Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

wersja belgiijskaczyli -sam zobacz jak beliga wyglada w oryginale :}, bedzie najbrdziej dopracowan itd tzw taśma matka, czyli full aktualizacja itd tutaj dodam też extra klubiki

wersja włoska czyli ekstraklasa, 1,2,3 liga grywalne bedzie jakby polem do posiu dla tych co lubia nizsze ligi, aktualizacja na pcozatek lipca, stworzeone ligi i kluby- sklady juz tylko do pewnego stopnia w nziszych ligach. kazdy bedzie mogl sobie sam dopracowac detale ktorych jest mnostwo.

 

to beda jakby dwa patche osobne ale:

jesli np grasz na belgijskiej i zrobisz save to spokonie go sobie zostawiasz instalujesz wersje wloska i tworzysz nowy save np w nowej 4 lidze pl. po czym znow mozesz zainstalowac patch z belgijska wersjai grac na pierwszym sajwie. czyli nic nie tracisz a nakładac zakładki z belgijskai włoska mozna na przemian bez konca byleby dokładnie.

dlaczego właska niedopracowana? po prostu brak czasu.powolutku bede tu zmaiszczał nez mały poradnik do samodzielnego budowania składów lig itd

Odnośnik do komentarza

mam prosbe o odzew do mnie kogos tworzacego update`y. sam tego zrobic nie umiem bo nie wiem jak gdzie i przy pomocy czego, ale pomysl, ktory ozywi znacznie ukochana gierke mam...

 

w skladach bebrac sie nie trzeba by bylo, wystarczyloby scenariusz oprzec o ostatni update i zmienic system rozgrywek europejskich (!).

 

panowie moze czas na wielka eurolige i reformy w grze? liga mistrzow przestaje byc liga mistrzow wiec dla dobra gry... moze troche fantazji?

osoby chetne do pomocy w realizacji projektu prosze o kontakt.

 

moje gg: 868491 kylo1979@wp.pl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

a ja mam takie pytanie odbiegające od tematu:

Chce sobie zrobić "patch".

Jak uaktualnić polską I lige? tzn chce poprzenosić odpowiednie drużyny ( Lech etc) ( goła wersja gry i tylko taka mnie interesuje) Można by to było zrobić za pomocą edytora dołączonego do gry ale kiedyśjuż próbowałem podobnego zabiegu i wywalało błedy.

 

W polskiej II lidze chce aby grały zespoły z mojego regionu. Aby nie tworzyć zupełnie nowych klubów postanowiłem, że pozmieniam nazwy tych klubów które znajdują sie w II lidze. Podobnie z zawodnikami.

Kwestia techniczna: czym to zrobić? Edytorem dołączonym do gry nie bardzo :/ Jak coś za pomocą niego pozmieniam potem często gra wywala błędy. (nie da sie rozpocząć nowej gry)

 

proszę o jakieś wskazówki. szczególnie DEAN'a bo nieźle zna sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

wtedy jak sie skoncze

jal ige belgijska w oryginale oraz w opcji drugiej jak włoska - obie opcje beda dostepne

zostało mniej niż połowa, moglbym opublikowac juz terz ale wielu byłoby niezadowolonych , wiec wole dopracowac wszystko perfekcyjnie np umiejetnosci wszystkich !!!!! 3 ligowych polskich kopaczy tzn po reformie juz 2 ligowych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...