Skocz do zawartości

Za co ?!


Szumina

Rekomendowane odpowiedzi

Akhem. Doszło do zakładu ;). Otóż,na łamach mego opowiadania,prowadzony będzie "pojedynek" z Głosikiem. Obaj mamy swoich super-snajperów. Ja, mam Camochu w Caudalu, Głosik ma Lahtinena w Santa Claus. Mamy zakład. Kto strzeli więcej bramek w ciągu 10 najbliższych spotkań? Wyniki będę uwzględniał wraz z nowymi odcinkami. Głosik- powodzenia ;) !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nutka odcinka --->

 

 

Ju hu !! Uzależnionego od goli Camochu, dodatkowo podbudowało wyzwanie "Głosikowe"- ma zamiar nastrzelać jak posrany. A my tymczasem, gramy arcy-ważny ligowiec. My-12 miejsce. Logrones-13 miejsce. Wygrywamy tylko golami. Co jak logiczne się zdaje, ten mecz wygrać TRZEBA,a nie można- jeżeli na serio myślimy o utrzymaniu. Nasze szanse 4.50. Logrones-1.67. No,ale gramy u nich...

 

 II Liga Hiszpańska II Grupa 13/38 

 

[13] U.D Logrones 1:3 Caudal Deportivo[12]

 

7' Raul Torres(Logrones)

16' Jose De La Puente

32' Camochu

69' Hector Pealez

 

Widownia: 2614(naszych 34)

 

Komentarz: Niezwykle ważna wygrana, wierzymy w siebie i uciekamy znad strefy spadkowej...

Odnośnik do komentarza

Przypominam, w zakładzie Camochu-Lahtinen, liczą się tylko mecze ligowe- a więc sparingi,pucharowce itd. są poza zakładem ;)

Głosik---> Morale po Pucharze wysokie,po rozwaleniu Logrones jeszcze wyższe.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nutka odcinka-->

 

 

O tak, morale nam skikają- forma zwyżkuje. Wiecie co to oznacza? Caudal przeżyło kryzys, i idzie w górę. Straciliśmy naszego głównego DP, Espolitę na jakiś miesiąc. Spora strata, bo Espolita dzielił i rządził grą na środku, przy naszej linii defensywnej. Nasze szanse 5.00, Ontiyentu 1.57. No jaja to są jakieś? Rozpieprzymy ich w 3 dupy !

 

 Hiszpański Puchar Federacji,Runda Wstępna 1 ,Rewanże 

 

[0]Ontiyent 0:2 Caudal Deportivo[4]

 

24' Jose Luiz Blazquez

87' Hector Pealez

 

Widownia: 797(daleko i nudno, naszych 2)

 

Komentarz: Szokują mnie...

Odnośnik do komentarza

Nuta na kawałek ---> Evangelia-Heretica !

 

 

Zaczyna mi się tutaj k***a podobać ! Zaczynają grać jak mężczyźni. Akhem. Ale znowu,odpoczywamy 3 dni- i u siebie podejmujemy aktualnego lidera, Palencię. Jedno lidera, u siebie już rozpieprzyliśmy. Czas na drugiego ! No. Przeszliśmy eliminacje, a w 1 Rundzie Pucharu Federacji- zmierzymy się z rezerwami Atletico Madryt. No czy k***a może być lepiej? Przesramy to na maksa. Ale przynajmniej w tabeli mamy 11 miejsce, piłkarze są w formie-mieciemy na maksa. Nasze szanse 7.50. Palencii- 1.40. Ale SkyBet, nie uznaje atutu własnego boiska ani aktualnej formy...

 

 II Liga Hiszpańska II Grupa 14/38 

 

[11]Caudal Deportivo 1:1 Palencia[1]

 

15' Camochu

79' Alexis(Palencia)

 

Widownia: 2128(rekord?)

 

Komentarz: Świetna gra z liderem, szkoda bramki... Camochu !

Odnośnik do komentarza

Nutka na odcinek(soreczka,ale teraz ich czas !) ---> Czas najwyższy !

 

 

Dajcie mi tego chuja, co ogarniał regulamin. Gramy ligę, 2 dni(!!) przerwy i już puchar. Dajcie tego gnoja, niech sam biega co 3 dni za piłką... Przecież kondycyjnie to jest makabra. Mnie też to męczy. Ale czas spiąć poślady, i dać im popalić. Napierdalamy w rytmach wspaniałego Behemotha, daje nam siłę,kopa !

 

 Hiszpański Puchar Federacji, 1 Runda 

 

Caudal Deportivo 0:2 Atletico Madryt B

 

34' Chus Bravo(samobójcza)

64' Rafa Ruiz

 

Widownia: 808(aua, pomidorem w czache nie jest fajnie.)

 

Komentarz: Bravo<facepalm>...

Odnośnik do komentarza

Nutka na Odcinek --->

 

 

Znowu 3 dni odpoczynku,dobrze,że na naszej bazie. No cóż. Bywa też tak. Camochu już czeka na ligowca,na kolejną brameczkę. Musimy udowodnić Głosikowemu Lehtinenowi, kto tu rządzi ! Napinka przed meczem z rezerwami Realu Sociedad się sieje, wygrać to musimy. Oni są na 16 pozycji,my na 11. Jeśli wygramy, odjebiemy się od strefy spadkowej,na jakieś 6 miejsc. Zacznie się robić pewnie i przyjemnie. Jaa, cud! Pierwszy raz od dawien dawna, jesteśmy faworytem. Matematycznym,ale faworytem ! Nasze szanse 2.50, Sociedadu B- 2.63 !!

