Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ośrodek potwierdził rezerwację.

 

A teraz zagadka, gdzie jest sens w tym zdaniu:

 

Apartament wakacyjny jest wynajmowany już od 2 dób, z tym wyjątkiem iż na okres wakacyjny czerwiec-sierpień nie przyjmujemy rezerwacji weekendowych bądź kilkudniowych.

 

Myślałem, że może da się coś zdziałać z miejscami w apartamentach, ale dupa. Chyba są trochę przerażeni tym, że zajmiemy prawie wszystkie domki.

Odnośnik do komentarza

Może trzeba wprost ich zapytać? Jak w Wólce mi babka powiedziała że ja jestem organizatorem i mam uciszyć kogoś tam to jej powiedziałem wprost że ja za nikogo nie odpowiadam, do widzenia :D Trzeba twardo. To jest ICH kasa. Szef by ukatrupił kolesia jakby taka rezerwacja przeszła im obok nosa.

Odnośnik do komentarza

Ośrodek potwierdził rezerwację.

 

A teraz zagadka, gdzie jest sens w tym zdaniu:

 

Apartament wakacyjny jest wynajmowany już od 2 dób, z tym wyjątkiem iż na okres wakacyjny czerwiec-sierpień nie przyjmujemy rezerwacji weekendowych bądź kilkudniowych.

 

Myślałem, że może da się coś zdziałać z miejscami w apartamentach, ale dupa. Chyba są trochę przerażeni tym, że zajmiemy prawie wszystkie domki.

 

Sens jest taki, że okres czerwiec-sierpień jest gorącym okresem w branży, i liczą na to, że wynajmą komuś na dłuższy okres niż kilka dni (oszczędzą na pościeli, sprzątaniu itp, nie trzeba szukać gości, żeby zapełnić apartamenty w tygodniu i innych lukach). Można spróbować w ostatniej chwili, ale teraz pewnie zdania nie zmienią, bo to dla nich rozmienianie się na drobne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Ja patrze na poprzednie zloty, cena tez by była w miarę atrakcyjna (choc jesli ktos ma pewne i tansze zrodlo, niech pisze). Teraz tylko kwestia jajkis wstepnych deklaracji i wymyslenia logo.

Ja osobiscie myslalem o dosc nietypowym rozwiazaniu - zeby numer był z.. przodu :D A z tyłu wypisać wszystkie dotychczasowe zloty. A tegoroczny np. boldem.

Ale to niech jacys graficy pomoga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...