Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

no sam nei wiem, mnei nei wywala nawet po 10 sezoanch, ale mam xp właśnie. ale to cos na co nie mam wpływu ,gra jest z 2002 a własciwie 2001 a technolgia poszła do przodu, druga rzecz to tapani patch, ktory tez ma swoje wady. z tym nic nie jestem w stanei zrobic, nie wymysle silnika gry na nowo:}, fakt pracuje nad nowym retro, poprzednia baza danych była oprawina przez 2 lata co tez zostawiło na niej wpływ niemniej, kompatybilnosc z vista to cos nad czym nie głowiłem się bo jak juz napisałem mam xp.

 

dean`owi nie mozna odmowic wkladu ogromu pracy i serca... niestety... sa gdzies mankamenty... przypuszczam ze daja wszystkim znac konflikty systemowe, no bo co innego?... update dziala bez zarzutu na xp... na viscie na drugim kompie gra lezy... cala, wywala ją juz po screenie z wykopaniem rasizmu...ha, a ile wojen z komputerem stoczylem zanim ponownie na viscie odpalilem cm`a... patch 68 i nowy edytor, do tego patcha, zostawia jakies ukryte pliki w systemie (moze zapasowe kopie w viscie?), nie pomaga nic po za nadpisaniem gry. wogole, na viscie jakiekolwiek upgrejdy gry to predzej czy pozniej wypad gry do systemu - nawet oficjalne update`y z chmapmana...:(

 

ps. dean, a jaka masz wersje gry? 62? czy 60?

oczywisce 68, pod inna łatke nie działa

a te brakujace pliki langlib i cos tam jescze sa isntalowane w systemie po 1 instalacji i nie wolno ich usuwac, inaczej juz tylko format,

aha moze cos pomoze: instalujcie cm zawsze do folderu:c:program files/championshim manager, kiedys probwalem na innym dysku i tez mialem problemy.

 

błędów w nastepnych wersjach bedzie mneij albo wcale natomiast kompatybilnosc poza moją jurysdukcją

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

czolem cm-maniacy!

 

problem, znowu problem. cm 01/02 przestal dzialac pod vista, pod xp tez... nie pomaga reinstall. niby rusza, ale wywala mnie juz w game settings! moze ktos wie gdzie jeszcze mam posprzatac po starych instalkach w systemach zeby mi cm wreszcie ruszyl... juz wali mnie patch 68, update`y... byle tylko wreszcie bez przeszkod pograc...

pomocy!

 

pisze tutaj bo nie mialem zadnych klopotow przed retro update... zip`a zassalem z fmevent...

 

ps. format odpada:)

Odnośnik do komentarza

hehe:) prad jest, komp buczy:)

gra odpala sie normalnie, mijają screeny z rasizmem itp, pierwsze okno wchodze w game settings i... witamy na pulpicie visty komunikat: program przestal prawidlowo pracowac, nastapilo jego zamkniecie. system zbiera informacje o problemie... wczesniej mialem jazdy z plikami lang cośtam ale starczylo nadpisac date,ewentualnie zrobic reinstall w innym katalogu docelowymw program files i hulało. teraz tak latwo nie jest.

masz jakies pomysly? tylko ze masz inny system wiec nie wiem czy cos pomozesz...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Multi League Patch,08.09 (created by dean_pl)

 

 

Udało mi się zalogować po dosć długim czasie ( adminie jakieś hieroglify mi przychodzą na mejla gdy odzyskuję hasło)

 

 

 

Also Polish and Greek( both has 3 playable leagues) leagues are now in new format due to some problems in "original" Champman's patch and update:

 

New leagues:

Poland - Belgium

Greece - Denmark

Switzerland

Ukraine

Romania

Czech Rep

Bulgaria

some leagues cretaed but not playable( Hungary, Slovenia,Slovakia, Cyprus etc...)

 

Other changes:

- manualy added about 400 keen Montenegro players( due to some problems with zozoa's addon)

- Andorra and Liechtenstein removed ( but not deleted!!) from Europe. Serbia play in national qualfications now

- Mongolia back in Asia - Timor removed

- Added leagues competition history in Poland and Greece.In other new leagues history need to upadating( use history project editor If you want)

-leagues structures in new leagues are the same like in swapped leagues

- corrected some little things in euro cfg.

- and more and more :}

! some countries names are in polish , sorry for this, I have no time to change it again, you can use Name's Editor to bring back english names or names in any language you want).

Enjoy!

 

Link

 

http://www.filefront.com/14240077/Mu...%2009%20v1.rar

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...