Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, które nasunęło mi się po dłuższej grze na update'cie. Wielu zawodników ma w historii grę w klubach z oceanii. Czy to kwestia niedopatrzenia, jakaś koncepcja czy świadoma decyzja o zignorowaniu tej kwestii jako nie mającej większego znaczenia? Poza tym występuje pewna niedogodność przy używaniu opcji search player. Normalnie po wpisaniu np "brazil" pojawiają się zawodnicy narodowości brazylijskiej lub grający w lidze brazylijskiej. Niestety nie działa to w przypadku wpisania poland/polish - to znaczy pojawia się bardzo niewielu zawodników, na pewno nie wszyscy. Irytujące, bo to mój ulubiony sposób na wyszukiwanie utalentowanych juniorów. Kiedyś tą metodą wyszukałem urugwajskiego napastnika o nazwisku Gonzalo Recoba. Był to zwykły regen, miał 23 lata. Napastnik, do tego z dość znanym nazwiskiem... Przesiedział dwa lata w rezerwach, rozwinął się, zaczął grać w I drużynie (prowadziłem Legię). Zdarzyło się, że grałem w Pucharze UEFA z Interem Mediolan, w którym czołowym snajperem był... Alvaro Recoba. Sławny "brat" przegrał ze znalezionym przeze mnie (nie skautów) zawodnikiem, nie wbijając mi żadnej bramki przy dwóch strzelonych przez Gonzalo. Zawodnik grał w Legii do zakończenia kariery, strzelając w sezonie conajmniej 20 bramek, a nawet debiutując w reprezentacji Polski. Wielką satysfakcję sprawiło mi znalezienie kogoś takiego, a i wynalazłem w ten sposób kilku świetnych Polaków, dlatego wadliwość tej funkcji odbiera mi odrobinę zabawy. Da się coś poradzić w tej kwestii? :)

Odnośnik do komentarza

to co wymieniłeś to wina cmpatchera,dzieła Tapaniego,(jak to usunac nie wie nikt oprócz pracownika naukowego uniwerku w goteborgu a ten zniknął ostatnio) ktore dodaje te bajery typu rok gry itd. mozna z tego zrezygnowac ale koszta byłyby niepowetowane :}

jest jeszcze opcja quasi - cheaterska --cmscout programik dodatkowy, znajdzies w sieci, oraz 3 opcja juz bardziej uczciwa:} czyli przefiltrowanie zawodnikow w edytorze np pod katem narodowosci

Odnośnik do komentarza

a ja mam taki problem: W "wyszukiwanie" chce przefiltrować zawodników tak by zostali znalezieni sami Polacy. Niestety nie moge tego zrobić bo nie mam do wyboru Polski. Na "P" jest tylko Portugalia. Mam wczytaną ligę polską jaka grywalną ( nie w tle )

Odnośnik do komentarza
a ja mam taki problem: W "wyszukiwanie" chce przefiltrować zawodników tak by zostali znalezieni sami Polacy. Niestety nie moge tego zrobić bo nie mam do wyboru Polski. Na "P" jest tylko Portugalia. Mam wczytaną ligę polską jaka grywalną ( nie w tle )

dopóki nikt nie potwierdzi twojego problemu treba uznać, że to twój błąd :keke:

 

http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1015...j-reprezentacji

Mam nadzieje ze tacy zawodnicy będą uwzględnieni i odpowiednio "podrasowani" przez DEAN-a w nowym updacie skoro to nasza nadzieja na przyszłość :)

są w bazie danych

jeszcze jeden sposob na filtrowania:

szukamy przez opcje z lewej strony ekrany: players, non players, clubs itd wspisujemy wybraną nazwe i mamy wszystkich dostępnych

Odnośnik do komentarza

nie, historie dodaje sie manualnie, ale patcher czasem cos w niej miesza, znikanei historiii to w 90 proc problem zmiany daty rozpoczecie gry: np rok 2007 to toak naprawde rok 2001 dla programu

wpisanie tego od nowa zajmuje duzo czasu, a ten u mnie jest w deficycie ale mozna samemu to edytowac

Odnośnik do komentarza

Skorzystałem z updata, z lutego ze storny champmana bez użycia patcha tapaniego. Polegało to tylko na podmianie folderu data, bez edytowania sezonu rozpczęcia rozgrywki i robi mi to samo. Czyli w ligach które odpalałem nie ma historii mistrzów nawet do roku 2001. Niby nic, ale zniechęca trochę do rozgrywki. No bo co, grając jakaś potęgą będę pierwszym managerem w historii który wywaczył tytuł z tym zespołem..

Odnośnik do komentarza

dziwne, bez patcha powinno byc ok. coz to chyba koszt za aktualne składy, ja ze swojej strony powoli dopisuje historie rozgrywek ale gra trchoe w neij zawsze musi pomieszać:{

po prostu trzeba to wklepac wszystko od nowa, jakbym mial 17 osób jak champman juz dawno bym sie z tym uporał

dobra wiadomosc- jest człoowiek kotry obiecał ze wrzuci historie do mojego update pytanie tylko czy gra sama tego nie zmiesza czasem sie trafi np tahiti jako mistrz afryki

 

necos - champman ma nowy update z lipca, z ego co mowili poprawili historie rozgrywek -sprawdz sobie

 

jak widzicie nie jestem kapitalista i nie walcze z konkurencja- poza tym co za konkurencja jak g. tamjest a nie polska liga :kekeke:

Odnośnik do komentarza

w wersji podstawowej dodalem historie polskich rozgrywek, pucharow europejskich i miedzypanstowowych . oczywiscie daty nie beda pasowaly do druzyn ponieważ dodawac historie mozna do 2001 roku ktory dla gry jest rokiem rozpoczecia gry czyli 2007 lub 2008.

z tego tez powodu ustawienei gry od sezonu 2006 i niżej spowoduje wypad do systemu :}

Odnośnik do komentarza

witam wsyztskim . mam prośbę ja mam menagerka z updata o nazwie DEAN UPDATE08, i chciałem uzyskać informacje czy to jest najnowsza updata i ewentualnie kiedy bedzie następna aktualizacja. nei wiem dokładnie z jakiego miesiąca jest ta updata ale np. garguła jest w wiśle, , capello trenerem anglii czy grant chelsea. moge uzyskać jakies info , z góry dziękueje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
witam wsyztskim . mam prośbę ja mam menagerka z updata o nazwie DEAN UPDATE08, i chciałem uzyskać informacje czy to jest najnowsza updata i ewentualnie kiedy bedzie następna aktualizacja. nei wiem dokładnie z jakiego miesiąca jest ta updata ale np. garguła jest w wiśle, , capello trenerem anglii czy grant chelsea. moge uzyskać jakies info , z góry dziękueje i pozdrawiam.

Kilka postów wyżej jest napisane mniej więcej kiedy się spodziewac update'a.

Odnośnik do komentarza

Tak, ostatni update to był ten co masz zapewne.

Następny będzie w około połowie sierpnia, narazie nie da się tego określic czy bliżej, czy dalej połówki.

Co do Garguły, to ściągnij sobie CM Explorer lub inny prosty edytor i przenieś go do Bełchatowa. Chwila roboty i z głowy.

Odnośnik do komentarza
czyli tA updata co mam DEAN UPDATE08 to jest ten ostatniA AKTUALIZACJA? a garguła jest juz w wisle w kazdym uruchamianiu gry.

ostatnio wydany update jest na stronie fmpoland,nazywa Retro Update dataowany na ok połowe maja lub czerwiec- nie pamiętam dokładnie link powyżej tego forum

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...