Skocz do zawartości

Za co ?!


Szumina

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli... Opowiadanie "ostatniej szansy" Harnasia. Albo to wypali, albo przestanę pisywać w dziale Kariery. Co było moją inspiracją? Kariera wengera w Durango. To natchnęło mnie, aby spróbować swych sił, z samego dołu Hiszpańskiej Ligi. Enjoy ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Football Manager 2011 (11.1)

Klub: Caudal Deportivo

Zasady:Własne

 

Jest poranek wczesny,siedzę w pośpiesznym... To tylko cytat. Siedząc i popijając kawuchę, pomyślałem se- nuda kuźwa, w Częstochowie jak zwykle ogrzewania ni mo,śnieg sypie- Na dworzu -10, a w domu 5 stopni. Ciulam taką robotę ! Marzy mi się Hiszpania, Grecja... Ej! Wiecie co? Nie chce mi się pisać fabuły. Znaczy, tam rozbudowywanie akcji,budowanie napięcia przez 666 odcinków. Nie. Przejdę do konkretów i już!

 

Caudal Deporitvo założyło się w 1918 roku. O dziwo, jest to zawodowy klub. W chlubnej tradycji, są 9 krotne tryumfy w 4 lidze Hiszpańskiej. Naprawdę, rewelacja. Caudal jest aktualnym beniaminkiem II Ligi Hiszpańskiej. Trafiliśmy do grupy B, w miejsce spadkowicza z Durango. A ja obejmuję ten cudowny klub, który jak dotąd nigdy nie wyszedł powyżej 2 Ligi. Żetę, i przepraszam- ja mam z nich zrobić ludzi? Finanse. Co prawda, nie ma tu długów-ale problemy z kosmosu. Aktualnie wydaje się 10,5 tysiąca "jurków" na pensje. Ja dostaje 9 tysięcy. Żart? Nie, realia. Jesteśmy murowani do spadku, a ja nie mogę się wzmacniać-ino osłabiać. Hahaha. Kadry wam nie przedstawiam, bo i nie warto. Średnia umiejętności to "9" i niech wam to wystarczy. Będę wam wymieniał, nic nie znane nazwiska do transferów. Spoko luzik, pod koniec dam wam screeny nabytków. O ile będą. A jak nie, to tych co odejdą. Tak. Nie dziwie się,mało kto chce podpisać kontrakt z Caudalem. Na testy zaprosiliśmy kilku 16 latków, bez klubu. Wzmocnienia mogą być 3. Odejść musi więcej. No ale kurfa, dziwnym sprawem nikt ich nie chce. Nosz :cenzura: . Paru zaproszonych na testy, negocjuje z nimi umowy. A jak są już chętni, to chcą jakieś wymagania z kosmosu. Parodia. O cud. Pierwszy zawodnik podpisuje kontrakt w Caudalu ! 16 latek, były junior samej Barcy, Gerard Deulofeu podpisuje z nami kontrakt. Szukam takiego zawodnika! Prawdopodobnie, malutki budżecik,pozwoli mi na jeszcze 2 transfery. I tyle. 2 Transfer zatwierdzony. Tym razem, 28 latek. Xavier Lopategui to przyzwoity zawodnik, typowo gryzący trawę dla swego zespołu. Dobry walczak środka pola. Teraz jeszcze jeden obrońca i dziękujemy. Nie,jednak nie. Deulofeu i Lopategui to jedyne nasze wzmocnienia. A przepraszam. Z ostatniej chwili, za 180 Euro trafił nam się Sergio Magnano. Dobry zawodnik, szukający klubu do zakończenia kariery. Sergio będzie zmiennikiem Chusa Bravo. Na wypożyczeniu w Caudalu, ląduje też prawy obrońca Realu Madryt C- Alvaro Gonzalez. No, to teraz mówię- koniec ! Tymczasem,zakończyliśmy okres przygotowawczy w Caudalu. Wyniki sparingów:

Villarobledo 0:4 Caudal (Camochu,Lopategui,Secades,Mendez)
Caudal 3:0 Real Oviedo (Blazquez,Pelaez,Salva)
Caudal 0:1 Girona
Coruxo 1:0 Caudal
Caudal 5:2 San Roque (Camochu,Blazquez,Mendez,Jorge x2)
Toledo 3:3 Caudal (Camochu x2,Blazquez)

