Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, to jak się wydostaniemy z Załęcza w niedziele?:D

A gdzie chcecie dotrzeć? Do Wielunia? Daleko to? Będzie kilka osób samochodami, więc jak się dogadacie, to nikt nie będzie robił problemów i Was podrzuci.

 

Jason, odezwij sie na PW, bo zaczynacie mnie wkurwiać z Gulim.

Odnośnik do komentarza

Dragon, a Ty jedziesz czy nie? Bo ja już się pogubiłem.

 

Uprzedzając pytanie - ja jadę :P pewnie przyjadę jako ostatni, bo szmaty w pracy mi nie chcą urlopu dać i będę w czwartek i piątek musiał po UŻ dzwonić :kekeke:

z tego co pamietam, to kodeks pracy nie umozliwia wziecia dwoch dni na zadanie pod rzad :]

Odnośnik do komentarza

Przypomnę, że doba w ośrodku zaczyna się o 15. W związku z tym, jeśli ktoś nie musi niech się nie zrywa z samego rana. W tym tygodniu będę się kontaktował i postaram się załatwić, żeby nie czekać na mnie (trochę nam zejdzie, ponad 500 km) z zameldowaniem i żeby już od tej 15 czy nawet ciut wcześniej poszczególne ekipy mogły pakować się do domków.

 

P.S.

PRZYPOMINAM ŻE SĄ DWA WOLNE (a przynajmniej jedno, bo będę próbował mimo wszystko namówić Vamiego) MIEJSCA!

Odnośnik do komentarza

Na 90% będę musiał być w niedzielę w pracy... Nie wiem jeszcze na którą godzinę, ale to raczej bez znaczenia patrząc na pociągi. Muszę tak czy siak wyjechać w sobotę, pociągiem z Wielunia o 16:49 (23 w Szczecinie).

 

Jest jakaś chętna osoba, która (za opłatą oczywiście) podwiozła by mnie z Załęcza do Wielunia na ten PKP ?

Odnośnik do komentarza

PRZYPOMINAM ŻE SĄ DWA WOLNE (a przynajmniej jedno, bo będę próbował mimo wszystko namówić Vamiego) MIEJSCA!

 

Kurka, jest trzecie wolne. : ( Ja raczej nie będę mógł sobie pozwolić na przyjemność pobycia z Wami. Ujowo, że jak powiem. Jakby był ktoś chętny, dajcie mi znać smsem, bo nie zaglądam tu zbyt często.

 

Cheers!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...