Skocz do zawartości

Ta piękna dzielnica Londynu


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się na 1 treningu punktualnie o godzinie 19 , przeprowadziłem leciutki trening z chłopakami godzinny. I po tym treningu już miej więcej wiedziałem kto może zostać, a kto na dniach musi opuścić klub. Na transfery od Romana dostałem 57 Mln E. I od razu zacząłem wydawać tą kwotę w międzyczasie na listę transferową zostali wystawieni Hilario, Ferreira, i Anelka. Nie musiałem długo czekać na ich zainteresowanie się innych klubów. i tak po Hilario zgłosiło się 9 klubów , ja oczywiście wszystkie oferty zaakceptowałem ale dla Hilario najlepszą ofertę złożył Bayern Monachium i tak ten wiekowy portugalczyk, przeszedł na Alianz Arena za 1.1 mln E. Z Ferrierą nie było takich problemów on na roczne wypożyczenie wybrał Porto, z którego do nas przychodził ja z tego wypożyczenia zarobię 160 tys. I wreszcie Anelka z nim był najmniejszy problem, zgłosiły się po niego 2 wielkie kluby. Real Madryt i FC Barcelona, ostatecznie ten drugi uszczęśliwił Nicolasa większą pensją i tak 16.07 Francuz wylądował na Camp Nou na rok , a ja zarobiłem na jego wypożyczeniu 160 tys. To tyle co do sprzedanych teraz czas na zakupy!. A więc pierwszym moim transferem był kupiony z Anderlechtu Romelu Lukakau, ten młody piłkarz Belgijskiej reprezentacji narodowej wylądował na SB, za 10 mln E z kontraktem na 5 lat. 3 dni poźniej Lukaku nie musiał sam pojawiać się na konferencji prasowej bo do klubu zawitał, wielki talent wyrwany z Leicester City Jack Hobbs, przybył on za 5.75 mln, a sam John Terry powiedział że widzi w nim przyszłego reprezentanta Anglii! Aż wreszcie nadszedł czas na transferowy hit, chciała go Barcelona , MU, Real, M. City. Ale on nieoczekiwanie za 25 Mln wylądował w Londynie wiecie o kim mowa. Tak Tak nie mylicie się na Stamford Bridge możecie powitać maszynkę do zdobywania bramek Luisa Suareza, ten zawodnik strzelił w 107 meczach Ajaxu 87 bramek, coś nie bywałego on jest genialny i myślę że da mi dużą pociechę. A więc następny transfer za 3.5 mln gracz Cluj Lacina Traore, nowa gwiazda WKS niestety mam dla naszych kibiców smutną wiadomość Lacina nie dostał pozwolenia na pracę w UK. I rok będzie musiał spędzić na wypożyczeniu w Vittese..... Jak dowiedziałem się że Lacina nie dostał pozwolenia na pracę w UK , od razu uruchomiłem opcję awaryjną a został nią, 16 letni Polak Piotr Parzyszek przeszedł on do The Blues za 1 mln E, będzie on pierwszym Polakiem w klubie Chelsea Londyn mam nadzieję że sprawdzi się oby.. I czas na ostatni transfer pewnie się domyślacie na jaką pozycję? Nie to już wam mówię ŚO, a zostaje nim wyciągnięty z Boltonu Gary Cahill , za 11.5 mln E. Jak prezes Boltonu dowiedział się że złożyłem tak gigantyczną ofertę za ich piłkarza , to błyskawicznie ją zaakceptował. I tak Gary witamy na Stamford Bridge. Co do sparingów zagrałem im przed sezonem 8 , oto ich wyniku:

Chelsea- ChelseaII 2-0 ( Anelka, Bruma)

Chelsea- Nicea 0-2

Genk- Chelsea 1-0

Antwerp- Chelsea 0-2 ( Parzyszek ,Lalkovic) to był gol w debiucie Parzyszka!

Mons- Chelsea 0-4 ( RamiresX2, Clifford, Van Aanholt)

Udinese- Chelsea 0-0

Oldham- Chelsea 0-0 nie ma formy w ogóle niedobrze...

 

I na koniec mała ciekawostka http://img521.imageshack.us/img521/1346/mierzejewski.jpg

Pewnie się patrzycie i nie widzicie gdzie jest 8 mecz, spokojnie jego opis w następnym odcinku a będzie o czym opisywać o będzie.