Odnośnik do komentarza

Walcze o jednego zawodnika,pół składu chce sprzedać aby go mieć. Chodzi tu o niezwykle bramkostrzelnego Jose Luiza Blazqueza. Brakuje mi 400 Euro funduszu,aby dopiąć jego transfer! Bliski odejścia z klubu ,jest prawy obrońca Nacho Lopez. Dzięki temu transferowi, sfinansowalibyśmy umowę Blazqueza. Tak ! Jose Luiz Blazquez podpisuje umowę z Caudal Deportivo ! Czyli, ten fenomenalny ofensywny pomocnik zasili nasz klub. Musiałem nagiąć finanse, ale co tam- ważne,że Blazquez będzie z nami.

 

 Puchar Hiszpanii, 1 Runda 

 

Noja 1:0 Caudal Deportivo

 

94' Juan Jose Nunez

 

Widownia:111(11 naszych)

 

Komentarz: Zdarza się. Oj,nie kochają Lopeza po dzisiejszym meczu.

 

 

PS. Mam nadzieję,że wenger się nie urazi,że używam jego stylu opisywania spotkań. Bardzo mi się podoba ;)

Odnośnik do komentarza

Nutka na Dzisiejszy dzień-

 

 

Huhu. Atmosferka po meczu z Najo chyba najlepsza nie jest. Pożegnaliśmy się z Pucharem Hiszpanii w 1 rundzie, w 94 minucie. Zdarza się i tak, nie ma co płakać. Jak usłyszałem, z kim zagramy na inaugurację ligi- to ucieszyło mnie chociaż to,że nie gramy tego u siebie. Zamora, z Kabiru Akinsolą- nas podejmie u siebie. Zacząłem się śmiać, i przestać nie mogłem. W końcu, gdy mój asystent trzepnął mnie w ryj, ogarnąłem się. Przecież my nie mamy mieć z nimi szans ;). My 5.00 . Zamora 1.57 . Nie mamy szans, idziemy im po przeszkadzać w strzelaninie.

 

 2 Liga Hiszpańska, Grupa II 1/38 

 

Zamora 4:1 Caudal

5' Kabiru Akinsola(Zamora)

38' Capi(Zamora)

41' Jose De La Puente

42' Kabiru Akinsola(Zamora)

64' Capi(Zamora)

 

Widownia: 3882(może z 20 naszych)

 

Komentarz: Ee placki? I śpiący Chus Bravo.

Odnośnik do komentarza

Dla Nemzetiego- Jose Luiz Blazquez

A tu odemnie, gwiazdor drużyny - Hector Pelaez

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Buu. Nasi fani nie przywitali nas gorąco na dworcu w Caudal. W sumie, to nie przywitali nas. Przyjechaliśmy na pusty dworzec, a piłkarze- jakby wyczuwając zasadzkę naszych fanów- rozpierzchli się natychmiast. Ja się im nie dziwie, sam szybko spieprzałem w obawie przed linczem. Jea! Koniec transferów,początkiem kłopotów. Bo o 2 tysiące przekraczam budżet płacowy. Co tam,może mnie nie okradną jak za duże braki w klubie będą. Hehe. Kolejny mecz gramy o pietruchę, dobrze,że kolejny na wyjeździe. Gimnastica, to klub z doświadczeniem z Segunda Division. Nasze szanse- 4.50 . Gimnasitca- 1.57 . Tak jak w przypadku Zamory, jedziemy poprzeszkadzać Gimnastice w strzelaninie. Chus, obudź się!

 

 II Liga Hiszpańska Grupa II [2/38] 

 

Gimnastica 0:0 Caudal Deportivo

 

Widownia: 5343(naszych 0-czemu mnie to nie dziwi ?)

 

Komentarz: Blazquez,Bravo,Segura- Kocham was !

