Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki atrybuty ma przyzwoite, w realu kupił go sam Inter :D

 

I poradźcie sprzedawać Małeckiego za 5,25 mln? Palermo chce go mieć. Kupa kasy jak na polską ligę, ale jednak gracz kluczowy dla drużyny. W 17 meczach śr. 7.49, 8 bramek, 5 asyst. Czy go potrzymać jeszcze trochę i może dostanę więcej?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie co do FM 2011... A dokładniej Polskich Lig (Ekstraklasa, 1 Liga).

Obie ligi są mało realistyczne a w szczególności nasza Ekstraklasa. Grając Wisłą Kraków do sezonu 2016/2017 zauważyłem że Legia wysprzedaje Najlepszych graczy a w zamian kupuje dużo gorszych co w wyżej wymienionym sezonie kończy się ich spadkiem. Górnik Zabrze od sezonu 2013/2014 nie schodzi z Podium. Cracovia po spadku z Ekstraklasy zawsze kończy sezon na 3 miejscu... Nawet Znicz Pruszków czy Chojniczanka Chojnice potrafiły awansować do Ekstraklasy... Czy jest jakiś patch albo łatka do fanów (wiem że oficjalne nic nie zdziałają) który poprawia te błędy. Nie mówiąc o tym że w 2 ostatnich sezonach nie przegrywam meczu a i odpadam w LM w Ćwierćfinałach, to z roku na rok coraz to gorsi piłkarze chcą zasilać moją drużynę.

Odnośnik do komentarza

Dziś odpalam FMa pograłem jakiś czas , zapisałem grę i wyączyłem na jakieś 20 min. Później znowu odpalam i wczytuje mój zaps "Wisła" i feralny komunikat "Gra nie może zostać wczytana". Good Bye my save :sciana: Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło a grę zapisywałem tylko do 1 pliku...

 

Spróbuję swoich sił Legią.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj chcąc nie chąc wykryłem błąd w grze na tym najnowszym patchu 11.3.0. Zaproponowałem żeby zarząd Arsenalu poszukał klubu filialnego do promocji klubu na innych rynkach. Zgodzili sie. Nie pamiętam ile odstępu było w czasie zanim złożyłem identyczne żądanie - dzień lub dwa. Tyle, że już trzeba było "położyć nacisk" na ważność tej decyzji. O dziwo znów się zgodzili, a sam liczyłem na to, że uda się załatwić klub z Japonii i Chin. Jednak jak już otrzymałem decyzje w tej sprawie to okazało się, że nie moge kontynuować gry, bo mam w skrzynce dwie decyzje do zatwierdzenia. Pierwsza jest potwierdzona. Tyle, że już drugą nie da się zatwierdzić czy nawet odrzucić(!). A tym samym nie można kontynuować gry. Dlatego pamiętajcie żeby nie popełnić tego błędu co ja zrobiłem :P.

 

Może się komuś przyda ta informacje jeżeli współpracujecie z developerami gry. Tyle, że już nie pamiętam dokładnie żeby odtworzyć krok po kroku co zrobiłem. Tak jak napisałem odstęp czasu pomiędzy żądaniami o klub filialny był niewielki, a wchodziłem przez zakładke Zarządu. W międzyczasie też rozwiązałem umowy z kilkoma klubami filialnymi. Może się przyda to info...

 

P.S. Grałem na tej najnowszej aktualizacji składów cmrev. Plus sam jeszcze modyfikowałem potencjał Wojciecha Szczęsnego, bo 3* to stanowczo za mało. Ci co oglądają Ligę Angielską to wiedzą o czym mówię...

Odnośnik do komentarza

W trakcie meczu miałem dwukrotnie taką sytuację:

Mój piłkarz rzuca piłkę lobem za linię obrony. Obrońcy przeciwnika są ustawieni dość daleko od swojej bramki. Bramkarz wychodzi do piłki, ale ubiega go Kirm. Pędzi on na bramkę i... pudłuje! Strzelając na pustą!!! :o To jakiś bug czy coś? Powiem, że gram na wersji 11.0.0 bez żadnego patcha!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...