Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie odnośnie tej taktyki Mój odnośnik

 

A mianowicie którego z napastników ustawiacie jako odgrywający?

 

Wydaje mi się, że ten wyższy, skoczniejszy i lepiej grający głową powinien być odgrywającym.

 

Mam nadzieję, że ktoś z Was mi to wyjaśni, bo albo dodatek zawiera błąd, albo ja gdzieś się pogubiłem. Dziś zainstalowałem patcha 11.3 oraz uaktualnienie FM 2011 Revolution Update v0.3... i dlaczego jako zwycięzcy Ekstraklasy w sezonie 2010 figurują dwie drużyny - Wisła Kraków i Lech Poznań? Ponadto to Wisła gra w eliminacjach do LM... a z tego co pamiętam to powinien grać tam Lech... Jakby był ktoś w stanie udzielić mi dobrej odpowiedzi, to byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Wyświetl postUżytkownik omer dnia 1 August 2011, 18:54 napisał

Witam , mam pytanie odnośnie tej taktyki Mój odnośnik

 

A mianowicie którego z napastników ustawiacie jako odgrywający?

 

 

Wydaje mi się, że ten wyższy, skoczniejszy i lepiej grający głową powinien być odgrywającym.

 

polarinho nie chodziło mi jaki to ma być odgrywający, tylko który w tej taktyce, prawy czy lewy, ale i tak dzieki za checi :_keel:

Odnośnik do komentarza
Wyświetl postUżytkownik omer dnia 1 August 2011, 18:54 napisał

Witam , mam pytanie odnośnie tej taktyki Mój odnośnik

 

A mianowicie którego z napastników ustawiacie jako odgrywający?

 

 

Wydaje mi się, że ten wyższy, skoczniejszy i lepiej grający głową powinien być odgrywającym.

 

polarinho nie chodziło mi jaki to ma być odgrywający, tylko który w tej taktyce, prawy czy lewy, ale i tak dzieki za checi :_keel:

 

Okej, sorry, mój błąd.

Ja nigdy nie ustawiam odgrywającego, bo gram tylko jednym napastnikiem. Obstawiałbym, że to bez różnicy. Ewentualnie jeśli drugi napastnik jest lewonożny, to odgrywający jako prawy napastnik :) a jak prawonożny, to na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Witam , mam pytanie odnośnie tej taktyki Mój odnośnik

 

A mianowicie którego z napastników ustawiacie jako odgrywający?

 

Wydaje mi się, że ten wyższy, skoczniejszy i lepiej grający głową powinien być odgrywającym.

 

Mam nadzieję, że ktoś z Was mi to wyjaśni, bo albo dodatek zawiera błąd, albo ja gdzieś się pogubiłem. Dziś zainstalowałem patcha 11.3 oraz uaktualnienie FM 2011 Revolution Update v0.3... i dlaczego jako zwycięzcy Ekstraklasy w sezonie 2010 figurują dwie drużyny - Wisła Kraków i Lech Poznań? Ponadto to Wisła gra w eliminacjach do LM... a z tego co pamiętam to powinien grać tam Lech... Jakby był ktoś w stanie udzielić mi dobrej odpowiedzi, to byłbym wdzięczny smile.gif

 

Zepewne w aktzlizacji Rev podali obecnego mistrza, tj. Wisła. A być może nie usunęlo to mistrza z normlanej bazy gry. To że wisła gra w el. LM to prawidłowo bo własnie po to była aktalizacja

Odnośnik do komentarza

Wiem , że to pierdoła , ale jednak trochę przeszkadza.Mianowicie oczekiwania zarządu są zbyt duże jak na klub Glasgow Rangers, oczekuje się ćwierćfinału LM co jest niemożliwe grając tym klubem.. Rangers wygrywają co roku ligę Szkocką , ale na arenie międzynarodowej po prostu klapa (Odpadnięcie kilka dni temu z Malmoe w LM).Da się to jakoś zmienić?Z 3 miejsca lece do Ligi Europy a zarząd ciągle marudzi i narzeka..

Odnośnik do komentarza

Wiem , że to pierdoła , ale jednak trochę przeszkadza.Mianowicie oczekiwania zarządu są zbyt duże jak na klub Glasgow Rangers, oczekuje się ćwierćfinału LM co jest niemożliwe grając tym klubem.. Rangers wygrywają co roku ligę Szkocką , ale na arenie międzynarodowej po prostu klapa (Odpadnięcie kilka dni temu z Malmoe w LM).Da się to jakoś zmienić?Z 3 miejsca lece do Ligi Europy a zarząd ciągle marudzi i narzeka..

