodzielnie na boisku od początku do końca. Już w 10 minucie po akcji Czpaka na prowadzenie wyprowadził nas nasz kapitan Barzyński. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji na podwyższenie wyniku, nawet udało nam się strzelić gola jednak sędzia go nie uznał. Na początku drugiej połowy nasi obrońcy niestety ale się zagapili i straciliśmy gola. Ten gol podziałał na nas jednak bardzo motywująco. W 67 minucie po dośrodkowaniu Oziewicza naciskany przez Galica obrońca strzelił do swojej bramki. Następnie Galic zagrał do Barzyńskiego a ten strzelił obok bramkarza. W 78 minucie Fedosenko wrzucił piłkę z rzutu wolnego na długi słupek a tam akcję zakończył Sikorski. Kolejny gol to już ładna akcja Woźniaka i podanie do Galica a ten strzela obok bramkarza. Wynik meczu ustalił Mały skutecznie egzekwując rzut karny po faulu na Fedosence i tym samym strzelając hat-trick. Dla takich chwil aż chce się żyć, wysoką z odwiecznym rywalem zaskarbiliśmy sobie przychylność naszych kibiców do następnego meczu derbowego, który odbędzie się już na wiosnę i ja również nie mogę się go doczekać.

Odnośnik do komentarza

06.11.2010 15:00 13 kol. 3 ligi

Pilica Przedbórz – Radomiak 1:1

1:0 Ryguła 32

1:1 Galic 42

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Boryczka 6.6, Woźniak 6.7, Świdzikowski yel.gif 7.1, Wysocki yel.gif 5.9 – Fedosenko 6.8, Czpak 6.5, Rolak 6.5 (56 Szary 6.2), Kornacki 6.7 (62 Zięba 6.4) – Barzyński 6.8 (90 Tarnowski), Galic goal.gif 6.7 (85 Wierzba)

 

Gracz meczu: Sebastian Ryguła

 

Chyba za długo moja drużyna świętowała wygrany mecz z Bronią. Widać to było w dzisiejszym zremisowanym meczu wyjazdowym. Pierwszą bramkę strzelili gospodarze po dośrodkowaniu z prawej strony boiska gola strzelił najlepszy na boisku Ryguła. Wyrównującą bramkę strzelił Galic pewnie wykorzystując rzut karny po faulu na Barzyńskim.

 

13.11.2010 15:00 14 kol. 3 ligi

Radomiak – Warta Sieradz 0:1

0:1 Mitek 45+5

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Boryczka 7.0, Woźniak 7.0, Mirowski 6.0 (52 Sikorski 6.6), Wysocki 5.8 – Fedosenko 6.6 (74 Szary 6.6), Czpak 6.3, Trochim 6.7, Kornacki 6.6 – Barzyński 6.5 yel.gif (52 Tarnowski yel.gif 6.8), Galic 6.7 (6.6 Wierzba 6.6)

 

Gracz meczu: Marek Zaborowski

 

Moja Drużyna była zespołem trochę lepszym w tym meczu niestety nie potrafiliśmy tego udokumentować choćby jedną bramką. Natomiast goście w doliczonym czasie gry strzelili gola na wagę zwycięstwa w tym meczu. Niestety po tej przegranej spadliśmy na drugą pozycję w tabeli.

 

20.11.2010 15:00 15 kol. 3 ligi

Radomiak – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1

1:0 Fedosenko 12 (as. Kornacki)

1:1 Woźniaczek 86

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Boryczka yel.gif 7.3, Świdzikowski 6.7, Woźniak 6.9, Wysocki 6.6 – Fedosenko goal.gif 7.5, Czpak yel.gif 6.8, Trochim 6.3 (87 Szary), Kornacki 7.4 – Barzyński yel.gif 6.7 (87 Wierzba) Galic z 6.6

 

Gracz meczu: Przemysław Woźniczak

 

To spotkanie było meczem na szczycie. Grały ze sobą dwa jak na razie najlepsze zespoły. Moja drużyna była stroną przeważającą, oddała cztery razy więcej strzałów na bramkę przeciwnika. Jednak mecz zakończył się remisem. Na prowadzenie wyprowadził nas Fedosenko wykańczając dośrodkowanie Kornackiego. Tuż przed końcem pierwszej połowy drugą żółtą kartką ukarany został Przemysław Ziółkowski. Mimo iż graliśmy w przewadze całą drugą połowę meczu to nie udało nam się dowieść zwycięstwa do końca.

