Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

wtf?

 

Mial ktos kiedys taka sytuacje?

Chyba sie wsciekne jak mnie wyrzuca po 14 mistrzostwach z rzedu i 4 wygranych w Lidze Mistrzow tylko dlatego ze przyszedl nowy prezes... Grr...

Wyciągnąłem klub z szóstej ligi angielskiej do drugiej (championship), kiedy pojawił mi się taki komunikat. Faktycznie straszyli mnie, że prezes mnie wyrzuci, ale stało się inaczej, nowy prezes entuzjastycznie mnie przyjął. Zauważyłem też, że aby przekonać nowego prezesa do jakichkolwiek inwestycji w klub muszę użyć innej argumentacji, niż wobec starego. Stary zawsze dał się zachęcić tym, że to dla mnie bardzo ważne, ten reaguje tylko na argumenty z gatunku reputacja klubu, lub poziom sportowy wzrosną.

 

Zazwyczaj na straszeniu się kończy, przyjdzie wiadomość że cieszysz się dużą popularnością kibiców i cię zostawi. Mi się tylko raz zdarzyło że tak wyleciałem, po 6 miesiącach po objęciu klubu przeze mnie, przyszedł nowy prezes i poszedłem na bruk.

Odnośnik do komentarza

Hmm a ja mam takie pytanie odnośnie prezesów. Czy w klubach takich jak Real Madryt, Barcelona prezes jest wybierany co 5, 10 lat czy jak to wygląda ?? Ciekawi mnie to bo sam teraz prowadzę Barcelonę 3ci sezon.

Odnośnik do komentarza

Prowadzę Lech Poznań Mam na maksymalnie rozbudowaną szkółkę młodzieżową i bazę treningową, trenerzy po 4,5 gwiazdki używam treningu Fastest Potential Training by Sir.Noom Angthong i Fastest Potential Training by Sir.Noom Angthong(YOUTH)Wydaję mi się że atrybuty moim zawodnikom powinny rosnąć szybko a one albo w ogóle nie rosną albo bardzo powoli.Mógłby ktoś mi podpowiedzieć co muszę zmienić aby te atrybuty rosły szybciej.

 

 

mam ten sam problem atrybuty praktycznie nie wzrastaja, 1 zawodnik z caly rok dostanie +1 np.do podań i tyle , czasami zdarza sie ze umiejetnosci zawodnikom w wieku 20 lat spadaja w dol ....

Odnośnik do komentarza

Hmm a ja mam takie pytanie odnośnie prezesów. Czy w klubach takich jak Real Madryt, Barcelona prezes jest wybierany co 5, 10 lat czy jak to wygląda ?? Ciekawi mnie to bo sam teraz prowadzę Barcelonę 3ci sezon.

Razem z kolegą gram przez Internet już sezon 2015/2016 ligi hiszpańskiej zmiany prezesa ani wyborów nie było w Realu Madryt i Barcelonie. W niektórych klubach zmienili się prezesi po sprzedaży klubu.

Odnośnik do komentarza

@barciol,

jakiego patcha masz wgranego? 11.2.1?

 

Jeżeli masz tak w jednym konkretnym meczu i to się powtarza jeżeli powtarzasz ten mecz to jest to najprawdopodobniej błąd bazy danych. Może on wynikać z użycia niedokładnie sprawdzonej dodatkowej ligi. Wiem, że taki błąd pojawiał się najczęściej w drugim sezonie gry z wgranymi 10 ligami angielskimi. Jeżeli to ten błąd, to jest nienaprawialny i trzeba rozpocząć od nowa, najlepiej bez dodatku 10 lig angielskich.

 

Może to też być inny błąd. Podaj więcej szczegółów kiedy występuje crash dump i jak się powtarza.

Odnośnik do komentarza

Nie ściągałem żadnego patcha. Gram na bazie danych takiej, jaka była od momentu kupna gry, z zaznaczonymi wszystkimi krajami i wszystkimi ligami (spoza Europy tylko najwyższe ligi).

 

Konkretnie przy włączeniu meczu (Puchar Polski), zazwyczaj gdy prowadzę, ok. 80 minuty, wyskakuje crash dump. Nie mogę wtedy dokończyć meczu i przejść do następnego etapu gry. Jest to sezon 2012/2013.

Odnośnik do komentarza

Radził bym poczekać na patch 11.3 i rozpocząć od nowa. Jakiś błąd bazy zapewne, można się było spodziewać w podstawowej wersji. Wybierając ligi radzę dodawać tylko podgląd a nie grywalne, bo to spowalnia grę. Ja mam tylko podgląd na wszystkie dostępne ligi i dodatkowo ligi angielskie do ósmego poziomu rozgrywek i polskie do trzeciego (druga liga). Na grywalne mam polskie i angielskie, reszta na podgląd. Mam wybrane wszystkie dostępne kraje z maksymalną możliwą ilością lig i gra działa płynnie.

Po wgraniu patcha nie zapomnij dograć aktualizacji stanów ligowych i atrybutów zawodników.

Odnośnik do komentarza

Razem z kolegą gram przez Internet już sezon 2015/2016 ligi hiszpańskiej zmiany prezesa ani wyborów nie było w Realu Madryt i Barcelonie. W niektórych klubach zmienili się prezesi po sprzedaży klubu.

 

Wie ktoś więcej na ten temat ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...