Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwany dodatek umożliwiający grę w niższych ligach Hiszpanii i/lub Katalonii, zgodny z łatką 11.2.1. Uczciwego znalazcę czeka nagroda! ;)

 

Rozczaruje cię, nie ma takiego dodatku :(

A właśnie, że jest! :D Znalazłem po godzinie przekopywania FM-Base. Trochę pomieszane, ale 6 poziomów (najniższy to rozgrywki młodzieżowe).

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sytuacja z reputacjami lig w tej edycji FMa? Z tego co pamiętam, reputacja miała być zmienna - da się osiągnąć coś dużego w Ekstraklasie i dogonić poziomem ligi zachodnie? Jeśli tak, to po jakim czasie i osiągnięciach zespołów? Dopiero przysiadłem do najnowszej edycji - FM zazwyczaj staje się już grywalny po drugim patchu i fixie do niego ;) - i jestem jeszcze niezorientowany.

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sytuacja z reputacjami lig w tej edycji FMa? Z tego co pamiętam, reputacja miała być zmienna - da się osiągnąć coś dużego w Ekstraklasie i dogonić poziomem ligi zachodnie? Jeśli tak, to po jakim czasie i osiągnięciach zespołów? Dopiero przysiadłem do najnowszej edycji - FM zazwyczaj staje się już grywalny po drugim patchu i fixie do niego ;) - i jestem jeszcze niezorientowany.

 

U mnie po 4 sezonach nasza Korupcjo-klasa miała 2 przedstawicieli w LM i 3 w LE. Czyli reputacja wzrosła. Ekstraklasa była chyba na 13 czy 12 miejscu w rankingu

Odnośnik do komentarza

Hehe a ja mam dość taką dziwną sugestię. Dobrze by było jakbyśmy mogli w przyszłych managerach używać $$$ zdobytej przez naszego menagera. Np. pieniążki włożyć w klubowe finanse lub coś w tym stylu. Wiem że to dosyć dziwny pomysł ale jakoś mi tak na głowę przyszedł hehe ;-)

Odnośnik do komentarza

Hehe a ja mam dość taką dziwną sugestię. Dobrze by było jakbyśmy mogli w przyszłych managerach używać $$$ zdobytej przez naszego menagera. Np. pieniążki włożyć w klubowe finanse lub coś w tym stylu. Wiem że to dosyć dziwny pomysł ale jakoś mi tak na głowę przyszedł hehe ;-)

 

Od takich zabaw to jest FIFA Manager. ;)

Odnośnik do komentarza

wtf?

 

Mial ktos kiedys taka sytuacje?

Chyba sie wsciekne jak mnie wyrzuca po 14 mistrzostwach z rzedu i 4 wygranych w Lidze Mistrzow tylko dlatego ze przyszedl nowy prezes... Grr...

Taki news i straszenie, że nowy prezes chce mieć swojego trenera jest raczej standardową sytuacją. Najczęściej na straszeniu się kończy.

Odnośnik do komentarza

hahaha i skasował mój post, dudek żenada

nervo - piszesz posty nie na temat, bo jakbyś nie zauważył w kąciku fristajlowym rozmawiamy o FMie, a nie o Serie A, plus stosujesz osobiste wycieczki w moją stroną. Napisz jeszcze jednego posta w tym temacie, który nie będzie dotyczył FMa, a nie skończy się tylko na skasowaniu posta.

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż mam pytanko odnoście dodatku "Polska Liga Update" bo tak bodajże się on nazywa. Ma on na celu dodać niższe ligi tak ? Jeśli tak po po wgraniu tego dodatku jaka jest najniższa polska liga ?? Zaznaczam że najniższa grywalna w której możemy rozpocząć swoją grę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...