Odnośnik do komentarza

Dnia 3.08 na Stamford Bridge przyjeźdzała wielka drużyna a mianowicie Barcelona!. Ja oraz klub z Kataloni zagraliśmy mieszanymi składami u mnie, między innymi zabrakło Didiera Drogby i Franka Lamparda a u nich Leo Messiego, Xaviego i Puyola. A więc mecz przebiegał następujący : Kiedy Iniesta strzelił bramkę w 40 minucie gry myślałem że przegram ten mecz, tak samo jak The Blues przegrali w dwumeczu półfinał z roku 2008/2009, ale wtedy postanowiłem powiedzieć chłopakom parę słów w szatni, powiedziałem żeby cieszyli się grą że jest to tylko mecz towarzyski i żeby zagrali sobie na luzie. I ta rozmowa dała efekt już w 63 minucie Daniel Sturridge wykorzystał podanie Ramiresa minął Valdesa i było 1-1. A poźniej Chelsea nabrała wiatru w żagle fatalny błąd popełnił Fontas , a Kalou się nie pomylił i strzelił gola na 2-1. Na 3-1 wynik meczu po błędzie Valdesa który wypuścił piłkę z rok pod nogę Romelu, i Lukaku zdobył 3 bramkę!. Chelsea pokonuję Wielką Barcelonę na Stamford Bridge 3-1!

Kadra na ligę w sezonie 2010/2011 przedstawiała się następującą

Bramkarze:

Petr Cech, Czechy 28 Lat

Ross Turnbull, Anglia 25 Lat

Obrońcy:

Branislaw Ivanović, Serbia 26 Lat

John Terry ©, Anglia 29 Lat

Alex, Brazylia, 28 Lat

Ashley Cole, Anglia 29 Lat

Gary Cahill, Anglia 24 Lat

Jack Hobbs, Anglia 21 Lat

Yury Zhirkov, Rosja 26 Lat

Jose Bosingwa, Portugalia 27 Lat

Pomocnicy:

Frank Lampard, Anglia 32 Lata

Michael Essien, Ghana 27 Lat

Ramires, Brazylia 23 Lata

John Obi Mikel, Nigeria 23 Lata

Gael Kakuta, Francja 19 Lat

Yossi Benayoun, Izrael 30 Lat

Napastnicy:

Didier Drogba, WKS 32 Lata

Florent Malouda, Francja 30 Lat

Luis Suarez, Urugwaj 23 Lata

Piotr Parzyszek, Polska 16 Lat

Salomon Kalou, WKS 24 Lata

Romelu Lukaku, Belgia 17 Lat

 

Średnia wieku w drużynie The Blues , w tym sezonie wynosi 25,4 Lat

I czas na pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie , mecz o Puchar Wspólnoty Chelsea- MU.

Od początku postawiłem na atak , cały czas ich cisnąłem oddałem z 30 strzałów na bramkę ale co z tego jak przez 90 min nikt nie potrafił zdobyć bramki,aż swój kunszt strzelecki pokazał Luis Suarez, dostał prostopadłe podanie od Lamparda i w 92 minucie stadiony Wembley oszalały. Chelsea pokonuję w meczu otwarcia sezonu MU 1-0! http://img253.imageshack.us/img253/878/beztytuujpf.jpg W tym meczu zadebiutowali w drużynie Chelsea w oficjalnym meczu: Suarez, Ramires i Lukaku. Następne spotkanie już na otwarcie sezonu ligowego 15.08 z Liverpoolem cuż to będzie za mecz, na który już zapraszam...

Odnośnik do komentarza

No i mecz na otwarcie sezonu niestety przegrany , Liverpool był w tym meczu lepszy pod każdym względem ..Wynik Spotkania. Po meczu z Liverpoolem przyszedł czas na kolejny trudny pojedynek derby Londynu Chelsea- Tottenham. Kogut w meczu otwarcia pokonały 3-0 West Ham, a teraz musiały walczyć z mistrzem Angli. Nareszcie wygrana nie było łatwo ale się udało Chelsea po raz pierwszy w sezonie 2010/2011 wygrywa mecz, bohaterem spotkania znowu Luis Suarez! Wynik spotkania

