Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba dla zmotoryzowanych - czy w piątek ok. 11 w południe byłby ktoś na tyle trzeźwy, żeby odebrać mnie z Wielunia? ;) Normalnie musiałbym czekać godzinę na PKS z Wielunia do Załęcza. Oczywiście kaskę za paliwo odpalę ;)

Brawa dla mnie. Coś ostatnio nie ogarniam. Oczywiście jadę w środę, wracam w piątek.

Odnośnik do komentarza

Wujek może się spikniemy w stolicy i dalej pojedziemy konwojem? ;)

 

P.S.

Vlad nie to żebym się rządził, po prostu robię za kierownika wycieczki :keke:

 

spoko luz, ja tam moge jechać jak chcecie, nie robi mi to różnicy. szukaj maka po drodze ;) chyba że w wawie ?

Odnośnik do komentarza

Smeciu, ja sie zgadzam, ale to sie zdarza w szczycie. W pt moge jechac do kato nawet 5,5 h, ale poza szczytem jade nie wiecej niz 3:15, wiec jesli jedziesz w odpowiedniej porze i dniu to nie ma co kluczyc z dupska.

wylot przez raszyn jest jedna wielka niewiadomą :) CB zawsze w pogotowiu i jak cos to myk na pruszkow, skiernie...

Odnośnik do komentarza

Wujek może się spikniemy w stolicy i dalej pojedziemy konwojem? ;)

 

P.S.

Vlad nie to żebym się rządził, po prostu robię za kierownika wycieczki :keke:

 

spoko luz, ja tam moge jechać jak chcecie, nie robi mi to różnicy. szukaj maka po drodze ;) chyba że w wawie ?

 

Po cholere mamy jechac przez Warszawe? Wstąpił do piekieł, po drodze mu było? Śmigamy przez ziemie ciechanowsko-płockie, bo tam są spoko objazdy, moja ciotka z Łodzi regularnie nimi do O-ki jeździ, a nie jakimis remontowanymi Gierkówkami... Jeszcze to uściślimy, jak już dojedziecie do mnie, coby nie wylądować znowu w jakichś dwumetrowych trawach... :)

Odnośnik do komentarza

ADR oświeć mnie. Pisząc o przejeździe przez ziemie ciechanowsko-płockie masz na myśli trasę przez Płońsk do Sochaczewa i dalej przez Łowicz do Łodzi (no chyba żeby w Sochaczewie odbić na Mszczonów), czy przez Płock i Kutno do Łodzi? Pytasz po co przez Warszawę? Po to, żeby wrzucić coś na ząb i dołączyć do GO Stolyca.

Odnośnik do komentarza

FYM - tyle, że zajeżdżając po Lucasa i po mnie, a potem wracając do Warszawy (bo to jest cofanie się) i potem wpieprzają się w totalne remonty dróg wylotowych z Warszawy fundujemy sobie horror. Takie jest moje zdanie, tak - mniej więcej chodzi o tę trasę co podajesz. Chyba, że faktycznie bardzo chcemy się połączyc z Warszawą i się znowu pobawić w Nicka Heidfelda i Jarno Trullego na Gierkówce ^^ :)

Odnośnik do komentarza

o, właśnie, przez przypadek Lucas mi przypomniał - Qcz, pamiętasz o zakładzie? :eusa_dance: hyhyhy :)

Ja się o truskawki pytałem, a Ty z flaszką wyskakujesz :kekeke:.

Ty sie lepiej zadeklaruj czy jedziesz z nami czy może pks'em czy innym stopem, trochę km do tego zadupia jest więc jak chcesz nami jechać to licz się ze sporym kosztem podróży ;)

Jadę z wami :> (jeśli mnie weźmiecie ;))

Odnośnik do komentarza

FYM - tyle, że zajeżdżając po Lucasa i po mnie, a potem wracając do Warszawy (bo to jest cofanie się) i potem wpieprzają się w totalne remonty dróg wylotowych z Warszawy fundujemy sobie horror. Takie jest moje zdanie, tak - mniej więcej chodzi o tę trasę co podajesz. Chyba, że faktycznie bardzo chcemy się połączyc z Warszawą i się znowu pobawić w Nicka Heidfelda i Jarno Trullego na Gierkówce ^^ :)

od Zambrowa: Wyszkow - Serock - Nowy Dwor - Leszno - Błonie - Sohaczew- Łowicz - Stryków - Łódź lub Zgierz+Aleksandrów Łódzki - Łask - Wieluń - Załęcze

 

swojego czasu regularnie jezdzilem z Lodzi do Bialegostoku, szybszej trasy omijajacej Warszawy nie ma.

Odnośnik do komentarza

Aha, tak w kwestii formalnej: skoro Vami zrezygnowal ze zlotu (chociaż wierzę, że zmieni zdanie) to kto wskakuje na jego miejsce?

 

W tej chwili pierwszy na liście rezerwowej jest Vitaliss, ale nie tylko mam nadzieję, a i nie widzę innej opcji jak przyjazd Vamiego. Jak coś to Qcz wykorzysta swoje doświadczenie z ustawek i przekona go argumentami siły fizycznej ;)

 

 

FYM - tyle, że zajeżdżając po Lucasa i po mnie, a potem wracając do Warszawy (bo to jest cofanie się) i potem wpieprzają się w totalne remonty dróg wylotowych z Warszawy fundujemy sobie horror. Takie jest moje zdanie, tak - mniej więcej chodzi o tę trasę co podajesz. Chyba, że faktycznie bardzo chcemy się połączyc z Warszawą i się znowu pobawić w Nicka Heidfelda i Jarno Trullego na Gierkówce ^^ :)

od Zambrowa: Wyszkow - Serock - Nowy Dwor - Leszno - Błonie - Sohaczew- Łowicz - Stryków - Łódź lub Zgierz+Aleksandrów Łódzki - Łask - Wieluń - Załęcze

 

swojego czasu regularnie jezdzilem z Lodzi do Bialegostoku, szybszej trasy omijajacej Warszawy nie ma.

 

Primo z Zambrowa musimy jeszcze skoczyć do Ostrołęki i dopiero stamtąd uderzamy w dalszą drogą. Secundo do Załęcza się wybieraliśmy od strony Radomska, w którym to zaplanowałem zakupy. Jakoś to sobie ułożymy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...