Odnośnik do komentarza

Dziękówka wengerku ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tak ! Nareszcie mecz u siebie ! Nie muszę zapieprzać, tymi hiszpańskimi pociągami. Niby takie eksluzywne,sratatata. Chyba tylko, na tych dużych kursach. Na takie jak nasze, podstawiają polskie standarty. Ach, czuję się jak w domciu ! No, a co do meczu. Gramy u siebie z Pena Sport. I wiecie co? Bukmacherzy chyba oszaleli, albo się zjarali jakimś mocnym towarem. Nasze szanse 2.50, szanse Peny 2.63 . Czyli przewaga boiska ma nam dać zwycięstwo. Żetę? Oby się obudził Pelaez,a Camucho zaczął sadzić jak w sparingach- bo o Blazqueza się nie martwię. Zagramy ofensywnie, zaryzykujemy. Najwyżej dostaniemy po dupsku, i się skończy dzień dziecka w Caudalu.

 

 II Liga Hiszpańska Grupa II (3/38) 

 

[19]Caudal Deportivo 3:0 Pena Sport[5]

14' Camochu

54' Camochu

72' Sergio Murugarren(samobójcza)

 

Frekwencja: 1436(nieźle,nieźle. 1000 to karnety)

 

Komentarz: Camochu i Blazquezie- kocham was panowie !

Odnośnik do komentarza

Dobra dobra.Wygraliśmy z Peną, ale to dopiero 3 mecz. Teraz, czeka nas 2 starcie pod rząd u siebie. Tym razem, dostaniemy po dupsku. Rezerwy Realu Sporting, 13 drużyny Primera Division- przyjeżdżają do Caudalu. Już wiem,że transfer Blazqueza był trafiony. Chłop po prostu jest alfą i omegą na boisku, dzieli i rządzi- rozgrywa,podaje,strzela. Robi wszystko to, czego oczekuje od takiego zawodnika. Kompletnie się nie może wstrzelić Pelaez, i nasza gwiazda narazie nie błyszczy. Nasze szanse 2.75 . Szanse rezerw Sportingu- 2.25 . Chyba sami sobie wywnioskujecie,że przegramy?

 

 II Liga Hiszpańska II grupa (4/38) 

 

[11]Caudal Deportivo 2:3 Sporting B[8]

 

7' Hector Pelaez

21' Carlinos(Sporting)

29' Carlinos(Sporting)

46' Camochu

61' Formese Mendy(Sporting)

 

Frekwencja: 1917(chyba spadnie...)

 

Komentarz: Walczyliśmy. Lopez- wyjdź.

Odnośnik do komentarza

Tylko 3 dni przerwy, a właściwe 2. Nie ogarniam tego terminarza. Jadymy na peryferie ,do C.D. Guijuelo. Oni są na 17 miejscu,my na 15. My musimy,oni mogą. Tak się przedstawia ten mecz. Cieszy, wysoka skuteczność Camucho. Pelaez również jakby chciał strzelać. Szkoda, tak nie równej formy Chusa Bravo. Potrafi rozegrać fenomenalne spotkanie, potrafi też zawieść. Jako stoper, powinien sobie radzić. Cieszy oko,gra Blazqueza. Nasze szanse 3.20. Szanse Guijuelo- 2.00. Pieprze te notowania, dla nich się liczy tylko teren gry?

 

 II Liga Hiszpańska II Grupa 5/38 

 

[17]C.D Guijuelo 2:0 Caudal Deportivo[15]

 

10' Oskar Martin(C.D)

69' Oskar Martin(C.D,Rzut Karny)

 

Frekwencja: 1063(naszych może z 10. Nie wracali już z nami)

 

Komentarz: Lopez ty imbecylu. Dobry wynik, zważywszy,że od 65 minuty obrońca grał w miejsce kontuzjowanego bramkarza.

Odnośnik do komentarza

Zajebiście. Przepraszam nie powstrzymam się, k***a mać! Hector Pelaez= miesiąc absencji, Sergio Segura= 5-6 tygodni. Iście zajebiście rzekłbym. Frajersko przegraliśmy z C.D. A tego, który wymyślił ten terminarz- dorwe i za jaja powieszę ! Mamy 4 dni przerwy, i gramy u siebie. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to,że mamy passę 2 porażek- a do nas przyjeżdża lider, Real Union. Ej kierwa, jeszcze jakieś pozytywy? Podstawowy lewy obrońca, Armando Inveron nadwyrężył nadgarstek- 2 tygodnie przerwy. Miodzio. Nasze szanse 8.00 . Szanse Realu(Union), 1.33. No tu,już sobie sami wywnioskujcie. I nie ważcie się obstawiać dobrego wyniku Caudalu.