 

 

28.11.2010 15:00 16 kol. 3 ligi

Radomiak - Mazur 2:1

1:0 Galic 1 (as. Fedosenko)

1:1 Kardynalski 9

2:1 Tarnowski 76 (as. Galic)

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Bochenek 6.2 (63 Szary 6.7), Świdzikowski 6.7, Grunt 5.9 (45 Woźniak 7.0), Wysocki 7.0 – Fedosenko 7.0, Czpak 6.7, Trochim 6.8, Kornacki 6.8 (72 Sikorski 6.7) – Barzyński 6.7 (69 Tarnowski goal.gif 7.3), Galic goal.gif 7.9

 

Gracz meczu: Dragan Galic

 

Na koniec rundy jesiennej udało nam się odnieść kolejne zwycięstwo. Nim kibice dobrze zajęli swoje miejsca to już prowadziliśmy po golu Galica który wykończył akcję Fedosenki. Goście odpowiedzieli golem w 9 minucie, strzelając bramkę po bardzo dobrze wyprowadzonym kontrataku. Wynik meczu ustalił Tarnowski, który otrzymał podanie od najlepszego gracza meczu Galica.

Odnośnik do komentarza

Po rundzie jesiennej nasza drużyna zajmuję drugie miejsce w tabeli tracąc tylko punkt do prowadzącego Sokoła. Postanowiłem przez czas wolny od rozgrywek potrenować z moimi zawodnikami kilka nowych zagrań, które mają nam pomóc w osiągnięciu celu jakim jest awans do 2 ligi. W tym celu również udało mi się pozyskać następujących zawodników:

Patryk Jałocha (wypożyczenie z Wisły) 20 letni napastnik

Adrian Stanek (wypożyczenie z Wisły) 19 letni prawy pomocnik

Tomasz Rudolf (wolny transfer) 28 letni lewy lub prawy obrońca

Marcin Kozłowski (wolny transfer) 30 letni lewy pomocnik

 

Sporym zaskoczeniem było dla mnie powołanie do młodzieżowej reprezentacji Ukrainy jakie dostał Fedosenko. Udało mu się nawet w niej zadebiutować meczem z Luksemburgiem wygranym przez Ukrainę 4:0. Fedosenko zagrał do 61 minuty meczu i zasłużył na notę 6.9.

Odnośnik do komentarza

05.03.2011 15:00 17 kol. 3 ligi

UKS SMS Łódź – Radomiak

0:1 Galic 18 (as. Barzyński)

0:2 Barzyński 45

 

Radomiak: Studziński 6.9 – Rudolf yel.gif 7.6, Woźniak 6.9, Świdzikowski 7.3, Wysocki 7.4 – Fedosenko 6.8. Puton 6.9, Trochim (14 Oziewicz 6.8), Kozłowski 7.2 (67 Kornacki 6.7)- Galic 8.2 goal.gif (67 Tarnowski 6.7) Barzyński goal.gif 8.3 (67 Jałocha 6.5)

 

Gracz meczu: Daniel Barzyński

 

W niezwykle trudnych warunkach przyszło grać obu drużynom. Przez cały mecz padał śnieg . w 14 minucie meczu kontuzji doznał Trochim. W 18 gola po dwójkowej akcji z Barzyńskim strzelił Galic. Pod koniec pierwszej połowy wynik meczu podwyższył Barzyński po fenomenalnej akcji i rajdzie z własnej połowy pokonał bramkarza gospodarzy.

Po meczu oraz na kolejnych treningach aż trzech graczy odniosło kontuzję. Trochim musi pauzować od 8 tyg. do 2 miesięcy, Barzyński 2 tyg., Szary od 2 do 4 tyg.

 

 

 

12.03.2011 15:00 18 kol. 3 ligi

Radomiak – Pogoń Siedlce 1:1

0:1 Borovitskiy 6

1:1 Tarnowski 90+3 (as. Wierzba)

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Rudolf 6.8, Woźniak 7.0, Świdzikowski 6.7 (77 Tarnowski goal.gif 7.3), Wysocki 6.8 – Fedosenko 6.1 (45 Stanek), Puton 6.7, Czpak 6.7, Kozłowski 6.7 (77 Kornacki ) – Galic 6.9, Jałocha 6.8 ( 77 Wierzba 6.9)

 

Gracz meczu: Łukasz Wójcik

 

Gol głową po rożnym. W 90 minucie Woźniak sfaulował gracza gości w polu karnym i sędzia podyktował karnego. Do piłki podszedł Marcin Paczkowski jednak jego strzał obronił Studziński. Woźniak zrehabilitował się dogrywając z rzutu wolnego w pole karne a tam najwyżej wyskoczył Wierzba, który głową zagrał do Tarnowskiego a ten strzelił do pustej bramki.