Jeśli cię nie zwolnili i nie jesteś zagrożony zwolnieniem, to chyba nie ma co się martwić.

Ale jeśli grasz w Szkocji to mam pytanie. Jakich dostajesz juniorów co sezon ? Bo u mnie mimo dobrej szkółki i doskonałej bazy, co roku przychodzą grajki co się nadają do tarcia chrzanu. Do europejskich pucharów zgłaszam 17 zawodników, bo nie mam żadnych wychowanków. Patologia...

Odnośnik do komentarza

Mam do was ogromną prośbę mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego nie działa mi dodatek z legendami z lat 80 i 90 ?

Z góry dzięki .

Twoje pytanie jest z serii "Włączam FM'a, ale on się wyłącza. Dlaczego?" Jakbyś napisał skąd ściągnąłeś dodatek, na jakim paczu grasz, na jaki pacz on jest przeznaczony itp., to może by ktoś odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Ale jeśli grasz w Szkocji to mam pytanie. Jakich dostajesz juniorów co sezon ? Bo u mnie mimo dobrej szkółki i doskonałej bazy, co roku przychodzą grajki co się nadają do tarcia chrzanu. Do europejskich pucharów zgłaszam 17 zawodników, bo nie mam żadnych wychowanków. Patologia...

 

PA juniorów zależy od siatki wyszukiwania którą nie łatwo rozbudować. Szkółki podwyższają tylko CA które i tak u szesnastolatka nie będzie większe niż 90 (czyli typowy ogór z paroma wysokimi atrybutami). Czasami tylko trafiają się rodzynki że 16 lat i CA trochę ponad 100 ale to jest naprawdę losowe i zdarza się raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Dokładnie. Bez reputacji światowej nie zbudujesz rozległej (czyli maksymalnej gdzie w miarę regularnie generują się juniorzy na poziomie 170-200 PA) siatki wyszukiwania juniorów.

Odnośnik do komentarza

Spotkałem się z dziwnym dla mnie podziałem ról dla zawodników. Prosiłbym o ich przetłumaczenie, bo w znacznej większości nie wiem, o co chodzi. Nie potrafię przyporządkować angielski nazw do tych polskich :)

 

Sweeper

Liberio

Central Defender - Środkowy obrońca

Limited Defender

Ball Playing Defender - Obrońca grający piłką

Fullback - Boczny obrońca

Wingback - Wysunięty boczny obrońca

Defensive Midfielder - Defensywny pomocnik

Deep-lying Midfielder

Anchor Man

Central Midfielder - Środkowy pomocnik

Ball Winning Midfielder

Box to Box Midfielder

Advanced Playmaker

Wide Midfielder - Boczny pomocnik

Winger - Skrzydłowy

Defensive Winger - Defensywny skrzydłowy

Attacking Midfielder - ofensywny pomocnik

Trequartista

Inside Forward

Deep-lying Forward

Advanced Forward

Target Man

Poacher

Complete Forward - Kompletny napastnik

Defensive Forward - Defensywny napastnik

 

Prosiłbym o te pogrubione role, bo resztę chyba dobrze rozszyfrowałem :) z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Sorry gapa jestem . Mam dodatek z Legendami :

 

http://www.centrumfm.org/plik-576,Legends_Database_2011___Wonderkids_Edition.html

 

Wkleiłem zgodnie z instrukcją ( nie było tam innych dodatków ). Mam najnowszą łatkę . I problem jest taki , że mi to nie działa .

 

Znalazłem w sieci inne pliki tego typu , ale działa jeden z tym , że nie mogę grać w lidze m.in. Angielskiej , Włoskiej , Francuzkiej czy Polskiej ...

 

Wytłumaczy mi ktoś co zrobić żeby to chodziło ?

Odnośnik do komentarza

Elo.

Otóż połączyłem tak jak to zawsze robie swoją bazę danych z najnowszym updatem i teraz przy próbie tworzenia nowej gry przy sporej ilości państw jest wykrzyknik i nie da się danego kraju wybrać...

Sprawdzałem w edytorze czy zgadzają się ilości drużyn w ligach i wszystko jest na swoim miejscu...co jeszcze może powodować taką sytuację?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...