30.08 czekał mnie ostatni mecz przed zamknięciem okienka transferowego Chelsea podejmowała Wolverhampton, przed meczem rozlosowano grupy LM, a przedstawiają się one następująco: Grupy. I tak Luis Suarez będzie miał okazję zagrać przeciw swoim byłym kolegom! Rozlosowano też pary P.Ligi, i tak Chelsea w 3 Rundzie zmierzy się z Liverpoolem!, mecz zostanie rozegrany na Stamford Bridge 22.09. I ostatni mecz przed zamknięciem okienka wypadł dla Chelsea poprawnie, The Blues pokonują Wolves 2-0 , a Suarez jest po prostu niesamowity w 5 meczu z rzędu strzela bramkę! , wielkie brawa dla tego chłopaka.Wynik spotkania Teraz czeka nas przerwa na Reprezentacje a potem Bolton, i pierwszy mecz w LM z Ajaxem na który już teraz zapraszam. Chelsea po 3 kolejkach 5 w tabeli, z 7 punktami. Okres transferowy oficjalnie dobiegł końca. Piłkarzem miesiąca zostaje Wayne Rooney, a Menadżerem miesiąca zostaje Arsene Wenger. Wróciłem do swojego domu i myślałem co będę robił przez te 12 dni, aż nagle do głowy przyszedł mi znakomity pomysł...

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie chodzi mi u to, że bardzo słabo piszesz a na dodatek mało czytelnie i to nazywa słabym pisaniem co można po części się z nim zgodzić. Zanim wyślesz przeczytaj z raz to co napisałeś i porozdzielaj trochę,pogrub co nieco bo przy całym szacunku dla każdego opkopisarza to to jest po prostu słabe i pod względem przejrzystości jak i językowym. Dziękuje tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Zaskakuje mnie "lanie wody". Jeśli mi się nie podoba to to mówię i tyle na tym chyba to polega? Jeśli ktoś ma jakieś "ale" do mojego opka to czekam na krytykę i będę starał się naprawić błędy. Krytyka ma raczej za zadanie zmotywować autora do pracy nad sobą i swoim produktem a nie krytykuje bo mam jakieś "widzimisie".

Odnośnik do komentarza

Spoko przyganiał kocioł garnkowi to zawsze możesz wypowiedzieć się w moim temacie, że też hujowo piszę. Mówię tak jak Ja widzę jego opowiadanie i chyba to prawo przysługuje mi do wypowiedzi? Nie napisałem, że jest lepszy/gorszy od XXX tylko, że mi się nie widzi i zarazem odpowiedziałem mu o co chodziło Texasowi.

 

Edit.1 - Jeśli ktoś mnie skrytykuje staram się poprawić swoje błędy bo uczę się cały czas. Koledze Jahu74 wiele osób mówiło co miałby poprawić, aby chociaż przyjemniej się patrzyło na to (we wcześniejszych opkach) tak więc czy robienie czegoś na odpierdol nie jest po części nie szanowaniem czytelnika? Zresztą powtarzam ma go to zmotywować do cięższej pracy nad sobą i opkiem.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem kolegę, ale mogę wyrazić krytykę tam gdzie widzę błędy bo skoro je widzę to coś musi być na rzeczy. Ja go broń Boże nie chce zniechęcać czy coś. Po prostu niech zwraca uwagę na to co pisze i jak pisze. Bo może napisać to w trochę inny (lepszy sposób) i estetyczniej co od razu przyjemniej by się czytało nawet z babolami czy to większymi czy mniejszymi. Może i nie jestem kompetentny jednak źle mu nie powiedziałem i źle dla niego nie chcę ;) Sądzę, że wszystko wyjaśniliśmy sobie już i nie będziemy mu tutaj zaśmiecać tematu. Pozdrawiam w takim razie kolegę Adama i kończę swoje wywody.

Odnośnik do komentarza

Zaskakuje mnie skłonność do krytykowania poziomu językowego przez osoby, które same prezentują nieznajomość zasad poprawnej polszczyzny.

 

To do mnie? Skąd wiesz, jakie mam pojęcie o zasadach poprawnej polszczyzny? Akurat nie mam nic sobie do zarzucenia, jeśli chodzi o interpunkcję, ortografię.