 

 II Liga Hiszpańska II Grupa 6/38 

 

[16]Caudal Deportivo 3:1 Real Union[1]

 

10' Jose Luzi Blazquez

55' Camochu

61' Inaki Goikoetxea(Real)

82' Camochu

 

Widownia: 1641(wszyscy naćpani radością)

 

Komentarz: Orąbaliśmy lidera! Camochu !!

Odnośnik do komentarza

Rozbijamy rywali i... tracimy dwóch stoperów. Coś za coś. Teraz zasłużone 7 dni odpoczynku, i kolejny mecz u nas. Tym razem, przyjdzie będąca w strefie spadkowej Lemona. Mecz podobnej wagi co z Guijuelo. Czyli oni są w strefie spadkowej, my nad. Powinniśmy wygrać, oni mogą wygrać. Cała defensywa mi się posypała. Obaj(!!) stoperzy- Victor i Chus Bravo są kontuzjowani, nie zapowiada się zbyt szybki powrót bramkarza,Sergio Segury.Również prawy obrońca, Armando Ivernon- jest kontuzjowany. A w napadzie brakuje gwiazdy, Hectora Pealeza. Na szczęście,mamy niezawodnego Camochu. 21 latek zapowiada swój genialny sezon. Żeby jeszcze Pealez po kontuzji równał, do 11 lat młodszego kolegi... Media nagłaśniają nasz mecz, do rangi "meczu o los obu zespołów". Nasze szanse 2.50. Lemona 2.63. Czyli matematyczne szanse,na remis.

 

 II Liga Hiszpańska II Grupa  7/38 

 

[14] Caudal Deportivo 3:0 Lemona[18]

 

15' Camochu

32' Camochu

61' Nacho Mendez

 

Frekwencja: 1884(zaczynają nas lubieć)

 

Komentarze: Camochu ! Idziemy w górę.

Odnośnik do komentarza

Nuta Odcinka- Thy

 

Po 2 tryumfach z rzędu, odpoczywamy. Za tydzień,jedziemy do Mirantes. Nie wiem co grają, ani gdzie grają- ale są na 5 miejscu w tabeli,i ciułają oczka. My też, i awansowaliśmy tym sposobem na 10 miejsce w tabeli. Camochu wyprawia niesamowite rzeczy, kosi wszystkich równo. Cieszy mnie to niezwykle, bo ma dopiero 21 lat- miło by było, wychować sobie ikonę zespołu. Nasze szanse- 3.20. Mirandesu- 2.00 . Notowania mówią jasno. Ale jasno, to mówiły też przed meczem z Unionem.

 

 II Liga Hiszpańska II grupa 8/38 

 

[6] Mirantes 3:1 Caudal Deportivo[10]

 

12' Diego Simon(Mirantes)

15' Pablo Infante(Mirantes)

17' Jose Luis Blazquez

72' Alain Arroyo(Mirantes)

 

Widownia: 3357(nasi znowu nie chcieli z nami wracać, a przybyli w sile 25)

 

Komentarz: Nic nie trwa wiecznie,przegrywamy.

Odnośnik do komentarza

Nutka na odcinek---> Norwedzy to mają jaja...

 

Mhm. Znowu góra tabeli, tym razem rezerwy Osasuny Pampeluny. Mhm,już ja widzę ten mecz. Camochu błyszczy, Blazquez również daje radę. Dobrze chociaż,że Hector Pealez,zagra jedną połowę w meczu z Osasuną. Victor,Sergio Segura i Chus Bravo, są przygotowywani na mecz z Cultural Leonesa. Czas na meczyk nie? Przetłukliśmy się pociągami, do Pampeluny jeżdżą wyjątkowo wygodne. Nasze szanse 5.00 . Osasuny B, 1.57 . Gramy u nich. Może coś tam zeskrobiemy...

 

 II Liga Hiszpańska II grupa 9/38 

 

[9]Osasuna B 2:1 Caudal Deportivo[12]

 

34' Roberto Torres(Osasuna)

51' Espolito

67' Omar(Osasuna)

 

Widownia: 1307(7 naszych)

 

Komentarz: Walczyliśmy. Pealez to idiota, wypada na kilka meczy- szczam na taką "gwiazdorzynę".