 

 II Liga Hiszpańska II grupa 15/38 

 

[11]Caudal Deportivo 3:0 Real Sociedad B[16]

 

2' Camochu

34' Camochu

58' Hector Pealez

 

Widownia: 1931( na frajerów nie chodzą.)

 

Komentarz: Niesamowity Camochu, niesamowity Pealez. Głosik--> Camochu- 3 mecze,4 gole....

Odnośnik do komentarza

Nutka odcinka---> k***a,czy ja zawsze muszę mylić się w tym wersie?

 

 

Jedziemy wszystkich jak chcemy, ogarniamy temat. Znaczy się w lidze. Puchar i tak nas, za przeproszeniem-jebie. Do Madrytu na starcie z rezerwami Atletico,pojadą rezerwowi- niech tam cosik pokopią. Tam kilku niezbędnych,pogra chwilę na Madryckiej murawie. No, to na tyle. Jadymy zebrać bęcki do Madrytu.

 

 Hiszpański Puchar Federacji, 1 Runda,Rewanże 

 

[2]Atletico Madryt B 0:4 Caudal Deportivo[0]

 

42' Hector Pealez

62' Jorge(karny)

66' David Portela

93' Nacho Mendez

 

Widownia: 2683(hahaha)

 

Komentarz: O k***a! To napewno jest Caudal ?!

Odnośnik do komentarza

bzychol---> ja też...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nutka na odcinek--->

 

 

Otwarłem piwko, i czekam. Tak mnie zaskoczyli tym zwycięstwem,że przez 3 dni chlałem i imprezowałem. k***a mać, 2 Runda Pucharu Federacji z... Realem Union. Jeszcze tam mamy z nimi grać ?! Wszto, ni ciula ! Ja pier***e, dawno nie było takich notowań. Przetrę ekran, bo coś tu jest nie tak. Nasze szanse 1.80. La Mueli, uwaga... 4.00 !!! Jesteśmy faworytami? To brzydki żart, czy Caudal zaczyna być uznawany?

 

 II Liga Hiszpańska II Grupa 16/38 

 

[18] La Muela 1:2 Caudal Deportivo[10]

19' Hector Pealez

51' Moises(La Muela)

57' Camochu

 

Frekwencja: 212(że co k***a ?)

 

Komentarz: Ja ich nie poznaje...

Odnośnik do komentarza

A tak ogólnie, miło by było- jakbyście się od czasu do czasu odezwali, w opku zapyziałego Harnasia ;)...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nutka na odcinek--->

 

 

Ikonka Int, pojawiła się przy Camochu, De La Puente i Victorze. Camochu= Sporting, De La Puente= Dinamo Zagrzeb, Stuttgart,Benfica,Braga oraz Victor= Cardiff,Notthingam Forrest i Portsmouth. Szczególnie Jose i Victora, trudno mi będzie utrzymać. No,ale co. Postaram się. TAK! Espolita, mój głowny defensywny pomocnik wraca, nie muszę już naruszać taktyki. Najbliższy mecz z Athleticiem Bilbao. To najgorszy klub naszej ligi,zajmują 20 miejsce, mają 14 meczów bez zwycięstwa,zaledwie 9 punktów. Nasze szanse 2.25. Athletico 2.75. Normalnie, zacznę to notować. Znowu jesteśmy faworytami !

 

 II Liga Hiszpańska II Grupa 17/38 

 

[10] Caudal Deportivo 4:0 Athletic Bilbao[20]

27' Camochu

62' Victor

70' Jose Luiz Blazquez

74' Jose De La Puente

 

Widownia: 2094(pierwszy raz słyszałem,jak Hiszpanie łamali języki na nazwisku "Szombierski")

 

Komentarz: Jabadadabadu!

Odnośnik do komentarza

ugh---> coś w tym jest :). A pozatym, Alcorcon którym grasz,jest powiązany z moją ligą, ponieważ do Adelante, wszedł właśnie z II grupy II ligi... Czyli odemnie z podwórka :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nutka na Odcinek---> Komendancie... Che Guevara!

 

Coraz bardziej się obawiam,że moje gwiazdy będą chciały ze słabego Caudalu uciekać. Ale może nie tak,już słabego? Bo awansowaliśmy na 7 miejsce, dobrej passie nie ma końca... Caudalu,ach Caudalu... Czymże ty jesteś? Kuźwa, chciałem trudną karierę-a oni grają tak dobrze ?! A tymczasem, następna kolejka, to wyjazd do Barakaldo. Mając na uwadze Cultural Durango, postaram się rozpieprzyć ich w 3 dupy. Dla Ciebie wengerze ;). Nasze szanse 2.63. Barakaldo 2.50- bo grają u siebie. Odrzucam ofertę prowadzenia Realu Zaragozy. Z bólem,ale odrzucam.

 

 II Liga Hiszpańska II Grupa 18/38 

 

[17] Barakaldo C.F. 0:5 Caudal Deportivo[8]

16' Camochu

29' Jose De La Puente

47' Hector Pealez

59' Camochu

88' Hector Pealez

 

Widownia: 4293(naszych 400, zorganizowana grupa i doping)

 

Komentarz: Wenger, to dla Ciebie !

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...