 

 

19.03.2011 15;00 19 kol. 3 ligi

Włókniarz – Radomiak 1:2

1:0 Gląba 11

1:1 Fedosenko 77 (as. Woźniak)

1:2 Kornacki 90+3 (as. Świdzikowski)

Radomiak: Studziński 6.8 – Rudolf 6.6 (57 Boryczka), Woźniak 6.8, Świdzikowski 8.6, Wysocki 7.1 – Fedosenko goal.gifyel.gif 7.7, Puton 6.9, Czpak (red.gif 10), Kozłowski 6.8 (75 Kornacki goal.gif 7.4) – Galic 6.7 (57 Wierzba 6.8), Jałocha yel.gif 6.2 (45 Tarnowski 6.8)

 

Gracz meczu: Maciej Świdzikowski

 

Już w 10 minucie Czpak ukarany został czerwoną kartką po złośliwym faulu. Zaraz po tym gospodarze objęli prowadzenie. Mimo gry przez większą część meczu w osłabieniu moja drużyna pokazała charakter odnosząc zwycięstwo. Najpierw do wyrównania doprowadził Fedosenko, który dobił strzał Wysockiego. Natomiast w ostatnich sekundach meczu Świdzikowski zagrał do Kornackiego a ten przedarł się lewą stroną boiska i chciał dośrodkować w pole karne, ale piłka ku ogromnemu zaskoczeniu kibiców zgromadzonych na tym meczu wpadła do siatki.

 

Po tym Meczu kolejne powołanie do reprezentacji młodzieżowej otrzymał Fedosenko i zagrał od 57 minuty wygranego przez jego zespół 3:0 meczu z Kuwejtem. Yuriy całkiem nieźle sobie poradził i otrzymał za swój występ notę 6.7

Odnośnik do komentarza

26.03.2011 15:00 20 kol. 3 ligi

Radomiak - Włókniarz 4:2

1:0 Jałocha 10 (as. Galic)

2:0 Galic 25 (as. Puton)

3:0 Puton 38 (as. Wysocki)

3:1 Goliczewski 45 +3

3:2 Laskowski 78

4:2 Tarnowski 90+1 (as. Zięba)

 

Radomiak: Studziński 6.8 – Rudolf 6.9, Woźniak 7.2, Świdzikowski 6.9, Wysocki yel.gif 6.8 – Stanek 6.9 (71 Wnuk yel.gif 6.7), Puton goal.gifyel.gif 8.1 (71 Zięba 6.9), Oziewicz 6.8, Kozłowski 6.9 – Galic goal.gif 8.0 (71 Wierzba 6.8), Jałocha goal.gif 8.3 (71 Tarnowski goal.gif 8.0)

 

Gracz meczu: Patryk Jałocha

 

Od początku meczu moja drużyna narzuciła swój styl gry dzięki czemu udało nam się strzelić trzy bramki. Najpierw Wynik meczu otworzył Jałocha po podaniu Galica, Następnie Galic pokonał bramkarza, wykańczając akcję Putona. Kolejny gol to uderzenie Puton z ponad 30 metrów. Po zagraniu Wysockiego. W poczynania mojej drużyny wdarła się niepotrzebna pewność iż ten mecz jest już wygrany. Najpierw goście strzelili gola do szatni, a później zdobyli kontaktowego gola i wcale nie zamierzali na tym poprzestać. Na szczęści moi zawodnicy nie dali sobie odebrać zwycięstwa i strzelili decydującą bramkę już w doliczonym czasie gry. Ładne podanie Zięby wykorzystał Tarnowski.

Odnośnik do komentarza

02.04.2011 15:00 21 kol. 3 ligi

Ceramika – Radomiak 0:2

0:1 Galic 44 (as. Barzyński)

0:2 Tarnowski 72 (as. Rolak)

Radomiak: Studziński 6.9 – Boryczka yel.gif 6.8 (56 Sikorski), Świdzikowski 7.5, Woźniak yel.gif 7.3, Rudolf 7.7 – Fedosenko yel.gif 6.8 (56 Jałocha 6.8), Zięba yel.gif 6.9, Rolak yel.gif 7.2, Kozłowski 6.9 – Galic goal.gif 7.2 (56 Oziewicz 6.3), Barzyński yel.gif 6.8 (56 Tarnowski goal.gif 8.1)

 

Gracz meczu: Paweł Tarnowski

 

Prowadzenie dla Radomiaka uzyskał Galic, który wykorzystał zagranie na dobieg Barzyńskiego. Wynik meczu ustalił Tarnowski fantastycznym strzałem z za pola karnego po dokładnym podaniu od Rolaka. Po tej wygranej awansowaliśmy na pierwsze miejsce w tabeli z punktem przewagi nad Sokołem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...