Odnośnik do komentarza

Nutka na odcinek --> Głosik

 

 

Tydzień odpoczynku, i gramy u siebie z Eibarem. k***a,nie macie jakichś prostszych rywali? Nie chce ciągle po dupsku zbierać ! Bo to się już nudne zrobi. Chociaż tyle,że zarabiamy, i w kasie klubowej jest 100 tysięcy euro ! Jak przychodziłem,było 7... Nasze szanse- 7.50. Szanse Eibaru- 1.50. No k***a,gramy u siebie. Nie stawiajcie na nas...

 

 II Liga Hiszpańska II grupa 10/38 

 

[13]Caudal Deportivo 0:3 Eibar[9]

 

11' Mikel Arruabarrena

53' Txema Anibaro

56' Alex Garcia

 

Widownia: 1828(dostałem jabłkiem w łeb)

 

Komentarz: k***a mać...

Odnośnik do komentarza

Nuta odcinka --->

 

Ehh... Seria 3 porażek z rzędu, nie powoduje u nas skoku morali. Za tydzień jedziemy do Leonesy, na starcie z tamtejszym Culturalem. Wraca cały trzon obrony. Wróci Pealez, może się odblokuje. Odbyło się losowanie 1 Rundy Hiszpańskiego Pucharu Federacji. Zagramy, z grającym w grupie III- Ontiyentem. Nasze szanse 4.00 . Cultural Leonesa- 1.80. No jak to przejebiemy,to zacznę się zastanawiać.

 

 II Liga Hiszpański II Grupa 11/38 

 

[20]Cultural Leonesa 1:4 Caudal Deportivo[15]

 

7' Hector Pealez

10' Hector Pealez

22' Hector Pealez

64' Xavier Lopategui

65' Jose Maria Mena(Cultural)

 

Frekwencja:4014(naszych tłum,50 sztuk)

 

Komentarz: Pealez się obudził! Klasyczny hat-trick ! Odblokował się !

Odnośnik do komentarza

NemzetiPark--->Bardzo bym chciał. W sumie terminarz mam nie najgorszy, a Pealez się budzi...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nutka odcinka-->

 

 

Tak. Terminarz nie najgorszy,oprócz tego meczu. Przyjeżdża do nas,nasz klub filialny,okupujący 3 miejsce w tabeli- Real Oviedo. Dobrze chociaż,że Pealez się obudził. Lekki kryzys formy mają Camochu i Blazquez, mam nadzieję,że im przejdzie. Musimy jechać na pełnych obrotach,uciec z tego przeklętego dołu tabeli... Nasze szanse 7.50. Szanse Oviedo, 1.50. Mhm, pozdrawiamy panów z Sky Betu. Dostałem ofertę z R.C.D Mallorci. Szok,ale odrzucam.

 

 II Liga Hiszpańska II grupa 12/38 

 

[13] Caudal Deportivo 2:2 Real Oviedo[3]

 

12' Espolita

26' Juanma(Oviedo)

60' Demba Toure(Oviedo)

75' Camochu

 

Widownia: 3528(60 naszych. Milusio)

 

Komentarz: Camochu !

Odnośnik do komentarza

Miki_---> krótko i treściwie ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nutka Odcinka ---> Ojoj...

 

 

Mhm. Gramy jakiś bezsensowny Puchar Federacji. Ani mi to potrzebne, zapycha tylko terminarz- i grajki się męczą. Z jakimś Ontiyentem. Ontiyent ?! Ja nie wiem co to,gdzie to- o co kaman. Dobrze chociaż,że gramy u siebie- to może ich rozwalimy. Remis z Oviedo, ukazuje -jak silni jesteśmy na swoim boisku. Czas się zorganizować, i wyjść pokopać piłkę. Nasze szanse- 3.20 . Ontiyentu- tak, brawo ! 2.00 !

 

 Hiszpański Puchar Federacji,Runda Wstępna 1 

 

Caudal Deportivo 4:0 Ontiyent

 

1' Camochu

8' Hector Pealez

18' Camochu

62' Camochu

 

Widownia: 716(na Puchar nie chodzą...)

 

Komentarz: Camochu to jakiś robot?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...