Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam parę pytań odnośnie treningów gdyż mam ostatnio troszkę dużo kontuzji.

1. Używacie jakiś innych treningów od treningu Costasa?

2. Czy indywidualny trening np na poprawę dośrodkowań przynosi dobry efekt?

3. Czy atrybuty trenerów mogą także wzrastać czy tylko maleją?

Odnośnik do komentarza

Sorry gapa jestem . Mam dodatek z Legendami :

 

http://www.centrumfm...ds_Edition.html

 

Wkleiłem zgodnie z instrukcją ( nie było tam innych dodatków ). Mam najnowszą łatkę . I problem jest taki , że mi to nie działa .

 

Znalazłem w sieci inne pliki tego typu , ale działa jeden z tym , że nie mogę grać w lidze m.in. Angielskiej , Włoskiej , Francuzkiej czy Polskiej ...

 

Wytłumaczy mi ktoś co zrobić żeby to chodziło ?

Coś musisz robić źle. U mnie chodzi.

 

Wybór dodatku

 

Peter Schmeichel

 

Roberto Baggio

 

George Weah

Odnośnik do komentarza
Coś musisz robić źle. U mnie chodzi.

 

Ten link co podałeś wygasł chyba , ale dzięki za chęci pokombinuje coś jeszcze . Jakby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to bardzo proszę :)

 

 

warson1987 - na początku sezonu porób na wyjazdach sparingi na wyjeżdzie z jak najlepiej płacącymi rywalami . Tak można kilka milionów wyciągnąć . Poza tym w trakcie sezonu zawsze budżet spada , a pod koniec się podnosi .

 

Pytanie jest czy nie przesadziłeś z transferami i pensjami w stosunku do budżetu . A czy Chelsea nie ma przypadkiem zadłużenia ?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

To normalne że w środku sezonu są straty. Potem przychodzą nagrody za ligę, LM, transmisje, sponsorzy i wszystko się wyrównuje lub wychodzi na plus szczególnie w lidze angielskiej gdzie dostaje się kolosalne pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie... Gram drugi sezon Wisłą, po pierwszym po grze w Lidze Europy nabiłem sobie punktów klubowych do rankingu, tak, że łącznie powinienem mieć w drugim sezonie gry ok 22 pkt(współczynnik klubu). Jednak jak zacząłem grać drugi sezon to w eliminacjach Ligi Mistrzów mam współczynnik 9,01 czyli wydaje mi się ten z pierwszego sezonu.... Gram na wersji 1.3. Punkty klubowe liczą się co roku. Natomiast punkty ligowe dopiero na za dwa sezony, z tego sobie zdaje sprawę; ) Mógłby ktoś mi pomóc czy da się ten błąd jakoś wyeliminować bądź czy komuś się przydarzyło coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

Znaczy punkty ligowe do klasyfikacji europejskiej na pewno nie liczą się na przyszły sezon tylko do sezonu kolejnego(jeszcze nie rozgrywanego).I tak, są gromadzone przez okres 5 lat. Natomiast punkty klubowe od razu, według mnie, powinny się liczyć do rozstawień w kolejnym sezonie europejskich pucharów, a u mnie tak nie jest. Czy ktoś to zauważył?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...