Skocz do zawartości

FM 2011 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu Barca w grupie. Bawiłem się trochę obroną i przegrana 2:0 na wyjeździe ale w domu już lepiej :D

 

http://img686.imageshack.us/img686/372/legiabarcelonapodsumowa.png

 

Dośrodkowań Barca nie miała, 1 rajd pod koniec meczu środkiem boiska zakończony strzałem w bramkarza z 2 metrów przy którym obrońcy stali i się patrzyli, ale dobra tam może mają zaufanie do bramkarza :D

 

Taktyka: http://wrzucacz.pl/file/8921290080228

 

Post 140 sprawdź tamto ustawienie defensywy

Odnośnik do komentarza

Chcialbym cos powiedziec na temat taktyk. Nie wiem jak w tym FMie ale w tym ostatnimi w poprzednich, liczyla sie tylko jedna taktyka. Jak znalazlem to zawsze byla killer taktyka ( nigdy nie byl ze mnie dobry taktyk). W ostatnim FMie mialem taka taktyke ze nie musialem na nic patrzec zadnych tam treningow nie musialem dogladac zadnych ustawien indywidualnych, niczego. Poprostu ustawialem sklad, asystent dawal rozmowe motywacyjna i jazda z meczem. Druzyna ktora miala utrzymac sie w 3 lidze polskiej po dwoch seoznach byl awans do drugiej i pozniej co roku awans do ligi wyzszej. Po 2 sezonach w ekstraklasie 2 mistrzostwa pod rzad. Bywalo tak ze wychodzilem z grupy LM. Potrafilem wygrac np z bayernem na wyjezdzie itp itd. Wiec moim zdaniem zadne takie szczegolowe ustawienia nie sa potrzebne jak sie ma dobra taktyke. Tak samo z przystosowywaniem zawodnikow do nowej taktyki. Przeciez to blef. Na mojej wlasnej taktyce ledwo zdolalem sie utrzymac a jak dostalem te nowa to od razu z kopyta zaczeli grac i wygrywac rzecz jasna;)

Odnośnik do komentarza

Dziwne bo taktyka Vidarxa mi wogle nieidzie same remisy :)

 

Poczekaj aż się drużyna zgra, i ustaw piłkarzom w ofensywie role które pasują do ich atrybutów, w przypadku napastników i OPŚ praktycznie wszystko powinno się sprawdzić.

 

 

Post 140 sprawdź tamto ustawienie defensywy

 

W sumie jeszcze nigdy nie próbowałem grać na ofsajdy, sprawdzę jak to będzie wyglądało.

 

Witam

Mam mały problem który mnie męczy cały czas w sumie co mecz jest to trening przedmeczowy. Nie mam pomysłu na to na co mają zwracać uwagę moi zawodnicy jak intensywność ustawić ma ktoś jakiś pomysł?

 

Z góry dzięki

 

Nic nie zmieniaj w treningu chyba że używasz jakiegoś nie standardowego, jeżeli jednak narzekają na standardowe ustawienia to im powiedź że mają zapieprzać a nie się opieprzać :D

 

Głównie emeryci narzekają, olać ich ;)

 

 

Mam takie pytanie: czemu mój rozgrywający ma prawie o połowę mniej podań niż lewy obrońca??? zauważyłem że w 90% meczy to właśnie lewy obrońca ma najwięcej podań???

 

Pewnie bramkarz zostawia piłkę obrońcy ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Wrzuciłem na serwer swoją taktykę, link macie poniżej

taktyka

Proszę się nie sugerować nazwą "Moja 433" po prostu nie zmieniłem nazwy :P

 

A wygląda ona mniej więcej tak, ew. przesuwam CM do przodu jako AMC. Tak na serio przetestowana zostanie za niecałe 2 miesiące w grze (głównie chodzi o obronę), gdyż cała podstawowa linia jest kontuzjowana :)

 

I tak jak pisałem wcześniej byłbym wdzięczny gdyby ktoś cos doradził na temat rożnych i wolnych bo tylko z tym się męczę teraz.

 

Pozdrawiam

 

Czy mógłbyś wrzucić jeszcze raz swoją taktykę na jakiś serwer?

Odnośnik do komentarza

Vidarx

 

Mam takie male pytanie jakie dajesz polecenia w czasie meczu chodzi mi głownie o instrukcje z ławki a drugie jakie są ważne atrybut przy wyborze zawodnika na każda pozycje

 

Jakie są ważne atrybuty to masz podświetlone w oknie taktyki jak klikniesz na grajka ;)

 

Jak ktoś chce filtry do transferów to można sobie ściągnąć stąd tylko że angielskie nazwy: http://www.fm-base.co.uk/forum/f109/iancs-all-positions-search-filters-t52034.html

 

Instrukcji z ławki z reguły nie używam bo i po co jak prowadzę 5:0 w pierwszej połowie :D

 

Jeżeli jednak zdarzy mi się przegrywać to daje "nękanie rywali" i czasem zmieniań filozofie na przewagę jednak z takimi zespołami jak Real gra na przewadze często przynosi efekty odwrotne od zamierzonych :D

 

ps. Jak używasz mojej taktyki to ściągnij najnowszą wersję i napisz jak Ci idzie http://wrzucacz.pl/file/4321290267138

Odnośnik do komentarza

czy macie jakieś sprawdzone taktyki dla słabych drużyn ?? chodzi mi o poziom 1 polskiej ligi ( druzyna skazywana na spadek ;) )

 

 

http://www.zshare.net/download/8290349903e7fc3d/

 

Napisz jak poszło

 

jednak zdecydowałem się nie zaczynać gry słabą drużyną :P

Pochwal sie jak ci poszlo granie ta taktyka

 

Gram nią pierwszy sezon , wogóle gram pierwszy sezon więc dopiero buduje zespół . Ale choćby dwa wygrane mecze ze Stuttgartem , wyszedłem z grupy PE , jestem drugi w lidze ale Leje wszystkich już (Tak jak Legia niestety , mistrza liczę że zdobędę) Łatwiej się gra z lepszymi ekipami , gram Wisłą .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...