Odnośnik do komentarza

W przerwie postanowiłem zobaczyć jak radzą sobie moi chłopcy w tych 2 meczach towarzyskich i tak dnia 4 Września odbyły się pierwsze mecze , elminacji Euro i parę meczów towarzyskich. Moi zawodnicy spisali się w nich następująco:

Anglia-Bułgaria 2-0, na tym meczu byłem osobiście żeby zobaczyć jak radzi sobie 5 Anglików powołanych do kadry. Wszyscy o dziwno wypadli dobrze, ale do rzeczy

Ashley Cole 90 Min, Asysta

Frank Lampard 90 Min

John Terry 90 Min

Gary Cahiil 15 Min

Izrael-Malta 3-0

Yossi Benayoun 75 Min, Asysta

Andora-Rosja:

Yury Zhirkov, 90 Min Asysta

Polska U21- Norwegia U21 3-2

Piotr Parzyszek 82 Min, Gol

Wyspy Owcze-Serbia 0-1

Branislaw Ivanović, 90 Min

Belgia-Niemcy 1-1

Romelu Lukaku, 85 Min

Brazylia-Japonia 0-0

Alex, 20 Min

Nigeria-Madagaskar 3-0

Mikel , 90 Min Asysta

WKS-Rwanda 7-0

Didier Drogba, 90 Min 4 Gole!

Salomon Kalou, 90 Min Asysta, Gol

St Kitts i Nevis-Urugwaj 0-2

Luis Suarez,63 Min Gol

Suazi-Ghana 0-3

Michael Essien 90 Min Asysta

 

3 dni poźniej czekały nas kolejne mecze towarzyskie i Elminacyjne, a oto ich wyniki:

Serbia-Słowenia 2-1

Ivanović 72 Min,Żółta kartka

Czechy-Litwa 2-1

Petr Cech, 90 Min

Szwajcaria-Anglia 2-0

Terry,90 Min

Lampard 90 Min

Cahiil, 20 Min

Cole, 90 Min Żółta kartka

Gruzja-Izrael 1-2

Benayoun, 90 Min

Rosja-Słowacja 1-2

Zhirkov,73 Min Gol

Turcja-Belgia 2-1

Lukaku, 90 Min Asysta

Białoruś U21-Polska U21 2-3

Parzyszek, 90 Min Asysta

Brazylia-Arabia 3-0

Alex, 90 Min

Ramires 90 Min

Montstreatat-Urugwaj 0-5

Suarez, 18 Min Kontuzja łydki pauza 3 Miesiące

Burundia U20-WKS U20 0-4

Traore, 90 Min 2 Gole

Burundi-WKS 1-3

Drogba, 90 Min 3 Gole

Kalou, 90 Min Żółta kartka

Gwinea-Nigeria 2-1

Mikel, 90 Min

 

Ta przedstawiają się wyniki Reprezentacji, a teraz czas na główne widowisko mecz z Boltonem....

Odnośnik do komentarza

Mecz Ligowy Premiership 4/38) Sezon 2010/2011

Stadion: Stamford Bridge

Chelsea(6) 6-1 Bolton 17)

Frekwencja:41716

0-1- Kevin Davies 5 min

1-1- Frank Lampard 15 min

2-1- Ramires 23 min

3-1 Frank Lampard 28 min

4-1-Florent Malouda 47 min

5-1-Didier Drogba 68 min

6-1-Didier Drogba 72 min

 

MoM - Didier Drogba 9,40

 

Najsłabszy gracz meczu :

Stuart Holden

W tym meczu nie wystąpią kontuzjowani, Luis Suarez i Jack Hobbs którzy są kontuzjowani. Po szybko straconej bramce chłopcy się obudzili, 2 bramki wpakował Lamps, pierwszą bramkę bramkę w klubie zdobył też Ramires, a Malouda strzelił 1 bramkę w tym sezonie . Do przerwy prowadziłem z Boltonem 4-1 i przypomnę że Bolton od 8 min gra w 10 po czerwonej kartce dla, Botiniliego. Cudowny strzał głową Drogby, po dośrodkowaniu Ivanovica sprawił że cały stadion wstał z miejsc i zaczął bić brawo! W 85 minucie cały stadion wstał z miejsc i pożegnał jednego z bohaterów tego widowiska DIDIERA DROGBĘ , sam przybiłem mu piątkę i podziękowałem za mecz, w miejsce Drogby, Lukaku. I koniec spotkania na Stamford Bridge Chelsea pokonuję Bolton 6-1! Za 3 dni gramy mecz z Ajaxem skupcie się na nim to pierwszy mecz w LM, a teraz dziękuję za uwagę. Tymi słowami skończyłem rozmowę w szatni....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...