Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Może Monza (GP Włoch) :-k. Bardzo fajny, szybki tor.

 

nie bardzo widze jak wszyscy przejada pierwsza szykane O_O

 

Dokładnie. Po starcie będzie istna masakra :D

 

PS. Fajnie się dziś grało dopóki nie wywaliło mnie z neta. A miałem 4 miejsce w kwalifikacjach. A tak wróciłem do wyścigu jak lider już był na 3,4 okrążeniu :D

Odnośnik do komentarza
nie bardzo widze jak wszyscy przejada pierwsza szykane O_O

Ja mam to już opanowane :D.

 

To może Węgry albo Brazylia. Innych torów musiałbym się uczyć właściwie od 0. A może jeden z tych, które już były. GP Australii było fajne, a na dodatek przez problemy techniczne nie mogłem tam wystartować.

Odnośnik do komentarza

I ja jestem za Imolą, zacząłem trenować.

Zrozumcie, że niektórzy mogą wcale nie znać żadnych tras, a chcieliby się jakoś zapoznać z torem i przygotować do dzisiejszej jazdy ;>

Ja już trenuję na Imoli, mam nadzieję, że dzisiaj na niej pojedziemy :).

Odnośnik do komentarza

I nie pisac do nikogo po 20:00 bo wywala na pulpit.. tak jak mnie wczoraj :doh!:

Serwer podany i sie nie zmieni.

 

Trasa: Imola

Trening Rozopczyna sie o 19:50 do 20:10

Kwalfikacje: 15 min

Wyscig: 20 okrazen

 

Ps: Pozniej ustali sie czy beda wlaczone wypadki czy tez nie...

 

Do zobaczenia :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówiłem: bez wyłączenia wypadków się nie obejdzie :]. Na starcie chyba wszyscy wjechali mi w dupsko, tak, że stanąłem... Podobnie chyba sprawa ma się z Ustianem, który na czacie powiedział mocne, ale i bardzo mądre słowa ;].

Bez większego problemu minąłem paru kierowców przed sobą, więc nie piszcie, że macie pecha czy coś w tym stylu... ;].

Odnośnik do komentarza

Też bym minął trochę więcej niż dwóch, gdybym wiedział, że zostały włączone wypadki :keke: A tak to po prostu nacisnąłem pedał gazu i wpadłem na tego, kto był przede mną. Ale takiej zadymy na starcie to ja nie widziałem dawno :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...